Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Jazz 4-0 Spurs
1 (2.2%)
Jazz 4-1 Spurs
2 (4.4%)
Jazz 4-2 Spurs
8 (17.8%)
Jazz 4-3 Spurs
8 (17.8%)
Spurs 4-3 Jazz
5 (11.1%)
Spurs 4-2 Jazz
12 (26.7%)
Spurs 4-1 Jazz
7 (15.6%)
Spurs 4-0 Jazz
2 (4.4%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz  (Okunma sayısı 44718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doki

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz
« : 19 Mayıs 2007, 14:43:42 »
Tony Parker:
 <spurs> 4-1  <utah>

Buraya kadar nasıl geldiler=

3:San Antanio Spurs=58-24   Denver=4-1    Suns=4-2
4:Utah Jazz=51-31                Houston=4-3   Golden=4-1

<spurs>  Playoff istatislikleri=

Duncan= 23.8 sayı 12.3 ribaunt 3.1 asist 3.6 blok
Parker  = 19.6 sayı 3      ribaunt 6.2 asist
Manu    = 15.8 sayı 6      ribaunt 4.1 asist

<utah>  Playoff istatislikleri=

Boozer =  24.4 sayı  12.3 ribaunt 3.3 asist
Deron  =  16.5 sayı   4.6 ribaunt    8.9 asist
Memo  =  13.7 sayı    9.1 ribaunt   2   asist

Maç Programı=

1. Sun, May 20 – at San Antonio, 3:30 pm
2. Tue, May 22 – at San Antonio, 9:00 pm
3. Sat, May 26 – at Utah, 8:30 pm
4. Mon, May 28 – at Utah, 9:00 pm
5.* Wed, May 30 – at San Antonio, 9:00 pm
6.* Fri, Jun 1 – at Utah, 9:00 pm
7.* Sun, Jun 3 – at San Antonio, 8:30 pm

San Antonio bu turu çok rahat geçer. Playofflarda Duncan'ı Amare bile tutamazken onu memo veya boozer'ın tutması ihtimali bile yok ayrıca manu da iyice kendine geldi parker'da williams'ın karşısında çok fazla hızlı kalacaktır.Bunlardan dolayı spurs ya süpürür ya da 4 1 le geçer bu seriyi
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2007, 07:37:04 Gönderen: BiG NuGGeT »
(go spurs go)

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
San Antanio Spurs 0-0 Utah Jazz
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2007, 14:54:11 »
şahsen çok büyük zevkle izleyeceğim bir batı finali olacak..utah'ı uzun bir aradan sonra batı finalinde görmek çok güzel..
utah tnt-center de oynanacak ilk 2 maçtan birini kazansa çok büyük bir avantaj sağlar..utah'ın iç saha performansı müthiş playofflarda 6'da 6 iç sahada..ama tabii spurs çok zorlu,tecrübeli bir takım..ama utah hedefine ulaştı ve de büyük bir yerde..spurs ise şampiyon olmalı başarılı olmak için..bu durum biraz spursa baskı yaratıp,jazz'ı rahat yapabilir...her ne olursa olsun utah jazz tahmin ettiğimden daha büyük yerlere geldi..ve de ben şahsen spurs karşısında şanslarını az görmüyorum..tabi ki spurs daha favori,daha avantajlı ama utah da süpriz yapabilir ki inşallah yapar....go utahhh...gooo memo,d.williams,boozer,krilenko,fisher.........
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2007, 14:57:50 »
Spurs bu sabah pho serisini bitirdi ve bu seriye utahtan biraz daha yorgun girecek ama artık gözlerini finale diktiler bu yorgunluk onlar için pek de önemli değil...Spurste Duncan aşırı formda ginobili de yavaş yavaş eski formuna kavuşuyor parker da çok önemli katkılar yapıyor utahınu üçlüyü durduramaması halinde şanslarının baya azalacağını düşünüyorum.Bir de michael finley var tabi dış şutlarıyla spurse büyük katkı sağlıyor,bowen da karşı takımın yıldızlarını savunma görevini üstleniyor...
Utah cephesinden bakarsak olaya onlar da 2 senedir playoffa giremedikten sonra kadorunun oturmaya başlamasıyla bu sene batının önemli takımlarından biri oldular ama playoff tecrübeleri pek yok.Deron Williams geçen seride olduğu gibi fazla foul problemine girmemeli ama karşısında parker gibi olağanüstü hızlı bir oyuncu varken bunu yapmak kolay birşey değil.Bu seri için de bir tahmin yapmak zor ama spurs 4-2 veya 4-3 bu seriyi geçecektir diye düşünüyorum...

