Gönderen Konu: Redd Bucks'ta Kaldığına İnanamıyor  (Okunma sayısı 8993 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Redd Bucks'ta Kaldığına İnanamıyor
« : 18 Ağustos 2008, 01:26:22 »
Off-season'da bir çok hamle yapan Milwaukee Bucks'ta, Michael Redd yaptığı açıklama ile kendisinin hala Bucks'ta olduğuna inanamadığını söyledi.

Redd yaptığı açıklamada Bucks'ın bir çok hamle yaptığını ve kendisininde gönderileceğini düşündüğünü söylerken, kaldığına şaşırdığını belirtti ve;

''Bir çok kişi gitti ama ben hala buradayım. Bizim takımımızda bir çok yeni oyuncu var ve yeni bir coach var. Ben yeniden yapılanma sürecinde kalacağımı düşünmüyordum. Şaşırdığımı söyleyebilirim.'' dedi.

-----------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
Ynt: Redd Bucks'ta Kaldığına İnanamıyor
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2008, 01:33:45 »
Bu açıklama gitmek istediğini gösteriyor...Yeniden yapılanmada bana ihtiyacınız yok, gönderin işte demeye getirmiş bence...

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2008, 02:18:42 »
valla takıma iyi bi savunmacı alınması lazım daha önce dediğim gibi ilk 5'teki villenueva, redd, ridnour ve jefferson vasat savunmacılar ort. üstünde bi a.bogut var. bu takımı birbirine bağlayacak tamamlayıcı savunması ile ön plana çıkan bi oyuncu lazım. ben kirilenko'yu önerdim daha önce eğer karşılığında redd verilecekse değer kirilenko için
 ayrıca redd'in en iyi yaptığı şey olan 3'lükleri onsuzda gayet iyi atabilirler villenueva şutör bi 4 numara, jefferson'ı söylemeye gerek yok, ridnour bileği düzgün bi pg, yedekteki d.jones, c.bell ve t.lue aynı şekilde iyi şutörler.redd kirilenko gibi bi oyuncu için feda edilebilecek bi oyuncu

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2008, 12:39:45 »
valla takıma iyi bi savunmacı alınması lazım daha önce dediğim gibi ilk 5'teki villenueva, redd, ridnour ve jefferson vasat savunmacılar ort. üstünde bi a.bogut var. bu takımı birbirine bağlayacak tamamlayıcı savunması ile ön plana çıkan bi oyuncu lazım. ben kirilenko'yu önerdim daha önce eğer karşılığında redd verilecekse değer kirilenko için
 ayrıca redd'in en iyi yaptığı şey olan 3'lükleri onsuzda gayet iyi atabilirler villenueva şutör bi 4 numara, jefferson'ı söylemeye gerek yok, ridnour bileği düzgün bi pg, yedekteki d.jones, c.bell ve t.lue aynı şekilde iyi şutörler.redd kirilenko gibi bi oyuncu için feda edilebilecek bi oyuncu

O zaman richard l jefferson u nası oynatcaksın?  Kirilenko gelicekse onu 2 numaraya mı çekicen yada yedek mi başlıcak mümkünse açıklarmısın.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2008, 12:41:43 Gönderen: lordapo »

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2008, 12:47:46 »
O zaman richard l jefferson u nası oynatcaksın?  Kirilenko gelicekse onu 2 numaraya mı çekicen yada yedek mi başlıcak mümkünse açıklarmısın.

açıklarım tabi abi kirilenko 4 numara oynayamazmı rusya milli takımında savrasenko çıkınca pivot bile oynuyo, diğer 4 numarakara göre ince kalıcak diyosan o kalın adamları bogut savunur zaten kirilenko'nun nası bi yardım savunmacısı olduğunu anlatmama gerek yoktur ayrıca jefferson sg diil ama ligdeki çoğu guard kadar topu yere vurabilme drive edebilme yeteneği var bogut 5 numara kirilenko 4 numara jefferson 3 numara niye olmasın

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2008, 16:20:27 »
Abi Kirinlenko yardım savunması iyi yapabilir ama bir Elton-Dalembert,Jo-Bosh,Rasheed-Kwame, vs vs gibi uzun ve fizikli oyuncuları nasıl savunacak kirilenko..Mıchael Redd bu takımın lideri olacak bu yıl takımı sürüklüyen ve sorumluluk alan o olacak..Gitmemesi zaten doğal birşey..ridnor-redd-jeff-c,vill-bogut beşi bu yıl çok canlar yakacak..Takımın en büyük sorunu disiplinsiz ve savunma yapmamaktı..Zaten bunun için Scot Skillesi getirdiler ya..

