İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Early

Sayfa: [1] 2 3 ... 64
1
Arşiv / "Ribaund" Programı (Pazar - 20:30)
« : 12 Aralık 2008, 22:48:10 »
selam arkadaşlar, bir çok kanaldan falan bahsedilmiş bu boardda, bilmiyorum bilginiz var mı ama meltem tv'de de "ribaund" adında bir basketbol programı çıkıyor her hafta sonu pazar günü. bir çok ünlü konuk katılıyor bu programa. yapımcılığını ve sunuculuğunu ahmet dedeoğlu'nun yaptığı program bu hafta pazar günü yine yayınlanacak ve 20:30'da meltem tv'de ekrana gelecek.

tabi programa konuk olma şerefine eriştiğim için bu topici açmak istedim. yanında olacağım diğer konuk ise basketbol antrenörü okan çevik. kendisi daha önce oyak ve pınar karşıyaka gibi takımları çalıştırmıştı.

öte yandan programda bir çok hediye veriliyor. ödüllü bir soru soruluyor tabi. bunun için de sms gönderip soruyu doğru yanıtlamanız gerekiyor. onun dışında gerek ödüllü soru, gerekse de bize sormak istediğiniz nba ve basketbola dair diğer sorular için 2030'ye sms gönderiyorsunuz. meltem yazıp boşluk bırakıyorsunuz, ardından ödüllü soru içinse sorunun cevabını, normal sorularınız içinse soracağınız soruyu yazıp bir boşluk daha bırakarak isminizi belirtiyorsunuz (örneğin arzu ettiğiniz takdirde de nbatr'den mesaj attığınızı belirtmek adına isminizden önce forumun adını da mesaja ekleyebilirsiniz.) bu mesajı 2030'a gönderiyorsunuz.

Bu kanalı nasıl izleyeceğim?

aynı şekilde programı netten izleyebilirsiniz, kablolu kullanıcıları yani. www.meltemtv.com.tr

pazartesi de 20:30'dan sonra mesaj tv'de tekrarı gösteriliyor.

görüşmek üzere.

2
Maç Takibi / Ynt: Canlı Maçlar (Yorumlar)
« : 08 Aralık 2007, 11:28:41 »
Ne yapın yapın. Nets Rockets maçını izleyin . t-mac kafayı yedi.

3
Haber Arşivi / Ynt: Kobe Asla Jordan Olamaz
« : 05 Aralık 2007, 19:42:27 »
Beni diğer yönler pek alakadar etmiyor. Sadece şuna bakarım , hangisinin yüzüğü daha bol , getirdiği şampiyonluklar daha fazla?

Bu yönden kıyaslamak istemezdim ama diğer yönleri gerçekten inanılmaz benzer.Geriye kalan winnerlık konusu oluyor bu durumda da.Hemen hemen yakın kadro kaliteleri olan iki takımda oynamış ve oynayan bu iki oyuncunun , şartlara rağmen getirilerine bakmaktan başka birşey yapılamaz.Hangisi aynı ve zor şartlar altında, kaç zafere sürüklemiş takımını, kaç defa alnının akı ile şampiyonluğu yaşamış yaşatmış?

Sanırım cevap ortada.

Dediğim gibi karakter, bencillik falan hiçbirşey katmadım.Ben haticeye değil neticeye bakıyorum.

Hani Spurs ile Rockets'ı kıyaslarken , "şu daha çok zevk veriyor", "şunun oyuncusu daha iyi" değil de, "hangisi kaç final yapmış" , "hangisi daha çok şampiyon olmuş" diye bakılıyordu ya , işte burada da aynı vaziyet mevcut olabilir.

Not; Fark ettim de, cevap pek ortada değilmiş. Aslında Kobe'nin önünde daha zaman var.Bir de bakarsınız , takas olur başka takıma orada şampiyonluklara koşar.Ya da Lakers'ta olağanüstü şeyler olur , bir anda yüzük sayısı 6 olur. :roll:

4
NBA All Star 2008 / Ynt: 2008 All Star Oylaması
« : 18 Kasım 2007, 18:16:09 »
Burada Türk diye Hedo- Memo All-Star olsun mantığı ile değil de, hakeden All-Star olsun mantığı ile hareket etmek gerek.

