Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Jazz 4-0 Spurs
1 (2.2%)
Jazz 4-1 Spurs
2 (4.4%)
Jazz 4-2 Spurs
8 (17.8%)
Jazz 4-3 Spurs
8 (17.8%)
Spurs 4-3 Jazz
5 (11.1%)
Spurs 4-2 Jazz
12 (26.7%)
Spurs 4-1 Jazz
7 (15.6%)
Spurs 4-0 Jazz
2 (4.4%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz  (Okunma sayısı 44719 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D-WaDe#3

• NBA Draft'ında
  • WaDe her yerde crossover yapıo :D
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 2-1 Utah Jazz
« Yanıtla #100 : 27 Mayıs 2007, 16:50:20 »
memo süper bi savunma yaptı spurs ün en önemli oyuncusuna.burdan Boozer'ın çıkaracağı sopnuç da savunma olmalı daha böle oynarsa sırf istatistik le uğraşırsa sloan amca mı diim dede mi işi çok zor olacak GO UTAH GO
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2007, 23:14:58 Gönderen: BiG NuGGeT »
JuNiOr Shooter Guard

Çevrimdışı ICarnageI

• NBA Draft'ında
  • Golden State Warriors!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 27 Mayıs 2007, 18:50:43 »
Utah kendi evinde iyi bir başlangıç yaptı inş. rehavete kapılıp evlerindeki 2. maçta batırmazlar.
Bu arada memonun savunmasıda 10numaraydı ;)
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2007, 23:14:46 Gönderen: BiG NuGGeT »

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 27 Mayıs 2007, 19:20:00 »
utah evinde play-off mağlubiyeti görmemişti bu sene gene devam ediyor bu özellikleri bu geceki maç sayesinde...üst düzey bi mücadele oldu bi kere bunu bi kenara koymamız lazım...kilit nokta 2. çeyrekte utahın spurse ezilmemesi oldu belki de...ilk yarı bittiğinde fark 4 sayıydı...başa baş girdi takımlar soyunma odasına...memo faul problemine rağmesn süper savunma yaptı...ancak kötü bi hücum performansı sergiledi...onun bu takımda görevi bir uzunu dışarı çekmek olabilir ama gene de kendini kirletmesi gerekiyor bence pota altında...maç içinde zorlamalı rakibi biraz daha...duncanın faul sorunu da jazz a çok yaradı...kritik anlarda duncansız oynadı spurs...3 sayının gerisinde maça iyi başlamışlardı ama 2.yarı istedikleri gibi gitmedi...boozer mutlaka savunma yapmalı...memo tek başına kalınca savunmada faul problemi oluyor...atarak durduramazsınız bu takımı...bi de hakemler gerçekten çok ucuz düdükler de çaldılar..şaşkınlıkla izledim...memo çok ucuz 3ledi...bi kaç diz darbesi vardı sas oyuncularının görülmedi onlar da...
şimdi dananın kuyruğu kopacak...ya seri baştan başlayacak...ya da sas 4. maçı alıp evinde işi bitirecek...utah şimdi daha fazla savunmalı ve uğraşmalı...
son olarak da murat murathanoğlu nun bu şekilde taraflı maç anlatması da artık kabak tadı vermeye başladı...ben de bi sas taraftarıyım ama yorumlarımda da objektif olmaya çalısıyorum...kendisi canlı yayında taraflı anlatıyor...sıkmaya başladı...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 27 Mayıs 2007, 20:12:51 »
Hem Memo'nunu hem de Duncan'ın erken faul alması,normal konjonktür dışında bir maç geçmesine sebep olmuş.Evet Utah 2. yarı iyi savunma yaptı,Ginobili ve Parker'ı durdurdu ama Duncan sahada olmadığı zaman Jazz'in öne fırlaması ve maçın son 5 dakikasında,yani yedek oyuncuların sahada kaldığı dönemde oluşan suni fark kimseyi yanıltmamalı.Asıl zorlu mücadele,4. maçta,Duncan sahada daha uzun süre kaldığı zaman gelecek Jazz'in önüne.Ve sırf Duncan'ın varlığı bile Parker,Ginobili,Finley,Barry gibi adamların daha geniş alan bulmasına ve daha rahat şut kullanmasına zemin hazırlayacaktır.

