Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Jazz 4-0 Spurs
1 (2.2%)
Jazz 4-1 Spurs
2 (4.4%)
Jazz 4-2 Spurs
8 (17.8%)
Jazz 4-3 Spurs
8 (17.8%)
Spurs 4-3 Jazz
5 (11.1%)
Spurs 4-2 Jazz
12 (26.7%)
Spurs 4-1 Jazz
7 (15.6%)
Spurs 4-0 Jazz
2 (4.4%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz  (Okunma sayısı 44635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kripton85

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 0-0 Utah Jazz
« Yanıtla #25 : 21 Mayıs 2007, 02:25:43 »
ilk maçı SAS kazandı
Açıkçası SAS için çok rahat maç oldu. Utah çok kötü bir maç çıkardı tecrübe daha ilk maçtan kendini gösterdi. Manu inanılmaz oynadı Tim duncan da öyle
Utah ta ise deron Williams maça çok geç ısındı ama ısındıktan sonra çok iyi işler yaptı. 29 sayı attı ve enfes bir smaç yaptı utah adına en sevindirici olay takımın point guard ı olan deron un böyle özgüvenle oynaması.
Mehmet e gelince. Açıkçası yıldızımız diye pek eleştirmiyoruz ama bu akşam oyunun başı dışında maça hiç mi hiç konsantre değildi. Zaten Sloan onu son çeyrekte yanına oturttu Arrujo yu bile oyuna soktu. mehmet in mutlaka takımına katkısı gerekiyor. iyi şut seçimleri yapmalı ve Murat kosova nın maçta da dediği gibi mutlaka SAS uzunlarını içeri girip faule zorlamalı.
Umarım 2.maçta çok daha iyi bir utah seyrederiz

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Mayıs 2007, 10:33:26 »
Hele heleeee.Elde var 1.Hadi be SAS.4-0 yap da bitir su takımın "yayın işgalini" ben ve benim gibi dusunenlerde yayınların "isgalden" kurtulusunu kutlayalım...

TD -- 27 sy 10 rib 5 ast 2 blok
Ginobili --- 24 sayı 10 ast 4 rib 1 top calma 1 blok

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Mayıs 2007, 10:46:55 »
duncan sayesinde maç kazanıyoruz desem yalan olmaz sanırım...herkesin performansı onun sayesinde artıyor...manunun parkerın...manu yine kenardan gelip süper katkı yapmaya başladı bu şekilde devam eder artık inşallah...utahın amacı deplasmanda 1 maç kazanmak olmalı ve bunun için de kesinlikle spurs pota altını faul problemine sokmalılar...bu iş de boozer ve memoya düşüyor...deron enfes bi maç çıkardı geç ısınmasına rağmen...tabi ki maçı getiren etken 2.çeyrekteki spurs savunması ve jazz ın düşük şut yüzdesiydi...tecrübe fark etti ilk maçtan bence...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Tracy_McGrady_1

• Houston'lıyız Ezelden
  • Rookie
  • **
  • Ferhat Göçer Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 21 Mayıs 2007, 10:51:05 »
spurs önemli bir adım attı

The Rockets New Head Coach

Çevrimdışı doki

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 21 Mayıs 2007, 11:02:35 »
san antonio çok fazla yorgun olmasına rağmen kazanmasını bildi ve şimdi utah'ın kozlarından biri olan san antonio daha yorgun olcak ifadesi kayboldu.Ancak deron williams her ne kadar parker karşısında savunmada yavaş olsada hücümda kalıbı sayesinde parker'a karşı ikinci yarıda üstünlük gösterdi ve 34 sayı buldu.Utah eğer yenmek istiyorsa mehmet boozer ve williams aynı anda sayı atmalı başka türlü sas'dan maç kazanamazlar
(go spurs go)

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #30 : 21 Mayıs 2007, 11:37:15 »
   Utah için her şey bitmiş değil ,daha ilk maç olabilir . Faul problemi - özellikle Boozer ve Fisher - ve ilk yarı mantık dışı bir oyun oynayıp eline geçen topları potaya fırlatmaları %26 ile oynamalarına yol açtı .Artık burası Konferans Finali bir güç ayrımı yok ve oynanan oyuna bakılacak her şey . Çalınan her top , çemberden geçebielcek her top çok önemli takım için . Bugünde Utah biraz daha yüzdeli oynasa maç çok farklı bitebilirdi .
  Deron ikinci yarı Parker karşısıdna nefis oynadı . Takım için bir ışık olabilir bu . Millsap'In da zaman zaman takımına kazandıracağı katkılar çok önemli .
   Maç ikinci çeyrekten itibaren kazananı belli etti gibi . O ikinci çeyreği biraz daha yahın skorla bitirebilse Utah çok farklı olaolacaktı . Bu periyotta Duncan ve Ginobili'nin etkili oyunlarına Parker'ın da asisstleri eklenince Spurs Utah' dağıttı bu periyotta .

