Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Jazz 4-0 Spurs
1 (2.2%)
Jazz 4-1 Spurs
2 (4.4%)
Jazz 4-2 Spurs
8 (17.8%)
Jazz 4-3 Spurs
8 (17.8%)
Spurs 4-3 Jazz
5 (11.1%)
Spurs 4-2 Jazz
12 (26.7%)
Spurs 4-1 Jazz
7 (15.6%)
Spurs 4-0 Jazz
2 (4.4%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz  (Okunma sayısı 44713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 2-0 Utah Jazz
« Yanıtla #75 : 24 Mayıs 2007, 17:43:09 »
yorum yaparken sanamı sorcam yorumun en basında bence diye bi soz var kendi sahsı gorusum benim yorumumda seni ilgilendirmez
Ya siz sürpriz yumurtadan mı çıktınız? Yoksa amip gibi bölünerek mi çoğalıyorsunuz?

Bakın arkadaşlar,güzel güzel konuşuyorum,bu forumun bir seviyesi var.Hiç kimsenin bu seviyeyi düşürmesine  müsaade etmeye de niyetimiz yok.Şu söyleyeceklerim forum kurallarında yazıyor ama üşenmiyorum,bir kez daha yazıyorum : İçeriksiz,bir cümleden ibaret,kehanet niteliğinde ifadeler ile mesaj atmayınız.Burası bir tarrtışma ve fikir teatrisi platformu.Lütfen ifadelerinizi analizleriniz ve açıklamlarınızla destekleyiniz.Aksi taktirde evvela sert yanıtlarla karşılarsınız.Daha sonra içeriksiz mesajlarınız silinir,nihayetinde üyeliğiniz silinir.Beğenmiyorsanız çeker gidersiniz.

Abi yeni okuldan geldim tövbe tövbe diyerek söze başlayacaktım ki senin mesajı gördüm.Daha ne denebilir ki.Mr. Doc gene döktürmüşsün :) Herhalde arkadaş daha da laf etmez :)
Mesele beklemektir

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 24 Mayıs 2007, 18:22:53 »
İnşallah.Hep diyorum kendi kendime "Bulaşma Salih" diye ama kaşınıyorlar resmen."sza" nickli bir türene daha var aynı böyle.Hadi hayırlısı...

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 24 Mayıs 2007, 19:46:14 »
ak47 savunmada,memo hücümda ayağa kalkarsa,fisher de gs maçı gibi takımı ateşlerse utah kendine gelebilir...ama bunlar yetmez,herşeyden önce spursu biraz da olsa hücumda durdurması gerek...
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 24 Mayıs 2007, 19:48:21 »
wallah utah çok güveniyodum...ama serinin şimdikiş durumda bu maçı kaybettiklerinde seri bitmiş olacaak...ama her zaman arkadan gelen takım daha avantajlı olur eğer utah bu maçta ayağa kalkabilir...ama sloan un hatalarda ve takımın  bir lidere ihtiyaca sahip bu memo ya da ak47 dir...eğer ikiside ayağa kalkarsa sanşlar eşit olur...

Senin karnende edebiyat notun kaç? Bu kadar düşük cümleyi,bu kadar bozuk bir imla ile,aynı anda kullanabilen az adam gördüm.Tebrik ederim...

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 25 Mayıs 2007, 22:56:17 »
Gene geç bir yorum oldu sınavlar malum hehe bitmedi şu okul utah'ım 2-0 yeniliyor bile 2 maç üstüste yenileceklerini açıkcası tahmin etmiyordum.Ama karşılarındaki şampiyonluğun güçlü adaylarından sas bu kolay değil..Hala umudum var utah 4-2 alacak dedim bunu utah bu sene hak etti sas nası olsa her sene playoff oynuyor elense nolcak:D.. utah final oynasın en azından...

