İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - NaturalBornKilleR

Sayfa: [1] 2 3 ... 27
1
Arşiv / Ynt: Yer Yok Artık!
« : 03 Ağustos 2007, 09:37:51 »
Oğuzcan, Gencay, Cansu ve Allah şahittir.Bırakmak için Onur'un gelmesini bekliyordum zaten.O da paralel bir karar vermiş.

Bu işin emekli üye olarak olmasını değil, bütün üyeliğimin silinmesini istiyorum.Şu nu da veda yazısı olarak yazıyorum.

Bu siteye çok emeğim geçti.Uzun zamandır hala burada durmamın sebebi bu emeğime kıyamamak ve tanıdığım bir kaç insan.Neyse bir iki kişiye tşk edeyim de bitsin artık:okumasalarda Uğur, Yiğit, Alican, Cansu,Gencay'a.Aktif olan Oğuzcan, HAktan,Mustafa'ya..yeter..Kalın sağlıcakla.

2
Josh doğru.Kwame brown

3
Cevap gelmedi daha

4
NBA Draftında 1. sıradan seçilen ilk liseli oyuncu kimdir?

5
Suns Fun doğru Ben Wallace Eralp soruyor.

6
2-96 Draftında draft edilmeyen ama sonra All-star olmayı başarmış oyuncu kimdir?

7
Bernie Bickerstaff
 doğru.Eralp soruyor

8
Charlotte bobcats takımının 06-07 sezonundaki koçu kimdir?

9
Jerry West doğru eralp te

10
Lakers'ın emekliye ayırdığı 44 numaralı forma kime aittir?

11
Sam bowie doğru.Eralpin sorusu....

12
-84 draftında Jordan'ı seçmeyerek büyük hayal kırıklığı yaratan Portland Jordan'ın önünde kimi seçmiştir?

14
1-Geçen sezonun top çalma istatistiğinde 1. sırada hangi oyuncu vardı?(ortalama olarak)

15
Önemli:Mesajlar asla editlenmeyecek.Editlenen mesajlar doğru bile olsa kabul edilmeyecek.

16
Yazıda yalnış gördüğüm birşeyler şeyler var:(Herşeyden önce koyu Beşiktaşlıyım)

Birincisi yıllardır Efesin bu ligde hüküm sürmesinin nedeni Efes Pilsen değil, 3 büyüklerdir.Yazıda suç Efes'inmiş gibi gösterilmiş.Çok yalnış.Ayrıca Fenerin lobisi Efesinkinden kesinlikle daha fazla.

İkincisi Efes'in Türk basketboluna yaptığını kimse yapmamıştır.Üç büyükler basketbol şubelerini kapatmayı düşünürken Efes avrupadan iyi oyuncular getirip büyük başarılar elde etti.Efes bu ligde angarya değil, lokomotiftir.Bu işi para için mi yapıoyorlar?Kesinlikle hayır.Maçlarını 100-200 kişiyle oynadıkları zamanlar oluyor.

Üçüncüsü BJK Cola Turka ismini aldığı ilk sene hariç Ülkerden büyük yardım görmedi.Hatta şu an bu konu yönetimde büyük huzursuzluklara neden oluyor, bu konuda Çarşınında yönetime baskısı çok.Bu sene Oğuz Savaşı BJK nin elinden kapıp Fenere veren ülker değilmiydi?


17
Şu durgun yaz günlerinde eğlenceli, hoş bir şey olabilir.Yarışmak isterdim ama soru görevi bana düştü.Hepinizin katılmasını isterim açıkcası.

18
Arşiv / Ynt: Gitmesi gereken yaşlı Spurs oyuncusu
« : 31 Temmuz 2007, 13:21:32 »
Bence bu konu tamamen saçma.
Sanki SAS zevkinden yaşlılarla oynuyor.3 oyuncusuna muazzam paralar veriyorlar.Bunun dışında sizin istediğiniz gibi bir genç alması çok zor.Onlarda kadroyu kaliteli yapmak adına bütçelerinin ve şihirlerinin el verdiğince oyuncu alıyorlar.Bunuda avrupadan oyuncu getirerek veya yaşça ilerlemiş oyuncularla başarıyorlar.Şu ana kadar bir sıkıntı varmı yok.Bu başarılı yönetimin ilerdede sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

19
Haber Arşivi / Ynt: Kevin Garnett Boston Celtics'de
« : 31 Temmuz 2007, 06:12:46 »
Bu haberin dedikodusunda da belirtmiştim.Bu sonuçta KG ama elindede o mevkide Al Jefferson var.Gelceğin KG sini şuankine değiştirdin.Al Jefferson kontratını uzattığı zaman bile şu an GArnett'in aldığı kadarını almayacaktı.Bence yazık oldu.Boston onun kıymetini anlamadı.Ayrıca takasta Rondo yerine Telfair'in kullanılması Boston için ayrı bir kar olmuş.