Daha bir şey bitmiş değil . Hak eden çıksın Final'e. Spurs yorgun argın geldi oynadı onları da kutlarım . Utah'ın deplasamnda maç alması çok önemli olacaktır bu seride .İkinci maç bu yüzden çok önemli .

Hele heleeee.Elde var 1.Hadi be SAS.4-0 yap da bitir su takımın "yayın işgalini" ben ve benim gibi dusunenlerde yayınların "isgalden" kurtulusunu kutlayalım...
  Ya kardeşim bıktık artık senin bu yorularıdnan . Play-off başından beri bi geveleyip duruyorsun bişeyler . Senin derdin Utah değil , NTV . Bu  yüzden burda Utah'a b*k atmayı kes . Adamlar çıkıp aslanlar gibi oynasın . Burda yayınlardan dolayı eleştiri alsın . Varmı böyle bir şey yua . Biraz daha saygı ..
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2007, 20:49:02 Gönderen: BiG NuGGeT »

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 21 Mayıs 2007, 12:57:54 »
Oberto'dan bu kadar sayı yersen olacağı budur.Ayrıca Krilenko'nun faul problemine girmesi ve Ginobili'nin coşması,bir başka önemli etken.Ginobili ve Parker 20 sayının altında tutulabilirse,Jazz mutlaka kazanır.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı sza

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Mayıs 2007, 13:01:54 »
tecrübe denen şeyin beceriksizler tarafından uydurulan büyük bir yalan olduğunu abd ulusal basketbol takımı 94 barcelona olimpiyatlarında kanıtladı 40 fark ortalamasıyla oynadılar ilk kez katıldıkları ve tecrübesiz oldukları bir turnuvada dolayısıyla kimse tecrübeyi öne sürmesin tecrübe yoktur yetenek vardır iki takımı tartıya çıkarttığımız zaman da o yetenek fazlası maalesef spurs tadır ama şurası bir gerçekki detroit-spurs finali play off lar başlamadan kimsenin aklına gelmeyen ama bence finale en yakışan sonuç olacaktır

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Mayıs 2007, 14:05:59 »
Yanlış kere yanlış yorumlar yapmışsın.Akıllara ziyan.

1-) Dream Team'e nasıl tecrübesiz dersin? Adamlar o dönem Dünya üzerindeki en iyi basketbolculardı ve apayrı bir seviyede oynuyorlardı.Diğer ülke oyuncuları maç esnasında yanyana geldiklerinde,kenardaki fotoğraf makinelerine poz veriyorlardı.Bu denli üst düzey oyuncuların ilk defa bir turnuvaya katılmasını tecrübesizlik olarak kabul etmek,hafif tabirle "saflık" olur.

2-) Tartıya koyunca Spurs yetenek açısından daha ağır basıyor demen de yanlış.Üşenmeden karşılaştırıyorum buraya : San Antonio'nunu Memo gibi bir pivotu var mı? Parker mı daha iyi guard yoksa Derron mu? Bowen mı daha iyi yoksa Krilenko mu? Duncan elbet ağır basıyor ama Boozer'ı ezim ezim ezdiğini,sahadan sildiğini söyleyebilr miyiz? Asla.Tabi Ginobili faktörü burada da devreye giriyor.Her daim Spurs adına farkı yaratan oyuncu o ama tek başına Utah'ı devirmesi mümkün değil.Spurs'un bir Millsap'i,Harpring gibi istikrarlı bir skoreri yok.

Kısaca diyeceğim o ki,öyle "şak" diye Spurs ağır basıyor diyemez kimse.İyice kafa yorup,analiz yapıp,derleyip-toplayıp karara varmak lazım.Aksini yapmak "peşin hükümlülük" olur.

3-) Tecrübe yoktur diyen adamın da aklına şaşarım.

4-) Son olarak,Spurs'ü peşin peşin finale çıkarttın ya,helal olsun.