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı John Lucas The Third#

• Rookie
  • **
  • Lucas#3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 26 Mayıs 2007, 14:17:20 »
Bu gece kanımca seri 2-1 olacaktır..Salt Lake seyircisi ile buluşacak olan Jazz ekibi,bu maçı alıp seride öyle görünmese bile daha avantajlı hale gelecektir.Bu maçta galip gelmeleri halinde rüzgarı  da arkasına alacak Memo ve arkadaşları..Spurs'ün tecrübe faktörü her ne kadar devrede olsa da...Keyifli geçecek bir maç olacağından eminim;bu gece yine uykusuz kalacağız...

A New Face  Or A New McGrady...

Çevrimdışı timemre

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 26 Mayıs 2007, 15:03:08 »
bence bu seri 4-1 biter spurs 2 maçı aldı utahta ilk maçta 3 yapçak utah bi maç alıp san antonioda iş bitecek kesin 4-1 <spurs> <spurs> :-D :mrgreen:

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #82 : 26 Mayıs 2007, 18:27:30 »
bence bu seri 4-1 biter spurs 2 maçı aldı utahta ilk maçta 3 yapçak utah bi maç alıp san antonioda iş bitecek kesin 4-1 <spurs> <spurs> :-D :mrgreen:

Bundan sonra bu tarz sadece "kehanet" içeren,yorumsuz mesajlar silincektir!!!Bu mesajı herkes görsün diye silmiyorum...
  Kick Out Karl

Çevrimdışı merber

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 26 Mayıs 2007, 20:39:03 »
bu geceki maç çook önemli.Memonun şut sokması gerekiyor yoksa kazanması çook zor utahın.Tabi boozerın da biraz savunmaya takılması şart bi de parker ı fisher savunursa süper olur

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 26 Mayıs 2007, 22:32:57 »
bakalım utah evinde ki yenilmezlik ünvanını spurs önünde koruyacakmı tüm takım iyi oynamalı ve boozer biraz savunma yapmalı yoksa spurs salt lake city mity dinlemez seriyi 3-0 da yapabilir kanımca

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 27 Mayıs 2007, 02:43:40 »
Serinin kırılma anı geldi çattı.Utah eğer bu seride bişeyler yapmak istiyorsa kesinlikle bu gece ki maçı almalı kanımca...
Utah eğer bu maçı almak istiyorsa sayı atmaktan  çok savunma yapmaya konsantre olmalı.Artık sloan'da parker'ı deron yerine fisher'la durdurmayı denese hakkaten iyi olacak yani...

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #86 : 27 Mayıs 2007, 02:55:12 »
Utah bu maçı bir şekilde alacaktır..Çünkü,başka şansları kalmadı..Memo'nun canını dişine takarak savunmadan Timothy'i yavaşlatacağını ve Fisher'ın hem şut yüzdesini (2-16) biraz daha düzelteciğini ve savunmadan da Parker'ı alacağını düşünüyorum..Stockton-Malone günlerinin özlemini çeken taraftarının avantajını da kullanarak Utah bu maçı alır..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #87 : 27 Mayıs 2007, 04:04:31 »
  Maça Utah iyi mi başladı diyim kötü mü başladı bilemiyorum . İlk basketi girdi tamam herşey iyi - goş derken ard arda kaçan şutlarla yine maçı geriden seyretmeye başladı . Böyle giderse kazanacak gibi durmuyor Utah . Bench'ten biraz verim aldı ( gibi!!! ) Memo'Nun da 0/3 ile başlması ve üst üste aldığı basit 2 faulle benche oturması bakalım onu psikolojik bunalımamı iter maç boyu , yoksa kırılma anlarında sahneye çıkıp bize bu seride özlettiği oyununu oynar mı merak konusu .

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 27 Mayıs 2007, 04:41:56 »
2.periyodu atlabildi hele şükür utah.
Daha iyide olabilirdi aslında ama memo'ya çalılan kıytırık 3 faul yüzünden utah geridi bitirdi yarıyı.İkinci yarı savunmayı sertleştirirse galibiyet alması kaçınılmaz bence utah'ın.