Çevrimdışı ginobili28

• Alemin MVP'si
  • Starter
  • koçum benimm!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2007, 17:40:54 »
san antonio favori olabilir ama kesinlikle çok kolay bi seri olmucak,artık utah ın kaybetcek bişeyi yok,onlar burda elense bile sezon onlar için çok iyi geçti,ama aynı şey spurs için geçerli değil,sonuç olarak manu nun suns serisinde çoşması,duncan ın mükemmel yakın oyunuyla  ben yinede spurs un 4-2 alcağını düşünüyorum,memo nun spurs a karşı nsl oynucağınıda merakla bekliyorum.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2007, 18:26:35 Gönderen: ginobili28 »

Çevrimdışı kobe jr.

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2007, 17:50:50 »
Bence de ginobili28 doğru söylüyor.Utah tüm riskleri alıp savaşaaktır ama pek de şans vermiyorum açıkçası Jazz'a.Ama buraya gelmeleri bile mükemmel bence!  :alkış  Tahminim - <spurs> : 4     <utah> : 1

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2007, 17:55:54 »
Spurs Utah'ın biletini keser.Bence zorlanmadan ya 4-0 ya da 4-1 seri biter.Bu seride Duncan'a ve Kirilenko'ya dikkat.

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2007, 17:57:35 »
şahsen çok büyük zevkle izleyeceğim bir batı finali olacak..utah'ı uzun bir aradan sonra batı finalinde görmek çok güzel..
utahı batı finalinde görmek güzel ama aynı finalde san antonio'yu da görmek hiç de güzel değil bence. aşırı bunaltıcı oyunlarıyla serinin tadını kaçıracaklar. seride 1 en fazla 2 maç 100 sayıyı geçer diye tahmin ediyorum sonuç isse bence san antonio lehine olur.
4-1 spurs

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 0-0 Utah Jazz
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2007, 18:36:28 »
bnce utah şansı az olabilir ve spurs favori olabilir ama jazz bnce play off larda nasıl oynayacağını anladı ve öyle oynadı bnce bu serinin iki tane kilit oyuncusu vardır memo ve kirilenkodur...memo bu sene duncan a karşı 30 sayı 10 ribaund u geçen 5. pivot olmuştu ....ayrıca kirilenko iyi savunma yapıp hücümda da kendine güvenirse bnce seri 7. maça kadar sürer...ama spurs tecrübesi---savunma sertliği ve soğukkanlılığıyla bu seride öne çıkıyor...spurs ayrıca suns serisinde çok yoruldu...4-3 jazz....

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2007, 18:46:50 »
 Ne desem bilmiyorum bir açıdan utah ın konferans finaline çıkmasına seviniyor bir yandan da spurs ile eşleşmesine üzüldüm ama spurs ile eşleşmeşleri onlar için iyi bir tecrübe olcak en azından carlos ve memo duncan a karşı nası oynucaklar onu görücez ebnce serinin kilit adamları manu ve kirilenko andrei kendini buldu resmen play off lardabana koca sezon nerdeydin dedirtti yane imha timine karşı en kadar başarılı olursa utah o kadar seride şansondna yana gider ama genç bir takım olması ve spurs un play off performansının yabana atılmıcak kadar iyi olması bende şüphe bırakıyor eğer üçüncü ve dördüncü maçlarda utah maç alırsa bir ihtimal seri uzar ama belli de olmaz
                                                    <spurs> 4 -  <utah> 2          