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Mayıs 2007, 14:52:14 »
spurs'un 3lüsü;ginobili,duncan,parker bunları durduramassan tabi ki spurs'a karşı maç kazanamassın...
boozer çok erken 2 faul alıp kenara geldi maçın başında..sonra da oyuna ısınamadı..ısındığında zaten maç kopmuş sayılırdı....

arkadaşlar maçı izlerken dikkatinizi çekti mi...ben çok merak ettim...sloan memo yu 3.çeyreğin ortalarında oyundan aldı,4.çeyreğin maçın bitimine 1buçuk dakka kala kadar da hiç oyuna almadı...hatta maçın en kritik anlarını arajıyo ile oynamayı tercih etti...memonun faul problemi de yoktu..acaba memoya maç içerisinde birşeylerine mi kızdı diye düşünüyorum.....bu olayla ilgli bişeyler bilen veya yorumları olan arkadaşlara soruyorum..bana anlatsın...
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Mayıs 2007, 15:08:45 »
Sloan tabir-i caizse "Günyüzü görmüş" adamdır.Her türlü akıl oyunlarından haberdar,çok tecrübeli bir coachtur.Memo da elbet son çeyrek oynatılmama mesajını anlamıştır.Evet bu durum Sloan'un Memo'ya "Mücadele etmen,maçlara tam konsantre olman gerek.Eğer bunu yapamazsan,bu seriyi geçemeyiz ve bunları yapmayı,en azından deneyecek oyuncularla oynamayı tercih ederim." dedi bence.

Memo'nun da artık "dışarılarda pozisyon arayan,şut kovalayan,yumuşak uzun" statüsünden kurtulması lazım.Elbet pota altında boğuşmayı,itişmeyi,ekmeğini taştan çıkarmayı kimse istemez ama Memo artık "ellerini kirletmeli"

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 21 Mayıs 2007, 15:17:58 »
   Utah için her şey bitmiş değil ,daha ilk maç olabilir . Faul problemi - özellikle Boozer ve Fisher - ve ilk yarı mantık dışı bir oyun oynayıp eline geçen topları potaya fırlatmaları %26 ile oynamalarına yol açtı .Artık burası Konferans Finali bir güç ayrımı yok ve oynanan oyuna bakılacak her şey . Çalınan her top , çemberden geçebielcek her top çok önemli takım için . Bugünde Utah biraz daha yüzdeli oynasa maç çok farklı bitebilirdi .
  Deron ikinci yarı Parker karşısıdna nefis oynadı . Takım için bir ışık olabilir bu . Millsap'In da zaman zaman takımına kazandıracağı katkılar çok önemli .
   Maç ikinci çeyrekten itibaren kazananı belli etti gibi . O ikinci çeyreği biraz daha yahın skorla bitirebilse Utah çok farklı olaolacaktı . Bu periyotta Duncan ve Ginobili'nin etkili oyunlarına Parker'ın da asisstleri eklenince Spurs Utah' dağıttı bu periyotta .

Daha bir şey bitmiş değil . Hak eden çıksın Final'e. Spurs yorgun argın geldi oynadı onları da kutlarım . Utah'ın deplasamnda maç alması çok önemli olacaktır bu seride .İkinci maç bu yüzden çok önemli .

Ya kardeşim bıktık artık senin bu yorularıdnan . Play-off başından beri bi geveleyip duruyorsun bişeyler . Senin derdin Utah değil , NTV . Bu  yüzden burda Utah'a bok atmayı kes . Adamlar çıkıp aslanlar gibi oynasın . Burda yayınlardan dolayı eleştiri alsın . Varmı böyle bir şey yua . Biraz daha saygı ..
Derdim ntv ile degil.Kimsenın yorumlarına baglı kalmak zorunda da degılım.Buna da saygı yani.İstedıgım takımın arkasında dururum (99dan beri LAL) istedıgım takıma da camur atarım (Cleveland olur Utah olur) serbest bölge.yemişim utahı bana ne.

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2007, 15:22:29 »
Sloan tabir-i caizse "Günyüzü görmüş" adamdır.Her türlü akıl oyunlarından haberdar,çok tecrübeli bir coachtur.Memo da elbet son çeyrek oynatılmama mesajını anlamıştır.Evet bu durum Sloan'un Memo'ya "Mücadele etmen,maçlara tam konsantre olman gerek.Eğer bunu yapamazsan,bu seriyi geçemeyiz ve bunları yapmayı,en azından deneyecek oyuncularla oynamayı tercih ederim." dedi bence.