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #89 : 27 Mayıs 2007, 04:49:19 »
İlk yarıyı Spurs 47-43 önde tamamladı.Memo 2'si çok basit olmak üzere 3 faul aldı ve sadece 10 dk. oynadı..Bu süre zarfında sayı bulamasa da Duncan'a yaptığı güzel savunma,blok ve top araları ile övgüyü haketti.Tim de 3 faulde.Diğer yandan Boozer hala berbat ötesi savunma yapmaya devam ediyor,Oberto da hala pota altıda "ofsayttan" sayılar bulmaya devam ediyor.Popovich'in çözüm bulması gereken bir konu da bu bence..

İkinci yarıda utah bu savunma anlayışıyla devam ederse maçı alabilir ancak faul problemleri de kimin kazanacığını belirlemede önemli rol oynayacak gibi geliyor..

edit:İlginç bi durum,Spurs'de ilk yarıda süre alan 10 oyuncu da skor üretti.
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #90 : 27 Mayıs 2007, 04:59:47 »
  Utah seri boyunca belalısı gibi olan ikinci çeyreği atlatabildi bu kez . Sloan'In birçoklarımız tarafıdnan görülen hamle hataları olmasa belkide devreyi önde kapatabilirdi . Spurs'te uzunların 3'er faulde olması ( Duncan - Elson ) onlar için sıkıntı yaratabilir  , ancak Utah'la hep ayrı telden çalan Boozer , Oberto'yu yine serbest bırakınca olan oldu . Utah herşeye çare bulur maçtada , Buzır'a bulamaz ona yanarım .     
   Deron'da yine kendi atmaya başladı yahu sen buralara takımı oynatarak geldin , geriye düşmüşsün kaç yazar bırak sistemini bozma , sonra sen kötü konumuna düşersin . İnşallah böyle devam etmez , yine Boozer'a falan 4 asisst yaptı şükür . Memo'Nun da yoktan faulleri maçın kaderini değiştirebilir . Aldığı faullerden sonra inatla Duncan'ı savundu ancak daha sayı bulabilmiş değil . Krilenko'nun da bir türlü ritmini bulamaması Utah için sıkıntı yaratıyor .
   Spurs cephesinde de üçlükler yine , Utah'ın canını yakmayı sürdürüyor . Veteranların 2/4 ( Barry yok burda ) ve Manu'nun 2/3 ile bulduğu isabetleri , kritik anlarda Spurs'un oldukça işine yaradı . Parker malum Boozer'lı Utah savunmasını çok rahat delebiliyor . Zaten şu ana kadar bulduğu 12 sayıda kendi becerisi . Onu da durdurmanın bi yolunu bulması lazım Sloan Amca'nın . Duncan maça iyi başladı ama üst üste aldığı fuller onu benche çekmeye yetti . Bakalım üçüncü periyotta alabileceği bir erken faul dahada sıkıntı yaşatabilir ona .

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 27 Mayıs 2007, 06:33:49 »
İzlerken baya zevk aldığım bir maç sonuçlandı 109-83 Utah..Utah,seyircisinin önünde herkesten bekleneni yaptı ve seriyi 2-1'e getirdi.Maçın ilk periyodu san antonio üstünlüğü ile bitti spursün silahları aktifti jazz ise san antonioya karşılık veremedi,ikinci periyotta ise san antonio ilk iki maçta yaptığını yapamadı Utah bu çeyrekte savunmasıyla öne çıktı ve farkı az da olsa kapamayı başardı devre 47-43 bitti...Üçüncü çeyrekte Utah darbe üstüne darbe vurmaya ve farkı açmaya başladı Mehmetin ve deron williamsın savunmadaki gayretleri duncanın 8 top kaybı yapmasına ve foul sayısının artmasına sebep oldu böylece duncan bir hayli etkisiz gözüktü,ayrıca duncan mehmete omuz atarak oyundan iyice koptuğunu gösterdi onun oyundan kopması San Antonionun da çaresiz kalmasına sebep oldu...Boozer ise savunmada büyük işler yapmasa da sayılarını atmaya devam etti.Dördüncü çeyrekte popovich bitime 5 dakka kala yedek oyunculara şans vermeye başladı ve San Antonio nakavt oldu...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #92 : 27 Mayıs 2007, 08:20:23 »
   İlk ikli periyodun ardından görğüşlerimi belirtmiştim . Şimdi diğerlerine bir bakalım .

