İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ancientsign

Sayfa: [1]
1
Takas/Transfer Merkezi / Ynt: Ibaka'yla Devam, Harden?
« : 21 Ağustos 2012, 16:34:40 »
İlla biri gönderilecekse ne yapılıp edilip Westbrook gönderilsin.. =)

Neden bilmiyorum ama içimden bir his ne kadar yaşı ilerlese de çok fazla birşey değişmeyecek diyor oyunundaki bencillik ve az zeka kullanımı ile ilgili..

2
Konferans Finali / Ynt: Oklahoma City-San Antonio Spurs
« : 30 Mayıs 2012, 12:50:43 »
San Antonio seriyi geçecek gibi duruyor..2-0 olduğundan dolayı değil de özellikle Duncan ve Ginobili'deki hırsı gördükten ve şu maçtaki suya attığında seken taş gibi kusursuz bazı paslaşmalar bana öyle hissettirdi =)

3
Euroleague / Ynt: Euroleague - Canlı Maç -
« : 04 Mart 2012, 21:16:59 »
Epeydir yazmıyordum-hoş zaten yazan değil okuyan kısımdanım daha çok-ama birşey belirtmek istedim..

Ne olursa olsun rakibiniz de olsa her zaman başarılı olmasını isteyin..Sporda bulunan mücadeleci ruh içinde negatif hiçbir duyguya yer olmamalı,hele de kin,başarısızlık temennileri gibi şeylere..

Başarı rekabetin artmasıyla gelir,rekabetin artması da başarılı takımların sayısının artışıyla olur..

Ben hiçbir zaman fanatik olmadığım,objektif bir taraftar olduğum için bunları çok daha rahat söyleyebiliyorum..

Sporun cilvesi her zaman iyi olan kazanamayabiliyor ama her daim centilmen olmak sizin elinizde..

4
NBA -Haber Merkezi- / Ynt: Westbrook'un Kontratı Uzatıldı
« : 22 Ocak 2012, 14:22:51 »
Bence gereğinden fazla bile :D

5
NBA Haber Merkezi Arşiv / Ynt: Nowitzki Kararsız
« : 22 Haziran 2011, 20:29:51 »
Elbetteki bu durumda öncelik Nowitzki'nin sağlığı..Zaten Nowitzki lider bir oyuncu olduğunu,sorumluluktan kaçmadığını ve pısırıklaşmadığını defalarca gösterdi bize sadece bu senede olan bir durum değil..Lakin gerçekten ciddi bir durumu varsa önce kendisi için sonra Dallas için gelmemesi en iyisi..Ayrıca sakatlığı turnuvaya kadar düzelecek ölçüdeyse ve turnuvaya gelip,turnuvanın iddialı takımlarına göre çok zayıf Almanya'yı olimpiyatlara taşıyabilirse saygınlığı bir seviye daha artar kendisinin..

Ayrıca turnuvada oynama konusunda pek aynı düşünmüyorum :) Keşke oynayabilse..Oynayabilecek tüm oyuncular oynasa..Dünya üzerindeki tüm spor dallarını bilmiyorum :) Lakin takım oyunları içerisinde sanırım "yıldız oyuncu" kavramının görselliğe en etki ettiği spor basketbol..Ayrıca diğer dallara göre sanırım kendini aşan bir oyuncuyu durdurmanın en zor olduğu dal da basketbol..Tüm basketbol oyuncuları pastayı oluşturuyor..Yıldız dediklerimiz krema..En üst seviye olanlar ise mumlar :) Evet kötü bir benzetme oldu belki ama ilk aklıma gelen bu oldu kusura bakmayın..O yüzden bence spor gibi birleştirici bir kavrama milliyetçi duygularla bakmak pek mantıklı değil..

Ben de isterim biz birinci olalım..Ama bu sporu yapan herkes emek veriyor..Her ülkeden oyunculara sempati besleyebiliyoruz..Kendi ülkemizin oyuncularını destekliyoruz..Eğer başarılı olacaksak bu başarıyı yıldız oyunculara karşı yaşamamız bence daha anlamlı ve doğru olan olmuş olur..

En iyi zamanındaki Bulls kadrosu ile efsanevi(!) Nets final kadrosunun şampiyonluk maçı mı zevk verir size yoksa LA,Boston,Houston vb çeşitli zamanlarındaki efsane kadrolarının mı?