Ama şu konuda kimse yanılmaz sanırım,Energy Solutions Arena'da Utah tam bir yenilmez armada ve bu sıfata yakışır oyunlar sergiliyor,en azından müthiş bir mücadele sergiliyor.Jazz rüzgarı arkasına alırsa,Spurs'ün canı fena yanabilir.4. maçta mutlaka karşılık vermeliler.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı kryptonite

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 27 Mayıs 2007, 20:32:14 »
Utak kendi evinde iyi bir başlangıç yaptı inş. rehavete kapılıp evlerindeki 2. maçta batırmazlar.
Bu arada memonun savunmasıda 10numaraydı ;)
utak deil utah

Teşekkür ederiz, biz onun "Utah" olduğunu anlayamamıştık. Hayret bir şey ya, ne oldu şimdi tatmin mi oldun adamın yanlışını düzelterek? Hadi mesajında yorum falan olsa bir şey demeyeceğim ama sadece bunu yazıyorsun, ayıp! Yorumunu yap, geç işte...

Maça gelince, ne olursa olsun Utah kendi evinde başka oynuyor. 4. maç serinin kaderini belirleyecek. Eğer 4. maçı Utah alırsa serinin 7. maça kadar uzayacağını düşünüyorum, aksi takdirde San Antonio 4-1 ile seriyi bitirecektir. Mehmet belki savunmasıyla öne çıktı ama Utah'ın karşısında her zaman faul problemine girmiş bir Duncan olmayacak ve San Antonio hücumu her gece bu maçın 2. yarısındaki gibi aksamayacak. Utah'ın hücumda cevap verebilmesi için skora da katkı yapması lazım Mehmet'in.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #105 : 27 Mayıs 2007, 20:51:14 »
 Valla millet de bana yanlış olunca öten çok oluyor hataların düzeltilmesini istemek kötü birşey mi
arkadaşım değiştir diye buton var değiştirsin ben milletin mesajlarını düzeltmekten yorulmadım
biz cümlemize hatta noktalama işaretimize kadar dikkat ediyoruz o yüzden gereksiz tepki yapma

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 27 Mayıs 2007, 20:54:44 »
Teşekkür ederiz, biz onun "Utah" olduğunu anlayamamıştık. Hayret bir şey ya, ne oldu şimdi tatmin mi oldun adamın yanlışını düzelterek? Hadi mesajında yorum falan olsa bir şey demeyeceğim ama sadece bunu yazıyorsun, ayıp! Yorumunu yap, geç işte...

Güzelce uyarmış arkadaşı imla kurallarına dikkat etmesi için.Bunun neresi kötü? Sonra sen neden alındın? MSN değil burası,acelesi olan adam yazmasın yorum,boş zamanında yazsın.Ben şahsen yazımı yazdıktan sonra 2 kez kontrol ediyorum herhangi bir yanlışa izin vermemek için.Herkes de dikkat etmeli.Burada böyle bir üslup kullanılmıyor en azından.

Çevrimdışı jazzman

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 27 Mayıs 2007, 21:03:35 »
Kim derdiki Utah batı finallerine kadar gelecek ve Spurs karşısına çıkacak diye..Müthiş keyif alarak izlediğim bir seri daha açıkcası,tam anlamıyla basketbola doyuyorum diyebilirim..Büyük bir ihtimalle- Utah'ın evindeki 2. maça nasıl çıkacaklarıyla da ilgili daha doğrusu Deron-Boozer ortaklığının nasıl devam edip etmeyeceği ile-bir 7. maç daha yaşatabilir Jazz ordusu ve eminim ki harika bir seyir şölenine şahit oluruz,bunu söylemek için erken miydi acaba ?

..Tabi Utah'ın final oynayabilecek olma ihtimali bile bana hala daha inanılmaz geliyor,çünkü geçen sezon hala aklımda..Çok kısa Mehmet için bir kaç şey söyleyeyim ; gerçek anlamda oynadığı ilk playoff serisi bu onun ve savunmada Utah'ın açıklarını kapatmak moneyball oluşunun bir adım önüne geçmiş gibi.Fakat en önemlisi Nba seyircisi Memo'nun bir başka özelliğini görmüş oldu,savunmadaki gayreti ve başarısından bahsediyorum, bu Mehmet için hep artı puanlar demek oluyor doğal olarak ve allstar olduğu bir sezonun Playoff'unda da adından söz ettirebiliyor,gidişat çok olumlu yani.