İşte olur da hakederlerse, zaten değil msn'de onlarca yerde bu işi gazlayacak şeyler yapılır rahatlıkla.

Neyse sonuca gelirsem, bu sene Memo All-Star olamayacak bu kesin.Zaten sakatın sakatı ile gelmişti.Şimdi bir de Duncan da pivota yazıldığından işi iş.Amare,Duncan,Yao,Camby oh oh..

Hedo'ya gelirsem, o bu sene daha iyi başladı , istikrar abidesi gibiydi.Eğer korursa KK'ın da dediği gibi adı muhakkak geçer All-Star olmak için.Olmazsa da canı sağolsun.

Şimdi olmayı hak eden ve olması beklenen karışık beşleri yazıyorum;

Tracy-Kobe-Melo-Boozer-Yao

Howard-Garnett- LeBron- Wade- Arenas

5
<boston> vs  <orlando> = Orlando 9-0 yapacak mı ?

Boston olmasın len o ;D

6
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Suns:115 Rockets:105
« : 18 Kasım 2007, 14:11:01 »
Benimki bir teoriydi ayrıca bariz alır rahat alır dediğimi hatırlamıyorum dediysem de heralde kafam güzelmiş o an.Ben kimseyi küçümsemiyorum sadece olanı biteni konuşuyorum.

SAS konuşmak da hobim falan değil o yüzden benden bu kadar. Oyunu gibi tartışması da sıkıcı bir takım ne de olsa..

7
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Suns:115 Rockets:105
« : 18 Kasım 2007, 13:50:20 »
He normal sezonda gerçek Spurs olmayıp da play-off yapan hatta bir veya ikinci sıralardan bunu yapan bir takımsınız ya helal olsun harbi.Kasmadan böyle şeyler yapmak büyük iş.

Spurs bence sene başı diye as kadroyu da ortaya çıkarmamalı.Nasıl olsa kasmıyorlar şimdiden.Kasan bir kadro olsun da biraz ateşli maçlar izleyelim cümleten.

Daha Parker kasacak değil mi , unuttum onu ben. Eva ile gerdeğe girdiğinden beri basketi unutmuş da olabilir.

8
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Suns:115 Rockets:105
« : 18 Kasım 2007, 13:37:53 »
Hüseyin apaçice konuşuyorsun.O kasmadı bu kasmadı.Bunlar üç yaşında çocukların ortaya atacağı bahaneler.Zaten yenince kasıyorsunuz, yenemeyince "Kasmadık be abi" oluyor.

Fesupanallah..

9
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Suns:115 Rockets:105
« : 18 Kasım 2007, 13:30:02 »
Ancak kağıt üzerinde olur Rox bu kafayla giderse...Formsuz bi takım b,c,d planı yok...NYK da çok iyi takım kağıt üzerinde ama onlar da formsuz kimya oturmadı onlarda da...

He NYK ve Rockets bir?

10
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Suns:115 Rockets:105
« : 18 Kasım 2007, 13:09:04 »
Spurs maçı esnasında senle de konuşmuştuk abi Kaan Kural'ın Houston'ı çok göklere çıkardığını

Doğruları söyledi sadece.T-Mac'in yokluğuna bağlamayın deniyor da , tam kadro Rockets ve en başta da tmacin oynadığı Rockets , Spurs'u harcamıştı ilk maçta. Bu nasıl unutuldu?

İkinci maçta onsuz olmamıza rağmen neredeyse yeniyorduk.Gino'nun performansı kurtarmıştı maçı Spurs adına.Ayrıca KK her zaman söylüyor hatta Murat Kosova da belirtiyor KAĞIT ÜZERİNDE bu takım çok iyi diye.

Neyse..