Seyir zevkini,kaliteyi maksimuma çıkarıp,yenince çok mutlu olup,yenilince de en azından boş yere üzülmemek varken(karşıdaki kadro da kaliteli diye)neden bundan mahrum kalalım? :)

Herkes başkasının yıldızı oynamasa derse oynayacak yıldız kalmaz :D


6
NBA Tartışma Platformu / Ynt: En iyi Smaçör
« : 18 Haziran 2011, 21:45:23 »
Üstünden biraz zaman geçmiş aslında çok olmasa da ama hayvani smaç denince bu listedekiler çok soft kalıyor bence şu ismin yanında...Hatta rahatça NBA tarihinin gelmiş geçmiş en iyi "acı veren" smaççısı diyebilirim..

Shawn Kemp :)

Herhalde NBA tarihinin en göze hoş gelen ve yetenekli oyuncularından biriyken kendi kendini bitirmenin simgesi gibi çok yazık oldu.. =( Ah be Rainman..

7
Gerçekten uzun uzun yazmak istedim bir an ama sonra vazgeçtim :) Mesajların da hepsini neredeyse sonuna kadar okudum gözümden kaçan birşey oldu mu yazıldı mı bilmiyorum ama konuyu güzel bir cümle ile özetlemek mümkün sanırsam..

"Ne zaman ki fileler yırtılıp o basket sahası futbol sahasına dönüştürülmeye çalışmaz o zaman şyş yoldayız demektir"

:D

8
Şahsi fikrim-ki üzerinde az çok birleşilen bir fikir lakin sonuçta gerçekleşemez-bu listedeki en büyük potansiyel Drazen'de..Nowitzki ile Drazen'i bu listeden tamamen ayrı tutuyorum...Sanırım yaşasaydı Petrovic hepsinden büyük bir efsane olarak bitirirdi kariyerini..

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?fmt=18&gl=ES&hl=es&v=klLp7mMbfGA[/youtube]

Biraz trashtalk içerir sanki(!) :D

Mutlaka bu bir kanıt sayılmaz :) Ama ben küçükken bizim apartmanda oturan basketbol delisi bir "abi" vardı,biraz da zengindi o zaman "vaay" falan denilen herşeyi bulunurdu,NBA aşığıydı ve sadece bir-iki maçını izlemiş olsam da o zamanki aklımla muazzam bir oyuncuydu..Keşke o kaza başına gelmeseydi,galiba sevgilisi de vefat etmişti..

Eğer gerçekleşen hayata bakarsak da-ki mesajlarda belirtilmiş daha önce-Nowitzki uzak ara lider..Hem de hiç tartışmasız..Hem Almanya 2.liginden gelip de böyle bir efsaneye dönüştürmesi kendisini,hem Parker ve Gasol'a göre çok daha az kapasiteli takımlarla oynayıp yan etken değil ana etken olması..Ve elinden geldiğince tüm fiziksel zorluklara rağmen takımını bırakmayıp mücadeleye devam etmesini..Mütevazi olmasını,gerekmedikçe konuşmamasını,konuştuğunda da aşağılamaktan,alay etmekten,iddialı şeyler söyleyip devamlı yutmaktansa ne konuştuğunu,nasıl konuştuğunu çok iyi bilmesi..Senelerce NBA'in merkezinde olan ayakkabı reklamları,basın desteği,all-around eksiksiz bir potansiyeli olmamasına rağmen muhteşem istikrarlı bir kariyeri...Bunlar ne Parker'da ne Gasol'da var..İkisi de lider olabilecek seviye olamadılar hiçbir zaman..Lider olabilmek bir seride,bir play-offda değil her daim olabilmektir..Nowitzki bu yüzden çok büyük oyuncudur..Nowitzki'yi Dr.J,MJ,Bird'den ayıran tek özelliğin final serisinde ne olduğunu söylemişti Flash..Son maç hakkında iddialı konuşup(ki asla LeBron gibi kibirli değil sadece onun için en önemli maç olduğunu belirtip)Nowitkzi için çok kötü diyebileceğimiz bir yüzdeyle oynamıştı..