Boozer için tek bir cümlem var ; daha doğrusu Murat Murathanoğlu'nun bir cümlesi ;''Boozer takımını sattı ''..O kadar doğru ki bu,o kadar gerçek ki öyle bir güce sahip birinin savunmada tüm işi diğer arkadaşlarına bırakması(onları terk etmesi) ve sadece hücumda varlık gösteriyor olması..O kadar antipatik buluyorum ki onu anlatamam..Ama tamam,takımını skor anlamında sırtlıyor, gösterişli double double'lar yaparak cakasını atıyor vs ama geçen sezonun neredeyse tamamında oynamayıp parasını cebine atan(bu sözleri geçen sezon da yazmıştım burda onun için galiba) bir oyuncu ve Mehmet'in de neredeyse tek başına oynadığı,Ak47'in zaman zaman gördüğümüz koskoca bir yılın ardından ortaya çıkan tablo gerçekten beni hem çok üzüyor hem de sinir ediyor,hiç adil değil..

Neyse aslında bunlar sadece basit bazı ayrıntılar,çok fazla kafa yormamak lazım zaten bunları söyleyince Boozer istenen şekli alacak değil bu saatten sonra.O yüzden sadece bu kaliteli serinin tadını çıkarmak en iyisi gibi şimdilik,olmadı sonra bir ara yine düşüncelerimi kusarım Boozer ile akalı :)
- özKan-

Çevrimdışı kryptonite

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 27 Mayıs 2007, 21:25:52 »

Güzelce uyarmış arkadaşı imla kurallarına dikkat etmesi için.Bunun neresi kötü? Sonra sen neden alındın? MSN değil burası,acelesi olan adam yazmasın yorum,boş zamanında yazsın.Ben şahsen yazımı yazdıktan sonra 2 kez kontrol ediyorum herhangi bir yanlışa izin vermemek için.Herkes de dikkat etmeli.Burada böyle bir üslup kullanılmıyor en azından.

Ben de pek çok kişiden daha fazla dikkat ediyorum yazım kurallarına ama bir tek harf hatasını düzelttirmek için başlıkla alakalı bir yorum bulunmayan mesaj atmıyorum. Çok istiyorsa, rahatsız olduysa özelden söylesin, düzelttirsin. Yani kısaca Batı Konferansı Finalleri'nin tartışıldığı bir topicte "utak deil utah" gibi bir mesajın gereksiz olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2007, 21:53:55 Gönderen: kryptonite »

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #109 : 27 Mayıs 2007, 23:14:26 »
Beyler bu forumun yöneticileri,bölüm modları var ve elimizdne geldiğince düzeltmeye çalışıyoruz..Ayrıca post atılmasına gerek yok,ö.m. da yollanabilir..

Neyse,sapmasın konu..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 28 Mayıs 2007, 01:44:27 »
jazzman doğru söylemiş...satıcı boozer...memo ya derken boozer çıktı başımıza...neyse zaten herkes bizim gördüğümüzü görüyor...memonun değeri çok daha fazla...

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #111 : 29 Mayıs 2007, 08:27:24 »
seri 3-1 oldu hayırlı  ugurlu olsun spursun kendı evınde mac vercegıne inanmıyorum zaten utah kotu bı deplasman takımı aynı zamanda spurs u nezmandan berı deplasmanda yenemıyor serı bitti bence 2. finalıstı beklıyoruz

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 29 Mayıs 2007, 10:14:11 »
spurs te üçlü iyi oynayınca deplasman filan dinlememişler.jazz de ise yine öne çıkan isim deron olmuş memo yine tutuk kalmış. artık bu seri dönmez.spurs evindeki maçıda alır bu iş biter gibime geliyor zaten deplasmanda utah ın durumu malüm
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2007, 10:24:35 Gönderen: T-MAC@1 »

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #113 : 29 Mayıs 2007, 11:14:52 »
  Hakemler rezil bir yönetim gösterdi . Sırf Spurs lehine kararlar verildi . Son periyot oyun dura dura bir hal oldu . Spurs deplasmanda tam 41 serbest atış kullandı . Tabi Utah seyircisi de buna dayanamadı maç içinde zaman zaman sanki bir futbol maçı havasındaymış gibi hep bir ağızdan '' Refeere's Suck'' diye bağırdı . Artık oyun basketbol olmaktan çıktı bu maçta . Neresini konuşalım , neyine yorum yapalım . Tabi Coach Sloan'ın oyundan atılmasını hiç saymıyorum bunların arasında.