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2008, 16:26:31 »
Kirilenko 4'e çekersen  Garnett,Duncan,Boozer gibi adamlara yem omaktan başka iş görmez.Tamam Kirilenko iyi blokçu ama bir Boozer'ın araya vücudunu soktuğu anda sadece 1 ihtimal kalır:sayı.Kirilenko'dan ince bir 4 yada 5 numara yoktur yane ki Kirilenko 3 numaraların bile en incelerinden.Senin de dediğin gibi Kirilenko uluslarası turnuvalarda 4-5 bile oynamıştır ama burası NBA fizikler konuşur pota altında.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2008, 17:51:50 »
Kirilenko 4'e çekersen  Garnett,Duncan,Boozer gibi adamlara yem omaktan başka iş görmez.Tamam Kirilenko iyi blokçu ama bir Boozer'ın araya vücudunu soktuğu anda sadece 1 ihtimal kalır:sayı.Kirilenko'dan ince bir 4 yada 5 numara yoktur yane ki Kirilenko 3 numaraların bile en incelerinden.Senin de dediğin gibi Kirilenko uluslarası turnuvalarda 4-5 bile oynamıştır ama burası NBA fizikler konuşur pota altında.
ya ben ne diyorum zaten boozer gibi garnett gibi duncan gibi adamları bogut savunur onada ince demessiniz herhalde bogut yetersiz kalırsada kirilenko yardım savunmasıyla durdurur okadar basit
 ayrıca s.skiles manyağın teki(chicago'daki kadrosunda big ben, griffin, noah, thomas, hughes, nocioni dolu savunma yapacak adamla oynar) adam savunma yapamıyosa alır benche, skiles'ın peşinde sürüklediği bi a.griffin var redd baktı savunmuyo kimseyi  griffin'le oynayacak kadar deli a.q
o yüzden kirilenko olmasada savunmacı bi adam ister sezon ortasında bi takasla

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2008, 18:01:47 »
En basiti;

Cambyi ver boguta Chris Kamanı kim savunacak?Kirinlenko iyi savunmacıdır ama asla fizikli oyuncuları savunacak bir kapasitede değil..

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2008, 18:57:19 »
En basiti;

Cambyi ver boguta Chris Kamanı kim savunacak?Kirinlenko iyi savunmacıdır ama asla fizikli oyuncuları savunacak bir kapasitede değil..
ya camby'yi nie savunsun bogut kardeşim  camby skorermi ki yoo bogut kaman'ı savunur kirilenkoda yardım getiri nası olsa camby'den öyle ahım şahım çekinecek değiller

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2008, 19:16:19 »
En basiti;

ya camby'yi nie savunsun bogut kardeşim  camby skorermi ki yoo bogut kaman'ı savunur kirilenkoda yardım getiri nası olsa camby'den öyle ahım şahım çekinecek değiller
Imbat yine olmaz tamam belki Camby öyle ahım sahım bir skorer değil ama ya Toronto maclarında J.O,Bosh ikilisine karsı ne yapacaklar ya da Utah Memo-Boozer ikilisine ya da Lakers Gasol-Bynum ikilisine ya da Oden-Aldridge ya da Amare,Shaq
Yani anlayacağin o is olmaz.Yaparlarsa da büyük hata yapmıs olurlar.

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2008, 19:30:58 »
En basiti;

Imbat yine olmaz tamam belki Camby öyle ahım sahım bir skorer değil ama ya Toronto maclarında J.O,Bosh ikilisine karsı ne yapacaklar ya da Utah Memo-Boozer ikilisine ya da Lakers Gasol-Bynum ikilisine ya da Oden-Aldridge ya da Amare,Shaq
Yani anlayacağin o is olmaz.Yaparlarsa da büyük hata yapmıs olurlar.

ya çıldıracam ama şimdi ha olm şu mesajlarınızı tartın bi öle yazın ya
 hadi tamam kirilenko yok gelmesin redd takımda kalsın e o zaman bütün o saydığınız 4 numaraları  c.villenueva'mı savunacak omu kirilenko'dan daha iyi savunacak ya bırakın allahaşkına ya

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2008, 19:33:40 »
Ya fantazi yapmanın ne manası var? İnat etmenin de hiç faydası yok.Sen bu fikrini daha evvel başka bir yerde de şiddetle savunmuştun,açıklamış,izah etmiştik.Üstelik buradaki mesajlar da dahil senden başka kimse bu takası mantıklı bir zemine oturtamıyor.Aynı şeyleri temcit pilavı gibi ısıtıp getirmeyeceğim buraya.