Flash daha iyi bilir benden muhakkak :) Rakamları hatırlamıyordum biraz baktım..Mesela Jordan'ın ilk şampiyonluğunu aldığı '91 senesi..Ki artık Jordan hakkında soru işaretleri demeyelim de winner damgasının olup olmaması tartışılır olmuştu devamlı Bad Boys'a kaybettikleri için..Lakin o sene onları süpürmüşlerdi galiba..91 Chicago-Lakers serisinde;

1.maç;36 sayı
2.maç;33 sayı,kaçırmadan arka arkaya 13 şut(Finaller takım rekoru Bulls,%61.7 şut yüzdesi,51/80)
3.maç;29 sayı,9 asist
4.maç;28 sayı,13 asist
5.maç;30 sayı,10 asist,5 top çalma

rakamları ile oynayan bir MJ var..Tamam kimse MJ ile bir tutulamaz hele play-offlarda :) Lakin bu rakamlara gayet yüzdeli ulaşması,gerektiğinde sadece bir dakika dinlenme ile tüm maçı bitirmesi(o da koçun hatası yanlış adam değişikliği yoksa o da olmazmış bu istatistiklerle :D )...

Nowitzki muhteşem bir saha içi,üçlük ve serbest atış yüzdesi ile gelmişti finallere...Ki serbest atış bozulmasa da,özellikle son maç olmak üzere,üçlük ve iki sayılık yüzdesi düşüktü..Ama o kadar kusur kadı kızında da olur diyelim :)

9
NBA Finali / Ynt: DALLAS MAVERİCKS ŞAMPİYON!!!
« : 13 Haziran 2011, 08:05:15 »
Bütün seriyi izle gel en son maç uyanama...Gerçekten kendime ettiğim küfürleri sayamıyorum :(
Gönülden tebrik ediyorum Dallas'ı...Nowitzki ve Kidd için o kadar sevindim ki..
Takım olmayı beceremeyen lafta kalan starlara da kocaman bir ders olsun bu..Wade'i dışarda tutuyorum gene,son video ile epey üzse de beni gene kredisi bende çok fazla..Ama özellikle LeBron olamadığı için sevinmedim desem yalan olur :) Umarım Wade Lebron'a değil de LeBron Wade'e benzemeye çalışır..

10
NBA Finali / Ynt: Dallas Mavericks (2) - (2) Miami Heat
« : 10 Haziran 2011, 09:42:09 »
@wade_kaan

Biraz Flash gibi yazmayı denesen de anamız ağlamasa anlamaya çalışırken yazdıklarını :) diyerek başlamak istedim..

Bu gece de görüldü ki Dallas takımı komple ve Miami'den sadece Wade saygıyı sonuna kadar hak eden tek isimler bu finalde..

Dallas en çok sevdiğim takım olmasa da,muazzam özverili oyunları ve yaşlarının verdiği kurt oyunculuğa eklenen asla pes etmeme mottosuyla Miami'yi yıkacak gibi gözüküyor..Aslında tek isteğim de daha önceden konuşulan Nowitzki'nin yüzüksüz bitirmemesi için başta..Ve tabii ki LeBron gibi yetenekli olan ama inanılmaz ukala olan insanları olabildiğince az görmek bu parkelerde...Wade'i niye bu kadar çok sevdiğimi ayrıca bir kez daha anladım bu maçta...Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı gene,hiçbir şekilde pes etmedi sakatlansa da kısa süreli..Ama onun gösterdiği özveriyi takımın geri kalan toplamı gösteremedi ya da göstermiyor maalesef..

Ki gene Dallas'ın çok büyük olmasa da sık sık geriye düştüğü,öne geçen tarafın daha sık el değiştirdiği bir maç oldu bu..

Gerçekten Miami şampiyon olacaksa bunu sadece Wade için isterim çünkü LeBron açıklamalarıyla,oyunuyla bunları hiç hakeden bir oyuncu olmadığını bana sorarsanız bu seride iyice gösterdi..Hani zaten antipatik açıklamalar yapmasa,bazı açıklamalarında trashtalk sınırlarını aşıp iyice saygısızlığa vurmasa kimse de negatif düşünmez hakkında..Ama madem bu kadar konuşuyorsun yapacağını sahada yapacaksın..Kimse kusura bakmasın ama Dr.J,Bird,Earvin Magic,Jordan,Malone,Drexler,Kobe vb'nin olduğu elit süperstar kategorisine girebilecek tek oyuncu Wade'dir şu Miami'de...