11
Orlando-San Antonio maçında Hidayet 25 sayıdan fazla atamaz [*0.5] >>> 30 Puan

Houston Miami'yi Yener[*0,5] >>> 20 Puan12
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Magic:94 Wizards:82
« : 04 Kasım 2007, 16:53:38 »
Kaan ve diğer arkadaşlarım sizlere hitap ediyorum; bu topice daha fazla mesaj atarsanız sizi arkadaşlıktan reddedeceğim.

13
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Magic:94 Wizards:82
« : 04 Kasım 2007, 16:52:00 »
Jianlian @ Howard gibi post oynayamaması kalas mı olduğunu gösteriyor ? Yada çok ribaund alamaması ?

O zaman Iverson, Paul vs. vs. kalasın Allah'ı..

Ayrıca şu da var Hedo bir guard , beklediğin şeyleri dört dörtlük yapamaz zaten saçmalıyorsun.Yine de dünkü maçta pozisyonuna göre fazlasıyla ribaund çekti.Son olarak da ben onun post oynadığını falan da görebildiğimi söyleyebilirim.

Not: Smaç basmak da erdem mi sanki?

14
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Magic:94 Wizards:82
« : 04 Kasım 2007, 16:30:58 »
Irkçılık mı?

Bence içeride arkadaşa bir kahve ikram edin.

15
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Magic:94 Wizards:82
« : 04 Kasım 2007, 16:27:28 »
Pota altına girmiyor mu Hedo?

Şaka mı bu?

Dünkü maçta belkide içeriye adam akıllı drive eden tek guard idi Orlando'da.

16
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Magic:94 Wizards:82
« : 04 Kasım 2007, 16:25:40 »
Kaan'ın dediği gibi her zaman böyle oynadığı söylenemez de bu seneye oldukça istikrarlı başladı.Adeta Howard ve Lewis'li bir takımda lider görünümünde.Bekleneni yapıyor Hedo sonunda.Umarım bu üçlük maçlık istikrarlı performanslarını sürdürür de kendisi de takımı da hak ettiği yerlere gelir.

Dirk41_Yi Jianlian arkadaşımız da fazla düşmanca konuşmuş . Daha bu maça laf ediyorsa, ben onun hiç Murat Murathanoğlu'nu Jazz maçı anlatırken veya yorumlarken görmediğini düşünürüm.Son attığı mesajı da şimdi gördüm o da bir o kadar muhalefet olma özelliğinde...

17
Az evvel tamamlanan mücadelede Karşıyaka'yı mağlup ettik.Hüseyin'in beş faulle oyundan çıktığı dakikadan sonra yine de oyun düzeninden kopmadık.Dee Brown son çeyrek hafiften çıldırdı.Kısacası güzel bir galibiyet elde ettik , Hite da  rotasyonda yer bulacak gibi görünüyor.Diğer oyuncularımızı da kutluyorum , Karşıyaka'ya ilk mağlubiyetlerini de tattırmış olduk :)

18
Konu Dışı / Ynt: Bayram & Doğum Günü Kutlama vs.
« : 03 Kasım 2007, 10:46:11 »
Doğum günün kutlu olsun "Firster " nickli kardeşim.

19
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Rockets:106 Jazz:95
« : 02 Kasım 2007, 16:54:15 »
Biz Utah'ı ne zaman yensek hakem hakem deniliyor bu da galibiyetimize leke sürüyor malesef.Cidden üzücü oluyor.

Ayrıca ben Memo savunma yapmadı demedim abi, sadece Memo savunma yaptı ancak öyle "oo süperdi" , "Yao yamuldu adeta" dedirtecek cinsten birşey yoktu ortada.Zaten öyle birşeyin olması için önce Yao'nun oynaması lazım.Yani Yao'nun oyunda kaldığı kısa süreleri vurguluyorum.

Tekrar söylüyorum Memo ilk rezil maçına göre gayet iyi oynamış , savunması da iyiymiş ancak mükemmel değil.

Sonuçta iyi ve mükemmel arasında da farklar mevcut.