Uzatma yeter.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2008, 19:53:53 »
Bi kere olm lafını bana kullanmamı rica ediyorum.Hic sevmediğim ve tasvip etmediğim bir kelime.Her neyse cevabıma gelirsek;
-Olay kimin iyi savunma yaptıgı değil.Olay kalıp meselesi.Villanueva dediğim adam mevkisine göre gayet atletik ve kalıplı bir oyuncudur.Krilenko ise NBA döneminde ve hatta milli takım da bazı dakikalar haric hic 4 numara oynamamis ince bir oyuncudur.Mantıklı olarak düsün Amare'nin veya Shaq'ın ya da A veya B kisisinin Villanueva mü pota altında sırtı dönük itmesi kolay ya da Krilenko mu? Ya da Villanueva mü pota altında 4 veya 5 numaraları box out etmesi kolay ya da Krilenko'nun mu?
-Ayrica elde ki mevcut kadro su an icin budur ve Villanueva orada oynayabilecek en iyi Bucks oyuncusu.İlla bir takas yapılacaksa ki Krilenko'yu almak icin bazı oyuncular gözden cıkarılacak 4 numara da hic oynamamis bir oyuncu yerine niye adam gibi bir 4 numara alınmasın ki?Adam gibiden kasıt savunma yapabilecek eli ayağı düzgün bir 4 numara.İlla ki skor üretecek iyi bir adam olmasına gerek yok.

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2008, 20:18:01 »
Bi kere olm lafını bana kullanmamı rica ediyorum.Hic sevmediğim ve tasvip etmediğim bir kelime.Her neyse cevabıma gelirsek;
-Olay kimin iyi savunma yaptıgı değil.Olay kalıp meselesi.Villanueva dediğim adam mevkisine göre gayet atletik ve kalıplı bir oyuncudur.Krilenko ise NBA döneminde ve hatta milli takım da bazı dakikalar haric hic 4 numara oynamamis ince bir oyuncudur.Mantıklı olarak düsün Amare'nin veya Shaq'ın ya da A veya B kisisinin Villanueva mü pota altında sırtı dönük itmesi kolay ya da Krilenko mu? Ya da Villanueva mü pota altında 4 veya 5 numaraları box out etmesi kolay ya da Krilenko'nun mu?
-Ayrica elde ki mevcut kadro su an icin budur ve Villanueva orada oynayabilecek en iyi Bucks oyuncusu.İlla bir takas yapılacaksa ki Krilenko'yu almak icin bazı oyuncular gözden cıkarılacak 4 numara da hic oynamamis bir oyuncu yerine niye adam gibi bir 4 numara alınmasın ki?Adam gibiden kasıt savunma yapabilecek eli ayağı düzgün bir 4 numara.İlla ki skor üretecek iyi bir adam olmasına gerek yok.
villenueva'yı kirilenko'dan daha iyi savunmacı yaptın ya başka bişe demiyorum villenueva'da kalıbın kralı olsun adamın savunmabilgisi 0 savunma yapma isteğide eksilerdedir
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2008, 20:19:41 Gönderen: imbadigo »

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2008, 20:23:51 »
yaa adam zaten kötü savunmaci demiyorki sadece 4 numarada karsindaki iri ve guclu adamlara karsi iyi savunma yapamaz diyor ve gayet mantikli zaten takas in birak resmi olmasini gayriresmi bir yanida yok sen kafandan olabilecegine inandigin bir seyi bize zorla kabul ettirmeye calisiyorsun bir anda ortaya cikip bunu yazmam seni sinirlendirmesin dogrusu bu

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2008, 20:25:36 »
Sen benim yazdiğimi okumamissin ama!!Ne demisim 'Olay kimin iyi savunma yaptığı değil' demisim.Ben zaten adamın savunması iyi demedim ki.
Senin mantıgına göre Artest iyi savunmacı ee boy da Krilenko'dan 4 cm kısa o zaman onu da 4 numara oynatalım nasıl olsa iyi savunmacı ya da Battier de 4 numara oynasın hem ABD milli takımı ile zamanında 4 numara da oynadı hatırladıgım kadarı ile hem iyi savunmacı.
Ne olursa olsun pota altı savunması icin güc ve birazcık kalıp sart.Kalıptan kasıt boy değil boy kilo oranı belli bir düzeyde olmalı bu benim görüsümdür.