Çevrimdışı chop

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2007, 19:56:55 »
utah için çok zor geçecek bir seridir bu.kirilenko ve duncan ın performansına bağlı olacak bence sonuç. memoda formda olursa utah zorlayabilir bence ama spurs ün playoff tecrübesini düşünerek serinin 4-3 spurs lehine sonuçlanacağını tahmin ediorum.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2007, 23:56:30 »
  Ya aslında Jazz'ı  bu play-off'larda hiç bir seride kimse favori göstermedi , oysa onlar Batı Finali'ne kadar çıktılar . Şimdi rakiplerine göre dinlenmiş bir haldeler ve artık yapabileceklerini yaptıklarıdna rahat olacaklardır . Kendilerini kanıtlama arzusu bitti . Buraya kadar gelerek normal sezondaki başarının sürpriz ollmadığını gösterdiler zaten .

Spurs ise normal sezonda aslında dikkat çekmeyen bir takım görünümünde olsa da play-of'larda bambaşka bir takım görüntüsüne giriyorlar . Tek dezavantajları yorgunluk olacak bence . Boozer agrasif oyun ortaya koyarsa Utah adına bir şans olabilir . Zaten Spurs'e ters gelen bir takım ama deplasmanda olur da 2-0 ggeriye düşerlerse toparlanmaları çok zor olur . Öncelikle hedefleri deplasmanda alınacak bir galibiyet .

Ben karşısındaki rakip kim olursa olsun Utah'a güveniyrum . İsterse elensin . Heat mi kaldı Toronto mu . Ben bu turda onların yanındayım . Buraya kadar gelmeleri bile başarıydı . Devamı neden olmasın .

Utah 4-3 Spurs

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2007, 03:48:45 »
  Ya aslında Jazz'ı  bu play-off'larda hiç bir seride kimse favori göstermedi , oysa onlar Batı Finali'ne kadar çıktılar . Şimdi rakiplerine göre dinlenmiş bir haldeler ve artık yapabileceklerini yaptıklarıdna rahat olacaklardır . Kendilerini kanıtlama arzusu bitti . Buraya kadar gelerek normal sezondaki başarının sürpriz ollmadığını gösterdiler zaten .

Spurs ise normal sezonda aslında dikkat çekmeyen bir takım görünümünde olsa da play-of'larda bambaşka bir takım görüntüsüne giriyorlar . Tek dezavantajları yorgunluk olacak bence . Boozer agrasif oyun ortaya koyarsa Utah adına bir şans olabilir . Zaten Spurs'e ters gelen bir takım ama deplasmanda olur da 2-0 ggeriye düşerlerse toparlanmaları çok zor olur . Öncelikle hedefleri deplasmanda alınacak bir galibiyet .

Ben karşısındaki rakip kim olursa olsun Utah'a güveniyrum . İsterse elensin . Heat mi kaldı Toronto mu . Ben bu turda onların yanındayım . Buraya kadar gelmeleri bile başarıydı . Devamı neden olmasın .

Utah 4-3 Spurs
+1  aynen katılıyorum

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2007, 09:26:21 »
utahı batı finalinde görmek güzel ama aynı finalde san antonio'yu da görmek hiç de güzel değil bence. aşırı bunaltıcı oyunlarıyla serinin tadını kaçıracaklar.
Valla bunalacaksan izlemessin olur biter,San Antanio'da beni izlesinler diye zil takıp oynayacak değil ya,kim olursa olsun bu bir konferans finali ve heyecan had safhada olacak,çekişme,hırs her şey yine olacak.Bir de bizim oyunumuzdan sıkılıyorsan sen 5-6 yıldır Nba finallerini izlemiyormusun.Üzgünüm senin için ama savunma her zaman hücumdan üstündür ve bu böyle gelmiş böyle gidecek.Suns belki final yapsa bu değişirdi ama bu senede savunmalar konuştu.
 Seriye gelecek olursak iki tarafında birbirine karşı artıları ve eksileri var,Utah'ın en büyük +'sı Memo'nun dışardan ve içerden hücum edebiliyor olması,Ak47'de zaten forma girdi.Her şey yolunda onlar için,kenardan da Millsap ateşi var zaten.
 Bizde ise Suns son maçında görüldü kü müthiş trio kendine geldi,parker-manu-duncan kendilerini buldular.Manu böyle oynamaya devam ederse zaten işimiz kolay ama her maç aynı şekilde oynamıyor.Parker ilişkisini düzene sokmuş herhalde kafası rahatlamış.Duncan ise bildiğiniz gibi yine aynı iyi Duncan.Bu üçlü dışında kalan isimlerin oyunu da çok önemli,Bowen savunmada yine kilit isim,biraz da top sokarsa çok iyi olur.Finley ve Horry'nin hayat veren üçlüklerine bu seride çok ihtiyacımız var.Bir de pota altında Oberto Suns serisinde bana çok ışık verdi,umarım yine o oyununu sürdürür.
 Spurs 4-3 Jazz