Minnesotaya bakarsak bu takastan karlı çıktığını söyleyebiliriz.Bu sene dakikalarını 39-40 lara çıkacak Al Jefferson en büyük kazançları olmuştur.Muhtemelen Rondo-Green i beraber koparmaya çalışmışlardır fakat başaramamışlar.Rondo yerine Telfair'i alalım bari demişler.Takıma yeni bir çehre verdiler ve uzun vadede iyi bir iş yaptılar.Zaten kısa vade de bundan kötü olamazlar.

20
Billups'ın gittiği sene Minnesota 6. kez ilk turda eleniyordu.Dallas'a 3-0 yenildiler.KG de ortamını, yani takımını kurtarmak için bir şeyler yaptı.Belki kötüydü ama takımı içindi.

21
Bak isim vermeden sana yakın bir örnek vermek istiyorum, (art niyet aranmasın)
Bak birini seviyorsun, muhabbet ediyorsun, konuşuyorsun.Ama beraber yaptığınız bir iş var.O kişi o işte bir hata yaptı eyvallah dedin, iki hata yaptı eyvallah dedin.Üçüncü hatada çığrıdan çıkmazmısın.Bu da aynı.Sonuçta o işin düzgün yapılması lazımsa ilişkilerde fire verilir.Bu seni egoist yapar mı?

KG nin de durumu aynı.Aşırı hırslı bir adam.Her akşam atladığı, yırtındığı topların bir işe yaramasını istiyor sadece.

22
Başarısızlıkların oyuncular arasında sorun yaratır.Sonuçta KG bu ligin en büyük yıldızlarından, en büyük pazarlarından, en parlak oyuncularındann, en saygı gören adamlarından biri.Her gece yaptıklarının sonuç getirmemesi her insanı sinirlendirir.Normaldir.Ve bu sinir KG gibi hırslı biriyle birleşince normal olarak oyuncular arsı tartışmalar olur.

Fakat aslında KG oyun içinde bir tutucu görevi görebilir.Batı Finali oynadıkları sezon maç içinde hucümda kaç set top eline değmez iken hiç bir zaman çıkıp bunu dile getirmedi.Çünkü maç sonundaki tabela KG için yeterli.

Ben KG fanı değilim, ama KG ye egoist femek haksızlık olur.Başarısızlığa hiç tahammülü yok demek daha doğru.

23
Bence bu takastaki ana sorun top paylaşımı değil, Sonuçta KG nin siniri takımndaki başarısızlığın verdiği sıkıntıdan kaynaklanıyor.Yoksa gayet tamamlayıcı bir adam olabilir.Batı finali oynadıkları sezon Cassell'in saha iyi liderliği bile sorun olmamıştı.Ki bu takımda melek yüzlü denebilecek starlarla olacak Allen ve PP gayet mülayim insanlar.

Ama bence bu takastaki asıl sorun terazi.Bana sorsanız ben Al Jefferson (1985) ile KG (1976) yı kafa kafaya takas etmem.Bence Al çok iyi bir genç ve gelişim sürecini çok iyi geçiriyor.Dakikalarını eşitlersenizde istatistik olarak çok da bir fark görmeyeceksiniz.Al-Jeff in ileride KG kadar parlak olacağına eminim.

Üstüne üstük Rondo'yu vererek takımı Telfaire emanet ediyorsunuz ki size "her takım oyun kurucusu kadar konuşur" lafını hatırlatmama gerek yok.Rondo saha görüşü iyi, hızlı, atletik yetenekler vasatı aşan bir PG.

Ben sadece göz boyasın diye  KG yi takıma alacağıma iki gecimle devam ederim daha iyi...

24
Arşiv / Ynt: Spurs'ün oyunu niye zevk vermiyor?
« : 28 Temmuz 2007, 15:12:47 »
Soru bence çok yalnış olmuş.Kime göre, neye göre zevk vermiyor.Ben Lebron'un bir smacını izlemektense Duncan'ın bir post up'ını izlemeyi tercih ederim.Ben fast break ler yerine setleri daha çok seven bi adamım.Bana uçanlar kaçanlar değil, bowen-battier zevk veriyor.
Bu yüzden niye zevk vermiyor demeniz bence haksız olur.Benim penceremden SAS ligin ev fazla zevk veren bir iki takımından biri.

25
Çok acil bilgilenmeye ihtiyacım var.
Mause'ma elektrik geliyor, lazerleri yanıyor ama ekranda hareket ettiremiyorum.Lazerinde bir sorun yok çünkü farklı bir pc de deneyince tıkır tıkır çalıştı.Bi çözümü varmı?Format haricinde bir çözüm bulalım.
Format da attım bir işe yaramadı.Yok mu konu hakkında bir bilgisi olan...?

Sayfa: [1] 2 3 ... 27