Memo'nun da artık "dışarılarda pozisyon arayan,şut kovalayan,yumuşak uzun" statüsünden kurtulması lazım.Elbet pota altında boğuşmayı,itişmeyi,ekmeğini taştan çıkarmayı kimse istemez ama Memo artık "ellerini kirletmeli"
doğru diyosun kardeş..bana da öyle geldi...memo'ya maç içerisinde kızdı,ona bir msj vermek istedi diye düşündüm ben...özellikle son 1buçuk dakka kala oyuna alması zaten bu durumu gösterdi....

(dipnot:kardeş bana attığın özel msjı aldım..sana cvp da yazdım..ama gönderilenler kısmında sana attığım msj yok..ulaştı diimi sana msj)
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2007, 15:34:46 »
Evet dogru.Sen pivotsun uzunsun.Ama yaptıgın tek sey dısarı cıkıp elıne gelenı Ya Allah deyip sallıyosun potaya.Stojakovic bile bu kadar sut kullanmaz yani.Ve 15de 3 isabette kalmıssın.Biraz pivot oldugunu hatırlaması lazım.

Çevrimdışı sza

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2007, 16:40:35 »
Yanlış kere yanlış yorumlar yapmışsın.Akıllara ziyan.

1-) Dream Team'e nasıl tecrübesiz dersin? Adamlar o dönem Dünya üzerindeki en iyi basketbolculardı ve apayrı bir seviyede oynuyorlardı.Diğer ülke oyuncuları maç esnasında yanyana geldiklerinde,kenardaki fotoğraf makinelerine poz veriyorlardı.Bu denli üst düzey oyuncuların ilk defa bir turnuvaya katılmasını tecrübesizlik olarak kabul etmek,hafif tabirle "saflık" olur.

2-) Tartıya koyunca Spurs yetenek açısından daha ağır basıyor demen de yanlış.Üşenmeden karşılaştırıyorum buraya : San Antonio'nunu Memo gibi bir pivotu var mı? Parker mı daha iyi guard yoksa Derron mu? Bowen mı daha iyi yoksa Krilenko mu? Duncan elbet ağır basıyor ama Boozer'ı ezim ezim ezdiğini,sahadan sildiğini söyleyebilr miyiz? Asla.Tabi Ginobili faktörü burada da devreye giriyor.Her daim Spurs adına farkı yaratan oyuncu o ama tek başına Utah'ı devirmesi mümkün değil.Spurs'un bir Millsap'i,Harpring gibi istikrarlı bir skoreri yok.

Kısaca diyeceğim o ki,öyle "şak" diye Spurs ağır basıyor diyemez kimse.İyice kafa yorup,analiz yapıp,derleyip-toplayıp karara varmak lazım.Aksini yapmak "peşin hükümlülük" olur.

3-) Tecrübe yoktur diyen adamın da aklına şaşarım.

4-) Son olarak,Spurs'ü peşin peşin finale çıkarttın ya,helal olsun.

dream team in sahip olmadığı tecrübe basketbol tecrübesi değil elbet olimpiyat tecrübesi bazı aklı evvellerin yazdığı gibi play off tecrübesi denen şeyin safi palavra olduğunu anlatmaya çalışmıştım ama herkesten anlamasını beklemek senin tabirinle saflık olur.
          tartı meselesine hiç girmiyorum bile boozer-duncan karşılaştırmasını yapabilmek bile senin bu konudaki bilginin yetersiz olduğunu göstermeye yetiyor.
          tecrübe yoktur yetenek vardır tecrübe sadece looser ların bahanesidir.
          son olarak bence spurs %51 şampiyondur bunun için kahin olmak gerekmez

Çevrimdışı errqud_TheAnswer

• Yeni Üye
  • I Love This Game!
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 1-0 Utah Jazz
« Yanıtla #40 : 21 Mayıs 2007, 17:37:14 »
Spurs'e şans tanımak da haklısın fakat %51 el-insaf yani. Bence şansları yüzde %25tir bence. Ayrıca Manu son 6-7 maçtır acayip bir katkı yapıyor takıma dikkat edersiniz Denver serisinin ilk maçılarında durgundu sonradan coştu o ligteki durgunluğunu atmıştı fakat bu sefer ki performansı da aşırı gibi hadi onu geçtik Parker dışardan çok etkilil ki bu zaten kıyamet alameti gibi bişey Bruce Bowen ile birlikte. Bence Spurs'un en önemli zaafı olan dış şutları 1-2 maç sonra normal seviyesine geriliyecektir bu sefer de Utah coşacaktır. Spurs savunmasıyla değil hücumdaki organizasyonuyla ön planda bu böyle gitmez adam gibi savunma yapmıyolar birkaç maçtır Utah cezayı kesecektir. Finale Utah'ın çıkmasından yanayım çünkü Spurs çirkeflerle dolu bir takım Utah eleyemese bile Detroit'e güveniyoruz onlar Spurs diliyle konuşuyor çünkü... <utah>  <detroit>
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2007, 22:33:43 Gönderen: Eren »