Valla amerikan futbolu oynanlar bilir savunma çizgisi  için 100+ adamları seçerler genelde hatta arkadaşlarım var oynayan yane savunma herşeyden önce kalıp ve sertlik işi ne kadar iyi top çalma sezginiz olsada pota altında sert duracak kalıbınız yoksa pota altı Allah a emanet olur keza nate robinson un boyu 1,78 ama size olarak direk hayvan keza le bron da öle neyse size olmadan savunma yapmak direk intahar benim gözümde (lordapo)
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2008, 20:43:16 Gönderen: lordapo »

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Ağustos 2008, 20:37:55 »
  Ya ne saçmalıyorsunuz siz ben onu anlamamıyorum,scoot skiles manyağının en büyük egosu nedir ? Tabiki savunma,c-vill in boyu ve skorerliği dışında ne faydası var yane 2,10 boyunda 11,7 sy 6,1 rb ortamalası ile oynaması bence bogut un iyi oyunundan nemalanmasıdır.Andrei kirilenko ne zaman 4 numara oynadı tamam gsw den söz etseniz anlıcam da sölediniz adam kariyeri boyunca 3 numara oynamış bir zat.
  İmbat güzel kardeşim istersen yanına d howard ı koy kirilenko yu zach randolph bile perişan eder,yane rusya nın sistemi ile bucks in sistemi bir mi? Yane rus milli takımında r jefferson mı var ki 4 numara oynuyor yeri gelince onundepth chart (ilk beş) de yeri 4 numara mı? (opsiyonel olarak)Scoot skiles ı bilmesem dediklerine inanıcam ama bu adam don nelson gibi manyak değil,sistemi ve tarzı belli yane redd i postalayıp yerine kirilenko yu almak  marbury ile francis i takas etmek gibi birşey kusura bakma ama harbiden saçmalamışsın.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Ağustos 2008, 20:44:54 »
tamam zaten benimkisi bi öneriydi kirilenkodan başka piyasada alabileceğin adam kalmadıki. bucks'ın bu oyuncularla, skiles gibi bi koçu bile olsa savunması konuşmaz. heryerin gediğini kapıyacak kim var abi takımından ayrılabilecek söyleyi bende sizinkileri eleştiriyim
bak ne güzel forumdan zevk alıyorum şimdi hodri meydan

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Ağustos 2008, 20:50:39 »
tamam zaten benimkisi bi öneriydi kirilenkodan başka piyasada alabileceğin adam kalmadıki. bucks'ın bu oyuncularla, skiles gibi bi koçu bile olsa savunması konuşmaz. heryerin gediğini kapıyacak kim var abi takımından ayrılabilecek söyleyi bende sizinkileri eleştiriyim
bak ne güzel forumdan zevk alıyorum şimdi hodri meydan

Joe alexander neden olmasın,bu adamı görünce direk david lee 2 dedim,neden ikinci nocioni olmasın adamın  mücadeleden kaçması ve gelişmeye açık olması ve önüne r-jeff gibi kaç senedir nba de oynuyan bir forvet ile oynama şansı var.Bence kirilenko gereksiz hamle bak mesela new york a kirilenko gelse (en büyük isteğim bu ) yemin ediyorum david lee den vaz geçerim.Mike in sisteminde kirilenko yeniden doğar hatta shawn marion dan,daha iyi performans sergiler hatta senin dediğin 4 numara oynama mevzusunu bizde yapar ama dediğim gibi bucks onun takımı değil mesela r jefferson olsa birşey demezdim ama sonuçta asıl mevkii 3 numara bence onun tek kral olacağı bir takımda peformansı all star lık olur ve milli takımdaki kirilenko gibi oynar.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Ağustos 2008, 21:00:37 »
Hodri meydan lafını sevdim :D tartisma olunca bende zevk alıyorum amac benim icin bu zaten.Hem bilmediğim bazı seyleri öğreniyorum.Bilhassa Salih'in yorumlarına hastayım onu da belirteyim :D
NBA'de uzun oyuncu son yıllarda hic yetismemekte yetisse bile takımın direği olup kolay kolay takas malzemesi yapılmıyor.Onun icin ben bir takım GM olsam draft'dan ilk bulmaya calisacağim oyuncular oyun kurucu ile pota altı oyuncular olur ki 2 ve 3 numaralarda oynayacak zibil gibi adam var.
Valla aklıma gelen ilk isimlerden biri David Lee geldi.Bilhassa D'Antoni sutu olmadıgı icin kendisi dıslamak üzere.Pota altı oyuncusu arayan takımlar icin bence bir opsiyon.
İkincisi olarak her ne kadar Seattle'nin yanasmayacağini düsünsemde Collison geliyor.Tam 10 10 yapacak bir oyuncu.
3. olarak Villanueva'nun savunma da aksaklık vereceği dönemlerde Reggie Evans diyeceğim.Her ne kadar hücum bazında 0 olan bir oyuncu olsa da kalıbı ile pota altı oyuncularını yıldıran bir isim.
Son olarak Varejao diyorum.Su sıralar iyi bir takas paketi ile Cleveland kendisi göndermeye hevesli gibi.Cirkef oyunu ile 4 numara da iyi bir oyuncu olduğunu düsünüyorum