Yukarıda okudum ki bilmiyordum LeBron'un bu açıklamasını-savunma eforu yüzünden atak kısmındaki durumu-..Yahu arkadaş müthiş bir fiziksel üstünlüğün var,ilk geldiğin senelerdeki gibi feci yüzdeli oyunları artık nadir oynuyorsun..Çalışkan bir yapısı var..Ama işte sadece sınırsız potansiyel olmasıyla olmuyor bazı işler..Kendi açıklamaları harici asla bir önyargım olmadı..Kobe'nin gençlik yıllarındaki açıklamalarını onu antipatik yapıp şimdi çok saygı duyduğum gibi umarım LeBron da öyle sayı duyulacak işler yapar..Yukarıdaki yıldızların en iyi yaptığı işlere 5/5 versek..LeBron hiçbirini kendi alanlarında geçemese de bana kalırsa(Malone fizik,Magic pas,Bird şut,Kobe/Jordan kazanma isteği ve bunu başarma)hepsinden 4/5 alabilecek bir oyuncu..Lakin işte işler böyle olmuyor..Önemli olan onu sahaya yansıtabilmek ve bu işi her zaman Wade çok daha iyi yapıyor..

Maç hakkında pek birşey yazmak istemedim çünkü serinin genelinden çok farklı birşey olduğunu düşünmüyorum...Ama eğer Dallas kazanırsa bu seriyi konuşulacak en önemli iki konu Nowitzki'nin efsaneleşmesi ve LeBron'un bir kez daha mental olarak hala çocuk olması olacak..

11
NBA Finali / Ynt: Dallas Mavericks - Miami Heat
« : 30 Mayıs 2011, 17:29:38 »
Niye bilmiyorum ama benim içimden bir ses tamamen farklı birşey diyor :) Alpay'ın dediği gibi ben de bir Malone,bir Stockton,bir Payton olarak Nowitzki'yi hatırlamamak için Dallas'ın kazanmasını çok istiyorum..Kidd/Nowitzki zaten son demlerinde..Dendiği gibi bu gençler zaten beş-altı seneye damgasını vuracak..Dedelerin zamanı olasun bari bu zaman :)

Söylenen faktörlerin hepsi önemli..Takım savunması olarak D-Wade ve LeBron'u durduracaklarına inanıyorum...Ama kimi maç da işlemeyecek..Kimi maç Nowitzki efsane oynayacak kimi maç da iyi tutulacak belki çok etkin olamayacak..Ama içimdeki ses diyor ki :) İki takımda da şampiyonluğa en aç,en kötü kaçıran ve oynadığı oyunla bunu o zaman sonuna kadar hakeden isim Peja..Şu anki performanıyla o zamanı karşılaştırmak abes..Zaten şu anda da iki maç dışında pek etkili olamadı..Ama eğer olur da bir Glen Rice,bir Reggie ritmi tutturabilirse Nowitzki ile aynı anda sahadalarken sittin sene kimse tutamaz..

Beni kara çıkarma be Peja :) Hiç güvenilir ata oynamıyorum ama kalbimin sesini dinliyorum değerini iyi bil :D

12
Ve Dallas gene finalde :)

Sanırım bu maç için sıcağı sıcağına tek söyleyebileceğim,Scott Brooks'a nasıl koçluk yetkisi verildiği..Gerçekten tek başına sürklase etti kendi takımını...

Durant iki çeyrek zamanı sayı atamasa da,Westbrook her zamanki gibi sayıyı inanılmaz düşük bir yüzdeyle atsa da oyunu hiç sıkmayan,yumuşak bir Dallas bulmuşken bunu kullanmalıydı..James Harden oyundayken mükemmele yakın oynadı takım..Yani olması gereken PG oyundayken..8 sayıya da çıktı fark ama Nowitzki :)
Galiba son 4-5 dakikanın skoru Dallas lehine 14-2 gibi birşeydi...Harden oyunda ama topu o hariç herkes kullandı...

Ayrıca Nowitzki,'86 Bird'den sonra ilk oyuncuymuş normal sezonu %50 fg %90 ft üstü bitiren ki muazzam bir istatistik...(%52.4,%92.6 idi galiba)..Ayrıca Kaan Kural'ın söylediğini bilmiyordum,zaten mütevaziydi iyice gönlümü fethetti..Larry Bird ile kıyaslayan bir soruya "şutumun kalitesi ona yakın olsa da ona yaklaşmam mümkün değil" demiş ki bunu diyen kişi NBA'de en sorun yaratıcı ve mükemmele yakın istikrarda kariyeri olan en üst seviye sınıfa mensup bir yıldız..Ne denebilir ki? Tamam Bird'ün pas kalitesi ya da Boston hanedanı ile olan tecrübesi de bambaşka da arkadaş bunu duyan da sıradan biri sanır Dirk'ü :)

Ayrıca bu seride 58/60 serbest atış atarak da gene normal bir seri geçirdi kendisi..