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 21 Mayıs 2007, 18:41:15 »
dünkü maçın yorumunu yapıyım ilk önce:jazz 7-0 la başladı ama sonra batırdı ve çok kötü bir oyun oynadılar...memo ilk periyotta iyiydi ama sonra hücümü kötüleşti...bnce ilk ve ikinci çeyrekte çalınan fauller spurs lehine taraf tutma gibiydi...ayrıca spurs de duncan ve manu takımı sırtlıyor...eğre ikisde olmasa takım çok kötü bir oyun sergiler...utah da ise top kayıpları fazla ve yanlış şut seçimleri bnce memo nund ışardan oynamsı çok önemli eğer dışardan ya atıyor ya da kaçırıyor noraml olaraktan...attığında sorun yok kaçırdığında duncan da dışarda kaldığında boozer hücüm ribaundlarını daha fazla alabilir dün bunu az gördük ama bunlar fazlalaşırsa jazz ikinci maçı alır...spurs her zmn ki oynunu oynuyor...ne artıyor ne azalıyor...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 21 Mayıs 2007, 19:41:10 »
          dream team in sahip olmadığı tecrübe basketbol tecrübesi değil elbet olimpiyat tecrübesi bazı aklı evvellerin yazdığı gibi play off tecrübesi denen şeyin safi palavra olduğunu anlatmaya çalışmıştım ama herkesten anlamasını beklemek senin tabirinle saflık olur.
          tartı meselesine hiç girmiyorum bile boozer-duncan karşılaştırmasını yapabilmek bile senin bu konudaki bilginin yetersiz olduğunu göstermeye yetiyor.
          tecrübe yoktur yetenek vardır tecrübe sadece looser ların bahanesidir.
          son olarak bence spurs %51 şampiyondur bunun için kahin olmak gerekmez

Arkadaşım hem olimpiyat tecrübesinden bahsediyorsun (ki böyle bir tecrübe olduğuna ben inanmıyorum) hem de tecrübe,palavradır diyorsun.Resmi maç tecrübesi yaşamadığın,parkeye çıkıp,rakip takıma karşı kazanmak için hiç oynamadığın,sadece mahallendeki okulun potasında,siteden arkadaşlarınla kolasına-baklavasına maç yaptığın belli oluyor.Hava atmak için söylemiyorum ama yaklaşık 50'den fazla resmi maç yaptım orta okul ve lise hayatımda,Bifaspor 2. ligde iken,2 resmi maçta bile oynadım.Ve şunu öğrendim ki : hiç karşılaşmadığın rakiplerle,hiç karşılaşmadığın durumlar altında yüzleşmek,insanı çaresizliğe sokabiliyor.Elin ayağına dolaşıyor,normalde yapmaman gereken hataları yapabiliyorsun.Eğer daha önce böyle durumlar altında kadıysan,nerede nasıl davranman gerektiğini biliyorsun ve çevrendeki insanları da doğru yönlendirebiliyorsun.

İşte tecrübe denilen şey budur.Ömr-ü hayatında da sana bundan daha yalın ve anlaşılır şekilde kimse anlatamaz büyük ihtimalle.Hala anlayamadıysan ya da sırf karşı çıkmış olmak için yine de "tecrübe diye bir şey yoktur" dersen de cevap yazmayacağım sana,Allah kurtarsın...

Gelelim Duncan - Boozer olayına.Benim bilgimi sınamaya kalkma,rezil olursun.Sitedeki diğer arkadaşlara bir sor istersen ya ada sadece yazdığım yazılara bakarak bunu görebilirsin.Ve ben istediğimi istediğimle karşılaştırırım.Kimse "en iyi,en mükemmel" olamaz hele hele "karşılaştırılamaz" asla olamaz.Carlos Boozer da bu ligin önemli oyuncularından biridir ve takımına Duncan kadar olmasa da yakın seviyede katkı yapmaktadır.Elbet Duncan daha iyidir bence de,zira hem daha takım oyuncusudur hem de daha tecrübelidir.

