Gönderen Konu: Ehadadi: NBA Benim Rüyam  (Okunma sayısı 1923 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Ehadadi: NBA Benim Rüyam
« : 19 Ağustos 2008, 02:06:52 »
İranlı pivot Hamed Ehadadi, yaptığı açıklamada gelecek hafta Memphis Grizzlies'la kontrat yapacağını söyledi. Ehadadi, basına yaptığı açıklamada;

''Gelecek haftasonu Memphis'le anlaşma yapacağım. Memphis'li yöneticilerle görüştüm. Avrupa takımlarından bir çok teklif aldım ama benim rüyam NBA'de oynamak. Umut ediyorum ki Memphis'e katılabilirim.'' dedi.

NBA kurallarına göre yabancı oyuncuların yasal olarak iş izni için bekleme zorunluluğundan dolayı Ehadadi de şuan beklemek zorunda.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ehadadi: NBA Benim Rüyam
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2008, 14:24:20 »
Vay be. Dünya NBA ne kdar değişti.Daha 10 yıl öncesine kadar NBA'e bir oyuncu yollamak bizim için ulaşılmaz birşeydi all-star bile çıkardık.Stern'ün globalleşme çabaları , Amerika dışındaki oyuncularının kendilerini daha geliştirmeleri derken İran bile NBA'e oyuncu yollama noktasına geldi.Gerçekten 10 yıl önce bana birisi İran NBA'e oyuncu yollıyacak dese birisi ona ancak gülerdim.Ama şimdi nerede iyi oyuncu Stern efendi onu buluyo getiriyr pazarı büyütüyor. Stern is money.

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2008, 14:59:43 »
Nba'yi bu noktalara getiren Stern elbette ki müthiş bir pazar kurmuştur.Bir düşünsenize dünyada kaç lig tek başına oyun çıkarıyor(nba live),dünyada kaç ligin kendisine özel mağazası(ya da mağaza katı:D) var(nba store)...Nba çok büyük bir sektör ve gelir kaynağı...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2008, 23:09:10 »
Ehadadi: NBA Benim Rüyam

Benimde..

Bu Memphis yine topluyor adamları,hayırlılara vesile olsun..

Çevrimdışı duncan21spurs

• No Trashtalk
  • Rookie
  • **
  • Sadece duvarlar Dönmez.....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2008, 23:41:22 »
Biraz önce NTVspor da M.Kosova'da bahsetti sadece Memphis'in değil 5-6 takımın daha ilgisini çektiğinden...2.18 boyunda ve fiziği gerçekten muazzam bir oyuncu filan dedi...NBA'deki hayali için gereken tek şey iş izni onun da çıkacağını düşünüyorum ama çıkmazsa bu izin, olay İran'la inatlaşmaya kadar gidebilir...
Tabi ki sporla siyaseti karıştırmak hata ama böyle bir olay ortamı gerebilir sadece onu demek istiyorum....