13
Herhalde Nowitzki uzun bir süre sonra atmayı bırak üçlük denemeden maç bitirdi :) Gerçekten %80 şut %100 serbest atış isabeti tek kelimeyle inanılmaz...Ve şutlarının çoğu da normal olarak el üstündendi ama aslında zor olup Nowitzki'nin kolay gösterdiği cinsten :)

Dallas ve Nowitzki hayatta bu son fırsatı tepmezler..4-0,4-1 Dallas diyorum ki bu maçta Peja davrede değildi..

Durant gene harikaydı ama Westbrook sanırım hiçbir zaman sevilecek bir guard tipi olmayacak :)

14
Bu arada sadece bu seri için konuşmuyorum zaten maçları yorumlayan herkes de bunu söylüyor...Tamam el kol hareketlerine kolayca teknik verilsin ama hele de play-offlarda içerideki uzunlara bu kadar kolay faul çalınması rezalet bence tüm maçların tadı biraz da olsa kaçıyor..

15
Sabah bu konuya mesaj atacaktım erkenden atamadım şimdi yazmak mümkün oldu :)
Zaten konu yanlış noktadan doğru tarafa dönmüş gibi..Şahsen hiçbir oyuncuya ciddi anlamda bir antipatim olmadı(son Lakers serisindeki Bynum kafadan bu kadroya girdi ne yazık ki) sonuçta spor..Adı üstünde...Eğer parkede oynayan değilsen tek yapman gereken zevk almak,tuttuğun takımı destekleyip rakibe de saygı göstermek..

Dendiği gibi olay tamamen kariyerler sonlandırıldığında açıklığa kavuşabilir..
Kobe de Duncan da "şu anda" elde olan verilerle Wade ve LeBron ile ciddi anlamda kıyaslanmaması gereken bir üst sınıf süperstar grubunda olanlar..Ki gerçekten özellikle Wade olmak üzere ikisini de çok severim ama bir 3-4 sene sonra zaten kendileri bunu gösterirse kimse çıkıp da birşey söylemez,söyleyemez :) Önemli olan yiğidi öldür hakkını ver...Ayrıca popülaritenin çok da doğru olduğuna inanmıyorum çünkü bu genellikle takımların şampiyonluktaki daha büyük pay sahipleri görev adamlarının asıl değelerini görmemelerine sebep oluyor..Şu an Shaq,Duncan hatta Garnett zirvedeki dönemlerinin yanına bile yaklaşamaz...Galiba geçen seneydi..Howard,Shaq'i düşürmüştü içeri doğru ittirirken...Böyle bir olayı aklınız alıyor mu özellikle Orlando zamanındaki Shaq'i düşününce :D Kırdığı potayla beraber Howard'ı da sokardı oraya...

Başta LeBron,Wade,Durant olmak üzere gerçekten çok büyük yıldız diye adlandırabileceğimiz ve asıl önemlisi bunu "winner" lakabı ile perçinlemeleri için öenlerinde çok uzun süre olan oyucular var..Dendiği gibi fiziksel potansiyel olarak Jordan'dan fazlalar da bazıları..Lakin bu çok doğal insan doğası daha da uzamaya,kalıplaşmaya devam edecek bir on sene sonra belki yok artık denecek adamlar göreceğiz...Lakin Jordan'ı hepsinden ayıran o özelliğe-ne olursa olsun,hangi durumda olursa olsun pes etmemeye,sanki oyunu sadece kendi istediği şekilde yönettiği hissini vermeye-en yaklaşan isim Kobe oldu..Umarım LeBeon,Wade,Durant gibi oyuncular da bu seviyeye gelir..Ama Jordan da Celtics serisinde efsane olmasına,40 sayıya yakın(galiba 38 ya da 39 küsürdü) sezon sayı ortalamasına sahip olmasına rağmen Pippen ve belki daha önemlisi Kerr,Kukoç gibi adamlarla hanedanlığını perçinledi..Tamam muazzam bir oyuncuydu,muazzam bir liderdi ama zaten takım oyununda takım oyunuyla şampiyon olunur,adil olmazdı yoksa...Şimdi Miami şampiyon olsa bu o takımdaki süperstarlar ile ilgili bir tereddüte mi sevkedecek bizleri hayır..