Son bir şey,gerçekleşmemiş bir olayı kesin sonucunu biliyormuşcasına söylemek yani "Spurs %51 şampiyon" demek (ki bu durum matematiksel olarak Spurs'ün kesin şampiyon olması demek) kahinliktir.Tabi cümlenin başına "bence" diye yazman da ne yaman çelişkidir?

« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2007, 20:50:21 Gönderen: BiG NuGGeT »

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 21 Mayıs 2007, 20:16:32 »
Derdim ntv ile degil.Kimsenın yorumlarına baglı kalmak zorunda da degılım.Buna da saygı yani.İstedıgım takımın arkasında dururum (99dan beri LAL) istedıgım takıma da camur atarım (Cleveland olur Utah olur) serbest bölge.yemişim utahı bana ne.

Ne demek istediğim takıma çamur atarım? Evinin arkasında çamur savaşı yapıyorsun densiz herif? Ne demek serbest bölge? Adam gibi yaz,adam gibi yazmayacaksan da defol git bu siteden.Senin gibilerle işimiz yok.
  Adam gibi karsılık vermek var ve boyle kotu konusmak var.Hic olmuyor yani.Küfür ettıgımı hakaret ettıgımı sanmıyorum ama densiz herif oldum "defol git" oldum.Aman ne guzel.Hicbirsey demıyorum.
abi hem  istedigim takıma çamur atarım diyosun sonra da gelmiş saygı  bekliyosun.sen ilk önce  sevmedigin takımlara saygı göstermesini ögren ondan sonra saygı bekle.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 21 Mayıs 2007, 20:37:48 »
Anlatamadım ki ben.Yani illa ki Utah çı mı olmam gerekiyo.Ya da 30 takımı da desteklemem mi gerekiyo.Camur atmaktan kasıt ki o da anlasılmamıs daha cok elestiri yani acık elestiri.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #45 : 21 Mayıs 2007, 21:06:10 »
  Ya ben jordan a saygım var ama sevmiyorum tamam mı ama ona çamur atmam asla eleştirmek ayrıdır
eleştiri bir insanın hatalarını kendi mantığın ile yorumlaktan öteye değil o yüzden ben istediğime çamur
atarım kelimesi yanlış neyse konuya bende dajhil olmim ,maça dönücem ilk yarıyı izledim iş olduğu için
birde nba tv im olmadığı için sport italia dan izleyince uykum bastırınca yattım ilk çeyrekte utah 7-0 yapınca
dedim utah çoştu sora parker girdi olay bitti manu ve duncan da çoşunca mevzu kapandı memo ve ak 47
kötü oynadı maçta bence 108-100 gayet dengeli bir skor ama ilerki maçlar için pek içaçıcı bir skor değil
ama utah bu sağı solu belli olmaz evinde maçına kadar beklemek lazım

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 21 Mayıs 2007, 22:39:43 »
 Manu Manu Manu gerçekten ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu play off ların son maçlarında ispatladı,San Antonio ya geldiğinden beri en çok takip ettiğim,oyununu en çok sevdiğim yabancıların ilk 3 sırasına rahatlıkla girebilecek bir yetenek...Sezon da beklediğim gibi bir performans alamadığı açıkca söylemeliyim ama son maçlara bakıldığında Spurs için ne kadar önemli bir faktör olduğu rahatlıkla anlaşılacaktır.

Son maç 23 sayı 10 asist 4 rib. Benchten gelip de bu sayıları üreten bir Ginobili ve tamamıyla şampiyonluğa odaklanmış tecrübe abidesi diğer oyuncular(Özellikle Duncan'ın özverisi gerçekten alkışı hakediyor...).San antonio bu seriyi bence 4-1 ya da 4-2 ile geçer
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı DwYaNe WaDe..3

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 21 Mayıs 2007, 22:45:56 »
Spurs 4-2 Jazz
bence böle biter spurs alır bu maçı

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 21 Mayıs 2007, 23:14:28 »
Spurs 4-2 Jazz
abi ble kısacıkta olmuyo ya birazda yorumunu sölesen falan. neden

Çevrimdışı DwYaNe WaDe..3

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 21 Mayıs 2007, 23:17:08 »
Spurs 4-2 Jazz
abi ble kısacıkta olmuyo ya birazda yorumunu sölesen falan. neden
ya kardeşim spurs daha ağır basıyor ayrıca,içimden böle geçiyor... bence böle biter :)