Spurs'e finalde başarılar . her türlü çirkefliği gösterdiler , hakemleri yanlarına aldılar ve buralara kadar geldiler . Şimdi kimse çıkıpta Spurs hakederek aldı bu maçı demesin . Açın TV'yi bi zahmette bir daha izleyin maçı . Hakemlerin hiç mi vicdanı yok ya . Bu seri 2-2'ye gelse ne çok şey değişecek ama seriye nokta koyan onlar oldu . Finalde de Detroit yada Cavs önünde böyle bir çirkef oyun ve yanlı hakemler olursa bunda insanlar art niyet arar . Tesadüf mü ki önce Suns sonrada Utah'ı çeşitli oyunlarla devirmek . Burda takımlarında sezonboyu verilen bir emek , oynanmaya çalışılan bir basketbol var . Yazık Günahtır , ayıptır .   :x :x

Söylenecek birşey yok . Acaba bu hakemler aynı kararları aynı şekilde Spurs'un sahasında onların alehine verse neler konuşuldu tahmin bile edemiyorum .. Yazık .
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2007, 11:26:12 Gönderen: heatmans »

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 29 Mayıs 2007, 13:08:48 »
3-1 oldu.Serinin 3.maçını farkla alan utah bu sefer Sas'dan güzelce fark yedi.Utah'ta boozer ve deron gene takımı sırtlayan isim oldular,Memo ve kirilenkodan katkı gelmezse böyle fark yerler seriyi almaları artık çok zor 4-1 alır sas bu seriyi gerçekten çok iyi hücum etmişler 5 oyuncuda çift haneli rakamlara ulaşmış memo son 2 maçtır etkisiz geçen maç 0 sayısı vardı şimdi ise sadece 7 sayısı olması lazım..Bu böyle olmaz boozer ve deron ikisi nereye kadar götürecek takımı en fazla 1-2 maç alabilirler karşılarındaki sas yani zor işleri...Utah'ın Batı finaline çıkmasını istiyordum ama bu saatten sonra sanmıyorum 3 maç üstüste kazanacak gibi bir utah görmüyorum...Sezonda oldukları yerden çok uzaklar düşüşteler..

Edit:İzlemedim yorum yapamıcam ama hakemler sorun yaratmış yukardaki yorumları okucak olursak..Ne diyim hakemlere arada geliyor öyle rezillik yapıyorlar özellikle playofflarda..Özenerek şeçilmiş bizim biricik hakemlerimiz...!!!!!

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 29 Mayıs 2007, 17:02:57 »
  Hakemler rezil bir yönetim gösterdi . Sırf Spurs lehine kararlar verildi . Son periyot oyun dura dura bir hal oldu . Spurs deplasmanda tam 41 serbest atış kullandı . Tabi Utah seyircisi de buna dayanamadı maç içinde zaman zaman sanki bir futbol maçı havasındaymış gibi hep bir ağızdan '' Refeere's Suck'' diye bağırdı . Artık oyun basketbol olmaktan çıktı bu maçta . Neresini konuşalım , neyine yorum yapalım . Tabi Coach Sloan'ın oyundan atılmasını hiç saymıyorum bunların arasında.