Deron Williams sayesinde üçüncü eriyoda çok iyi girdi Utah ve aradaki farkı da ortadan kaldırdı . Bu maçta ve öncesinde yorumcular bas bas ne bağırıyorlardıı '' Bu takıma karşı hücumla maç alınmaz , savunmayla maç alınır. '' Nitekim ilk 6 dakika Spurs Utah'ın bulduğu her baskete karşılık verdş . Utah atıyordu ama savunma yapmıordu . Ama ne zaman ki Duncan dörtleyip kenara geldi , ne zaman ki savunmada biraz daha agrasşf davranmaya çalıştılar ve kolay baskete DUR dediler , işte o zaman Spurs'u kafaca yendikleri andı . O dakikadan sonra Spurs sahada varmıydı yokmuydu belli değil . Utah'ın gitgide farkı açması serinin sonucunu gözler önüne serecek gibiydi .

Son çeyrekte , Spurs'Un farkı azaltma ve hatta öne geçme çabaları içinde Boozer ve Millsap rakip uzunların da faul probleminden dolayı kenarda olmasını değerlendirerek boyalı alanda hakimiyeti Jazz'a getirdi . Bu periyotta da iyi savunmasını sergileyen Utah farkı 20'lere kadar çıkartınca Spurs'te pes etti . Duncan'ın aldığı beşinci faulün ardından , Spurs'un kaderi yavaş yavaş  çizilmeye başlamıştı sanki . Ama ben onun maçta yaptığı bi hareketi unutamam . Maç esnasında Memo'yala sık sık karşı karşıya geldiler ve bu maç için Memo büyük üstünlük kurdu ancak Memo bir şekilde beş faule ulaşınca böyle arkadaşlarına sırıtması acayip koydu bana . Neyse son çeyrekte de Deron - Boozer ikilisi sayılarına davam etti ve maçı Utah'a getirdi .

Utah'ın kazanmasında ekstra faktörler çok etrken oldu . İlk iki maçta toplam 31 sayı üreten benchten bu kez 48 dakikada tam 38 sayı geldi . Özellile benchten Gricek ve Misslap ikilisi ile etkili olan Utah zaman zaman Harpring ve Collins'in katkılarıyla da benchten skor üretti . Özellikle Memo ve Krilenko'nun hücumda pasif kaldığı bir gecede gelen bench katkısının değeri daha da artmakta .

Uzun rotasyonunda fauller iki takım adınada çok can yaktı . Özellikle San Antonio'da Duncan'ın ilk yarı üçlemesi ve sonraki iki periyodun başında birer faul alarak suskun kalması dikkatleri çekti . Ayrıca ilk iki maçta görünmeyen kahraman olan Oberto'da bu maçta beşleyip uzun bir süre benchte kalınca Utah pota altını domine etti . Spurs'un Duncan'ın ardından en sağlam ikinci direği Ginobili'nin de bu maçtaki tutuk oyunu , Parker'ın ikinci yarı suskun oluşu ve ilk yarı atılan üçlüklerin ardından ikinci yarıda en kritik şutların çemberi turlayıp dışarı çıkması Spurs'un mağlup olmasındaki bir diğer etkenlerdi .