Ama gene de herkesler gitse,NBA efsaneleri ölse,bizler de ölsek geriye sadece sayılar,istatistikler kalacak... :)

16
Dallas gene hakederek,Lakers'ın iyi olduğu son çeyreği kendisine garip gelen şekilde muazzam oynayarak kazandı..Ki Marion gerçekten koca bir sıfırdı...Stajakovic çok kötü başladı ama ağırlığını koyması gereken yerde koyarak bir nevi Sacramento'dan kalan hesabı da kapatmış oldu...Lakers da Bynum iyi oynasa da Gasol/Fisher gene el birliği ile verdi maçı...Ama benim aklıma takılan bu kayıpta ikinci sorumlu Kobe olması...Nowitzki'nin müthiş bir yüzdeyle,ceza üçlüklerinin hiçbirini kaçırmadığı bir maçta,takımının yarısı kötü oynadığı halde Kobe'nin %50 ile 17 sayıda kalıp yeteri kadar sorumluluk almaması beni üzdü..Tamam zaten bildiğimiz ve maç sırasında Kaan Kural'ın spamladığı gibi Kidd iyi tuttu Kobe'yi ama Kidd sonuçta..Yavaşlatsa da yaş farkından dolayı Kobe'nin daha vahşi olmasını beklerdim...Ayrıca Phil Jackson bir ara cüssesinin de yardımıyla Gasol'u alaşağı edecek sandım bağırmalar,göğse sert yumruklar :D

17
Üçüncü maçın önemini iki takım da gayet iyi biliyor ve beklenmedik şekilde deplasmanda 2-0'ı yakalayan Dallas hayatta bırakmaz bu maçı..3-0 olduktan sonra da zaten kaybetseler de önemli değil..O yüzden Lakers ne kadar asılsa da muazzam bir şans olmadıkça(%60 vs %20 FG) gibi bence seriyi geçmeleri gerçekten mucize artık..

18
Bizim ülkemiz için maalesef her spor dalında fanatizm olmazsa ayıp sayılan birşey ne yazık ki :)
LeBron girişi bile bu kadar cafcaflıyken NBA'e,yanıltmayıp iyi de oynamasına rağmen çok çok uzağında Kobe'nin hala..Ki Kobe çok daha fazla "hater" denen kitleye sahipti ilk senelerinde..Lakin lise-NBA "çok yetenekli" oyuncuların ilklerinden olmasıyla ve gencecik yaşının verdiği tecrübesizlik/fazla özgüven yüzünden davranışları/açıklamalarıyla çok da sevilen bir oyuncu değildi ki ben de hiç sevmezdim açıkçası..Ama hep oyunu hem de mental yönü olması gerektiği gibi muazzam ilerledi..Michael Jordan'dan da hiçbir eksiği kalmadı bireysel bazı istatistiklerde de geçti lakin sadece Jordan'a özel olan "ne olursa olsun Jordan patentli azim&yetenek&ne yapacağını en iyi şekilde bilmek" ona özel =) Onun dışında Kobe şu an gerçekten saygı duyulacak,oyunu artık tamamen aklıyla oynayabilen bir oyuncu..Bunların çoğu LeBron'da yok daha..Jorden ve Kobe seviyelerine gelebilir ama bu daha muamma..Şahsi kanaatim Wade'in çok daha iyi olduğu yönünde..

Seriye gelirsek de ben pek ümitli değilim Boston adına..Bu sabaha karşı olan 26 yıllık hayatımda izlediğim en kötü Lakers faciası gibi olacaklarını sanmıyorum asla ama Miami en kötü bir galibiyet çıkartacak gibi TD'den..

Eğer çok istisnai şeyler olmaz ve bireysel değil de takım olarak çok ekstra işler eklenmedikçe görünen Dallas-Miami finali gibi...

En azından Nowitzki hakettiği yeri bir görsün bu kadar özel bir oyuncu daha gelir mi bilinmez NBA'ye =)

Sayfa: [1]