Spurs'e finalde başarılar . her türlü çirkefliği gösterdiler , hakemleri yanlarına aldılar ve buralara kadar geldiler . Şimdi kimse çıkıpta Spurs hakederek aldı bu maçı demesin . Açın TV'yi bi zahmette bir daha izleyin maçı . Hakemlerin hiç mi vicdanı yok ya . Bu seri 2-2'ye gelse ne çok şey değişecek ama seriye nokta koyan onlar oldu . Finalde de Detroit yada Cavs önünde böyle bir çirkef oyun ve yanlı hakemler olursa bunda insanlar art niyet arar . Tesadüf mü ki önce Suns sonrada Utah'ı çeşitli oyunlarla devirmek . Burda takımlarında sezonboyu verilen bir emek , oynanmaya çalışılan bir basketbol var . Yazık Günahtır , ayıptır .   :x :x

Söylenecek birşey yok . Acaba bu hakemler aynı kararları aynı şekilde Spurs'un sahasında onların alehine verse neler konuşuldu tahmin bile edemiyorum .. Yazık .

yazacağım çoğu şeyi çok güzel bir şekilde yazmışsın zaten heatmans...kelimesi kelimesine katılıyorum...

rezil hakemler..tamam sezon içinde böyle berbat ettikleri maçlar oldu ama burası playoff.yazıktır,ayıptır....hele ki bati finalinde seriinin en önemli maçında...

maçın bandı olsa da ben de en az 10tane "yuhh artık" denilecek utah alehine kararlar olduğunu göstersem bikez daha..üsttelik bu kararlar öyle bir anda geldi ki;tam utah spursu yakalamış ve de skorda öne geçeceği kritik anlar....

tek kelimeyle rezil hakemler,berbat yönetim....olan utah'a oldu yine..tıp ki seneler önce utah'ın nba finalinde şampiyonluğu elinden alındığı gibi...(bunları taraftarlar unutmaz..)
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 29 Mayıs 2007, 17:32:16 »
böle hakem kararları oldukça gerçekten insanın içinden basketbol izlemek gelmiyor...çok ucuz fauller vardı oyunda...sloan atıldı bunu konuşmanın anlamı yok artık gerçi...senelerdir hakemlerden çeken utah'a yine yazık oldu...dramatik bi son...3-1den bu seri dönmez artık...zaten çok yıprandılar psikolojik olarak...hakemler artık daha iyi bi yönetim göstermeli bu can alıcı maçlarda...oyunun teknik bi analizi yapmak şu an benim içimden gelmiyor...evet kazandık ama kazandığımıza bile üzüldüm şahsen...önce adil bi oyun olsun basketbol...ondan sonra taraflar sevinsin kazandıkları zaman...çok yazık oldu...sas zaten favori ve gerçekten hakemlere ihtiyaç yok maç kazanmak için...

Çevrimdışı solserit

• Rookie
  • **
  • Hornets Fan!
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 3-1 Utah Jazz
« Yanıtla #117 : 29 Mayıs 2007, 22:19:15 »
bu kadar kötü bir hakem yönetimi olamaz.TV yi yiyecektim sinirlerim iyice bozuldu.Bu seriyi spurs alcak galiba ama hala umutluyum(utah lı falan değilim)

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 30 Mayıs 2007, 17:14:57 »
Orta Batı çöllerinde,etkisiz medyası,gözlerden ırak toprakları ve yıllardır neredeyse tüm NBA camiasında,bir türlü hakettikleri saygıyı göremeyen Jazz taraftarları,geçmiş olsun.Canınız sağolsun.Önümüzdeki sene bu takımın çok daha iyi olacağına inanıyorum.

Bu rezillikten sonra da ne diğer seri hakkında,ne bu seri hakkında ne de final serisi hakkında yorum yapmayacağım.Ne anlamı var ki konuşmanın?

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #119 : 30 Mayıs 2007, 21:12:07 »
 Valla bizdeki mhk ya laf edenler gitsin nba hakemlerine baksın yane manu denen zavallıya bu kadar da
hakem koruması mı olur ,utah mormon eyaleti diye bu kadar mı ezilir kardeşim yane karşısında lakers yada
rox olsa bu kadar spurs kollanırmıydı soruyorum size ey ahali ,valla manu her zaman takdir ettiğim bir
zattı ama bruce bowen denen angut onuda kendine benzetmiş hatta duncan da öle ama bence takıma
en büyük ihaneti kazanmaktan çok kendi istatiklerini düşünen carlos boozer yaptı