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2008, 21:20:18 »
Feyzi abi açıklamış Kirinlenko toronto maçında gibi Bosh yada JO mu yada Suns maçında Shaq yada Amareyimi savunacak?başarılı mı olacak?Ligin en çok boyalı alandan sayı yiyen takımı olur bucks bu konuda..Kirilenkonun savunma bilgisi tartışılmaz son iki yılda yaptıklarıda ortada bu da tartışılmaz..Ama kalıplı bir oyuncu değil 4 numara için..Pota altı mücadelelerde kirilenko yıpranır,Boguta çok iş düşer..Pota altı etkinliği her maç gerek savunmada gerek hücümda yitirir bucks..

C-Vill iyi savunmacı olmaya bilir ama o yerin o mevkinin adamı..Fizikli sırtı dönük oyunları oynayabilen,Savunmada sırtı dönük oyuncuları bir kirilenkodan daha iyi savunabilecek bir oyuncu..Yani fizikli ve kalıplı olması onun için bir kirilenko baz alındığında avantaj..Daha iyi savunur 4numaraları anlayacağın o..Ayrıca hücümda ne yapacak kirilenko yüksek post up mı oynatacak yada sırtı dönük oyunmu,tek teke mi zorlucan..Pick and rollları iyi yapar ama bir PF oyuncunun özelliklerine bir oyuncu ve oranın adamı değil..Ayrıca Skilles bir savunma, disiplin manyağı adamıdır..Kirinlenkoyu PF koymak orda oynatmak aklının ucundan bile geçmez...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Ağustos 2008, 00:42:47 »
@ imbadigo : Bir takımın savunmasında illaha bir "gedik kapayıcı",bir "yama" olması mı lazım? Şu anki Bucks kadrosunun illaha takas mı yapması lazım? Bu oyuncular topluluğu farklı bir disiplin ve savunma anlayışı ile başarılı olamaz mı? Skiles ne için getirildi buraya?

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Ağustos 2008, 01:03:48 »
@ imbadigo : Bir takımın savunmasında illaha bir "gedik kapayıcı",bir "yama" olması mı lazım? Şu anki Bucks kadrosunun illaha takas mı yapması lazım? Bu oyuncular topluluğu farklı bir disiplin ve savunma anlayışı ile başarılı olamaz mı? Skiles ne için getirildi buraya?
valla bucks gibi takımsa lazım koç skiles biyerinide yırtsa bence bu takıma savunmadan anlayan bi oyuncu lazım skiles chicago'dayken kadrodaki oyunculara bakarmısın(big ben, nocioni, a.griffin, noah, t.thomas, l.hughes, sefolosha) hep savunma ağırlıklı oyuncularla oynuyo bucks'ta kimi sayıcan böyle bi peşinden sürüklediği griffin var bide bogut bişeyler yapıyo o kadar
 bence sezon ortasında bi takasla savunmacı alıcaktır mutlaka ve ben ortaya kirilenko ismini attım sadece

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Ağustos 2008, 15:11:20 »
Hatalar var :

1-) Öncelikle Hughes Skiles kovulduktan sonra geldi takasla.

2-) Griffin'i peşinden sürüklemesi gibi bir durum sözkonusu değil.Yetkisi yok.Üstelik süre bile vermiyordu Griffin'e.Adam sadece capfiller.Tesadüf,ötesi yok.Jefferson ve Alexander'ın olduğu takımda da süre bulamaz zaten.

3-) Nocioni mi iyi savunmacı? Güldürme beni... O zaman Jefferson da Brian Cooper'ın reenkarne hali. (Gerçi daha ölmedi ama...)

4-) Savunma takım işidir.Tahmin edebileceğinden çok daha komplike bir olaydır.Emek,tecrübe vs... bir sürü sıfat gerekir savunma için.Misal :

O saydıklarının içinde bir de Ben Wallace ismi var.Kendisini Detroit zamanlarında iken nasıl bilrdin,şimdi nasıl bilrsin?

ya da Krilenko müthiş savunmacı da,Utah niye final göremiyor? Yanından geçen adama elini kaldırmayan Derron ve ya kütük gibi dikilen Boozer yüzünden olmasın sakın?