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Mayıs 2007, 09:37:15 »
Batugda Oytun abi koymuş.

http://img172.imageshack.us/img172/7246/reportch7kd3.jpg

Ta ilk turdan belli nerdeyse hiç biri Utah'a şans tanımamış ama Utah hep bunları kapak yapmış.Akıllanmamışlar ki 4'ü birden Spurs demiş :-D
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2007, 09:53:12 Gönderen: Mustafa »

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2007, 09:43:37 »
 Eheh,şimdi orada görmüştüm bunu,bu heriflerde sorun var,keşke bizi demeseydiler,hem de 4'ü birden demiş ya :S

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Mayıs 2007, 09:50:49 »
Allah allah resim bir türlü büyümüyor ya ne yapsam.

Link olarak koyacağım.Eğer biri foruma büyüğünü koyarsa iyi olur.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2007, 09:52:46 Gönderen: Mustafa »

Çevrimdışı AyTeK

• Short Forward
  • Superstar
  • Madem Ki Rox'sun Göster O Zaman Korksun !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2007, 11:03:59 »
Bence çok çekişmeli gececek 7. maça kalır deron,boozer ve memo üçlüsüyle zorda olsa eler gibi geliyor tabi bide spurs un playoff tecrübesini düşünmek lazım ak47 deninde performansı önemli golden serisinde mükemmel oyun çıkarmıştı spurs te duncan faktörü var tabi ama bu seride ben onun çok iyi bir performans oyun sergileyeceğini düşünmüyorum boozer ve memo agresif olmalı onun karşısında utahın 3 uzunla oynaması duncan için kolay olmayacak.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Mayıs 2007, 11:09:40 »
Rox'u tesadufen,GSW'ı da Dallas gibi büyük bir takımı elemenın yorgunlugunu atamamalarından dolayı eleyen bu sacma sapan takımın,her yonuyle komple bır takım olan ve savunma dısıplını ust duzey olan SA Spurs'e kafa tutacagını sanmıyorum.Duncan'a cevapları yok Finley Barry Horry gibi sutorlere de yok.Tony-P gibi iceri dalarak oynamayı seven bı pg yı da tutamazlar.4-0 Spurs sampıyon olur buradan da dıyorum...

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Mayıs 2007, 15:09:34 »
Rox'u tesadufen,GSW'ı da Dallas gibi büyük bir takımı elemenın yorgunlugunu atamamalarından dolayı eleyen bu sacma sapan takımın,her yonuyle komple bır takım olan ve savunma dısıplını ust duzey olan SA Spurs'e kafa tutacagını sanmıyorum.Duncan'a cevapları yok Finley Barry Horry gibi sutorlere de yok.Tony-P gibi iceri dalarak oynamayı seven bı pg yı da tutamazlar.4-0 Spurs sampıyon olur buradan da dıyorum...
bence sen houstun-jazz serisini otur bir gün boyunca tekrardan izle...sonra bu yazını düzelt...ros'u tesadüfen elemiş jazz...yaw allah aşkına yapma..biraz daha iyi izle playoff maçlarını.biraz daha iyi,daha dikkatli izle utah jazz takımını.......ayrıca saçma sapan dediğin takım utah jazz yeni yapılan bir takım olmasına rağmen gerek normal sezonda gerek de playofflarda geldiği yer ortadadır....boş konuşmak yerine verilere,sonuçlara bakıp konuşmayı tercih ederim...