Çevrimdışı Air_Isparta

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 31 Mayıs 2007, 02:52:24 »
ya arkadaşlar bakıyorumda yazılanlara gözden kaçan bir nokta var.normal sezonda deron ve mehmet ikili oyunları sık sık kullanıırdı.ama bu seride ben hiç görmedim bu oyunu.hatta son maçta mehmet bir ara hücum defans arasında git gel yaptı.eline pas gelmedi gelse bile olmadık yerde geldi oda başkasına verdi.bu seride sloan neyi düşündü.deron ve boozar atıyo sayıları hemen hemen.dikkat ettyseniz bilmiyorum mehmet çok durgun benchteyken dikkat ettim utah sayı attı.herkes ayağa kalktı o kalkmadı bile.son diyeceğim sanırım utah'a mucize lazım birde iyi bir 2 numara adamların ön alan savunması yol geçen hanı gibi.deronun ayakları yavaş fisher desen gelmiş kaç yaşına.bence 2 numarada hedo iyi iş yapar utah ön alan savunmasında

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz
« Yanıtla #121 : 31 Mayıs 2007, 09:00:06 »
Utah 84-109 Spurs

Beklenen oldu ve Spurs nba finaline yükseldi.Spurs'lü arkadaşları tebrik ederim

Maçla ilgili yazılcak fazla da bişey yok,Spurs 1.period da darbeyi vurdu ve işi bitirdi hiç zorlanmadan güle eğlene maçı aldı...
Utah cephesinde hiç bi direnç yoktu.Deron hastalıktan mıdır nedir maçta yoktu nerdeyse sahada dolaştı öyle
Memo her zaman ki gibi kayıpları oynadı,Boozer kendi havasında öyle takıldı,Fisher ikinci yarı maça geldi zaten oda sahada bi güzel dolaştı....
Yani utah sanki normal sezonda sakızına maç yapar gibi maç yaptı.Ben son maçtan sonra bu maça  bi hırsla çıkarlar,en azından burda bi maç alırlar diye düşünüyordum ama Utah'ın tınında bile değildi maç doğrusu....
Spurs'e finalde başarılar

Çevrimdışı Tracy_McGrady_1

• Houston'lıyız Ezelden
  • Rookie
  • **
  • Ferhat Göçer Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 31 Mayıs 2007, 09:43:41 »
utaha geçmiş olsun dileklerimi sunarım
spurs maçı önde götüren taraf oldu ve utah için mağlubiyet kaçınılmaz oldu deron hasta hasta oynayamadı boozer verimsizdi fisher üçlükleri atamadı matt harping vardı bir tek utahın spurse direnen oyuncusu utah bugün berbattı

The Rockets New Head Coach

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #123 : 31 Mayıs 2007, 10:22:02 »
öncelıkle spurs hak ettı bide bı takımın elenmesıne bu kadar sevinmemıstım son mac oldugun tahmın ettım icin macı izliyım dedım 3. peryotta macı actım mac bitene kdar serbst atıs izledım bu kadar zevksız olcagınıda tahmın edıyordum gercı fark orda kopmustu zaten umarım det-cle maclrını izlerız tabe ntv utah antremanlarını wermezse :):)

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #124 : 31 Mayıs 2007, 11:22:30 »
    Gece yatarken saati kurdum ne olursa olsun biraz basketbol izlemek istiyordum geçen maçın ardından . İlk yarıyı izlersem o uykuyla direk mayışacağımdan saati 5.30'a kurdum . Şöyle bi ilk periyodun sonunda tv'yi açtım baktım fark 15 sayı . Sonra ikinci yarı başlarken bir kez daha açtım TV'yi ama fark kapanacak gibi değildi . Utah sanki boşu boşuna bir çaba içerisindeydi . Ne kadar uğraşsalarda bir şey yapamıyorlardı . Deron&BoozerI'n 4 faulle kenara alınmasının ardından da artık Sloan'ın havlu attığı anlaşıldı . Bende o dakikada kapadım zaten TV'yi . Spurs'e finalde başarılar artık bundan sonra basketbol mu oynarlar yoksa rakip takımı basketboldan soğutarak kupaya mı ulaşırlar bilinmez ama onlara karşı acayip soğudum . Şu zayıflığıyla sürekli gündemde olan Doğu finali  alsa ne kadar sevinecem ya .