20
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Rockets:106 Jazz:95
« : 02 Kasım 2007, 16:47:19 »
Yalnız şöyle birşey var, Yao faul problemi nedeniyle öyle az skorlu bir maç geçirdi.Yani oyunda kaldığı süre de çok birşey değil.Hücum faul yaptığı kişiler arasında da yanlış hatırlamıyorsam Mehmet Okur yoktu.Yani Mehmet'in iyi savunma yaptığını söyleyebiliriz ama Yao'yu kitledi , etkisiz hale getirdi ,hareket ettirmedi demek sanki koca bir maç oynamış bir adamı bu şekle sokmuş anlamına geliyor.

Bu da biraz kötü bir mana kazandırıyor malesef.

21
Tartışma Platformu Arşivi / Ynt: NBA'de Gecenin Yıldızı
« : 02 Kasım 2007, 16:38:01 »
Kaan'ın da belirttiği gibi konuşacak birşey yok.

Tracy back on crazy..

22
NBA Günlük Maç Arşivi / Ynt: Rockets:106 Jazz:95
« : 02 Kasım 2007, 16:25:01 »
İlk yarısını hemen hemen izlediğim maçı ,istemeden yaşadığım bazı olaylar nedeniyle ilk yarı sonlarında bırakmak zorunda kaldım.Ama cidden şovun devamını kaçırdığıma üzüldüm , Nbalive'da tekrarı izledim de, zaten izlediğim sıralarda azmıştı T-Mac, sonra iyice sapıtmış.Aliyuplar maliyuplar, içeriye driveler , çat çut soktuğu şutlar.Gel de sevinme.

Hala ben Francis konusundayım da neyse..

Bir de benchten gelip adam akıllı katkı yapan Mikey'ye teşekkürü borç bilirim.Ricky , 9 kişi kullandı dün rotasyonda bakalım neler göreceğiz başka zamanlarda.

Sıradaki maç , Blazers ile , Toyota'nın açılışında..

23
Haber Arşivi / Ynt: Bulls'da Deng&Gordon Krizi
« : 02 Kasım 2007, 14:37:29 »
Crittenton'ın neyini gördün de önünü kapamak salaklıktır diyorsun Mustafa? Adamın daha kaç normal sezon performansını seyrettin ? Zaten sen ve senin gibi düşünen Laker'lar , sırf gelecek gelecek diye orgazm geçiren (sözüm meclisten dışarı) , J.O'lardan bilmem nelerden vazgeçen , Bynum'a tapan tapınan , bu işi abartanlar,  bu hale getiriyor buradaki yorumları ile olayı.Bynum hadi neyse, birşeyler gösterdi umut var ama seninki abartı.Javaris'in neyini gördün Allah sen? Kobe yaşlanıyor, ölüp gidecek , siz hala onu vermem bunu almam derdindesiniz.Kusura bakmayın ama böyle giderse uygulanacak bir revizyon  ile ancak 10 yıl(!) sonra birşeyler yaparsınız.Doğru dürüst, diğerlerine göre tecrübeli, şutu sağlam , iyi pas dağıtan , kalitesi ortada bir pg (Hinrich) Lakers'ta olağan üstü işler yapar.

Ayrıca Paxon ve yönetimi, Deng ve Hinrich ikilisinden bir tanesini vermek zorunda kalsa, bu Deng olur.Yani anlayacağın dokunulmazların dokunulmazı , ve takımının en değerlisi Hinrich'tir.Deng'in yerine , Tyrus'u oturtur , yada onu bunu.Ama Hinrich'in yerine Duhon'ı koymaya yemez bir taraf.

Bazen düşünmeden yorum yapıyorsun Mustafa.Yani anlık heyecan ile yapıyorsun. Yanlış anlama sakın bu lafımı :)

24
Haber Arşivi / Ynt: Bulls'da Deng&Gordon Krizi
« : 02 Kasım 2007, 14:18:47 »
hinrich kimdir allah aşkına ya yapma ya..

Bulls'un şuanda olası bir takasta en son vereceği isim ve en değerlisidir..

25
5-) Portland-New Orleans maçında iki takım da 100 sayıyı geçemez [*1]  = 30 Puan

5-) Boston, Denver'ı yener [*0.5] = 20 Puan

Sayfa: [1] 2 3 ... 64