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2007, 15:14:26 »
bence cok sıkıcı bi serı olcak iki takımda rotasyona otur pıck koy sayı at  ikisde pho kadar uretken bı hucum yonu yok belkı kalkar izelrım ama sıkılıptta uyuyabılırım spursta parker a ver icerı gır at utahta boozer a ver at olay bu

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Mayıs 2007, 17:40:30 »
bence cok sıkıcı bi serı olcak iki takımda rotasyona otur pıck koy sayı at  ikisde pho kadar uretken bı hucum yonu yok belkı kalkar izelrım ama sıkılıptta uyuyabılırım
Arkadaşlar lütfen saçma sapan yorum yapmayın ya.Rica ediyorum bak lütfen....

Playofflar öyle hopla zıpla smaç vur, dandik basket seyircisini coştur yeri değildir.Playofflar gerçek mücadelelerin yaşandığı, normal sezonda ağır bir faul olarak tabir edilen faullerin bile çalınmayabileceği bir yerdir.Burada kıran kırana mücadele olmazsa takım çat diye ilk turdan elenir.Tabi ki koçlar kafalarında o takımı nasıl yeneceğini düşünüyorsa takımı da öyle oynatır.Rockets serisinde set hücumuyla sayı bulan Jazz, GSW karşısında koşarak galibiyetlere ulaştı.

Mesele beklemektir

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Mayıs 2007, 20:59:08 »
Bu serinin favorisi yok arkadaşlar,önce bu konuda anlaşalım.Sezon içi 4 maçta,2-2 eşitlik var, ve Utah rüştünü ispat etti.

San Antonio'da X-Factor Ginobili'nin,şu aralar müthiş formda olan Krilenko karşısında zorlanacağını ve son iki Suns maçındaki gibi oynayamayacağını söylemek yanlış olmaz.Fisher gibi sağlam bir savunmacının da Parker üzerinde yapacağı baskı,zaten geri plana çekilen Parker'ın sahadan silinmesine yol açabilir.Duncan'ın savunmada Boozer ile uğraşacak olması,hücumda etkinliğini azaltabilir,Utah'ın Millsap gibi inatçı bir savunmacısı da mevcut.Harpring gibi bir skoreri de hesaba katmak lazım.

Bence avantajlı olan Jazz'dir ve 4-2 ya da 4-3 alır.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı doki

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 20 Mayıs 2007, 21:26:34 »
Bence çok yanlış düşünüyosunuz yani utahın karşısına suns çıksa bi yere kadar utaha şans verirdim ama bu spurs yani öyle kimseye kolay kolay bırakmaz hele finale kadar gelmişken burdada utah gibi yeni yeni iyi bir takım olmaya başlayan bir takıma kesinlikle bırakmaz seriyi ayrıca bırakmaz derken öyle 4-3 falanda değil en fazla 4-2 olur o da çok hafife alırsa spurs ki hiç sanmıyorum.
(go spurs go)

Çevrimdışı John Lucas The Third#

• Rookie
  • **
  • Lucas#3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Mayıs 2007, 23:46:42 »
Spurs ilk yarıyı farklı bir şekilde üstün kapattı ;özellikle Duncan 2.çeyrekte oyuna ağırlığını koydu.Ginobili de dikkat çekenler arasında yerini aldı ilk yarıda.Utah cephesinde ise;Boozer berbattı,Memo atış yüzdesini gittikçe batırdı;diğerleri de bu ikisi gibi bocalıyor...Utah'ın işi iyice zorlaştı..Bakalım neler olacak..

A New Face  Or A New McGrady...

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #24 : 20 Mayıs 2007, 23:53:11 »
Utah ilk çeyreği fena geçirmedikten sonra, 2. periyod resmen saçmaladı..Bir konferans finali maçında   
%30'la şut atmak ne demektir..Memo da ilk periyodu mükemmel bir şut yüzdesi ve 8 sayıyla tamamladıktan sonra 2. periyod kibar tabirle "batırdı". Duncan da çoşmuş durumda şu an ve açıkcası Utah'ın işi hiç de kolay değil..
  Kick Out Karl