Utah seyirci desteği ile inanılmaz bir maç çıkardı . Maçın sadece ilk periyodunda rakibine üstünlük sağlayamadı , ancak ikinci yarı toplamda 66 sayı kaydetti . Rakibede bu 24 dakikada 36 sayı atma şansı tanıyınca Utah seriyi 2-1'e getirmeyi başardı . Serinin dördüncü maçıda ilginç bir hal aldı bu durumda . Spurs bu maça ekstra bir şeyler yaparak çıkacaktır elbet ama olası bir Utah galibiyeti - ki kendi sahalarıdna hiç yenilmediler postseason'da - serinin seyrini değiştirebilir . Bakalım neler olacak izleyip görelim ..
    <spurs> 2-1  <utah>

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #93 : 27 Mayıs 2007, 10:51:24 »
 Basketbolda maç savunma ile kazanılır tezine en iyi örnek oldu memo hiç skor katkısı yapmadı ama
spurs un en önemli adamı olan duncan ı pasifize etti bunun doğal sonucu olarak duncan durunca
spursa da durdu boozer ve deron hala istatistik peşinde bence memo nun bu extra gayreti olmasa
bu maç zor kazanılırdı ama diyorum size bu seride back up zor

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 27 Mayıs 2007, 10:58:45 »
İzlemedim maçı ama memo iyi savunma yapmış sayı atamasada savunmada katkı sağlamış.3-0 olsaydı bu seri utah elenirdi geri dönüşü olmazdı.Bu maçı utah'ın alması şartı ve deronla boozer takımı sırtlamışlar kirilenko ve memonun nerdeyse hiç sayı atmamasına rağmen farkla yenmeyi bilmişler isteyince oluyor demekki...Umarız 2-2 olur seri..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 27 Mayıs 2007, 11:20:06 »
maçı izleymedim ama memo nun yaptığı savunma mükemmlemiş duncan maç sonunda  'mehmet harika bir iş çıkardı'demiş...sadece 3 tane şut denemiş...boozer---deron  inanılmaz istatistiklerle oynayınca utah maçı rahat kazanmış...ama deron artık memo ya top atmalı memo fedekarlık yapıyo aslında daha fazla şut denmesi gerek...sezon içinde boozer ın sakatlığında haftanın oyuncusu olmuştu...bn en baştan beri utah ın 3.maçtaki gibi oynayacağına inanıyordum ama olmadı inş bundan sonra olur...spurs te ise bowen teknik faul ve ribaundlarda jazz üstünlüğü vardı...

Çevrimdışı John Lucas The Third#

• Rookie
  • **
  • Lucas#3
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 2-1 Utah Jazz
« Yanıtla #96 : 27 Mayıs 2007, 13:20:32 »
Memo iyi güzel savunma yaptı bu maçta alkışını da aldı ama;bir yere kadar böyle gider Utah..Memo'nun hücumunu da konuşturması şart olacaktır bir süre sonra..Bir adam varki;ona değinmeden edemem;o da Deron Williams hızı ve savunma eksikliği dışında müthiş bir oyuncu.Takımına önderlik etmesi,istediği zamanda istediği şekilde oyunu yönlendirebilmesi ve yıllardır play-off oynayan bir oyuncu gibi tecrübeli görünmesi ve de daha saymadığım tonlarca vasfı...Beklediğim oldu ve seri 2-1'e geldi;büyük bir sürpriz olmazsa;öbür maçta Jazz takımı 2-2 yapacak seriyi...

A New Face  Or A New McGrady...

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #97 : 27 Mayıs 2007, 14:25:50 »

Bundan sonra bu tarz sadece "kehanet" içeren,yorumsuz mesajlar silincektir!!!Bu mesajı herkes görsün diye silmiyorum...
yorum yapan arkadsı tanımıyorum ama burda sankı sen modurator olan utaha cifte standart yapıomussun gıbı gelyo bna adamda yorum yapmıs kehanet ne alaka herkes istedıgı yorumu yapabılır sınırları zorlamadıgı surece bende ona katılıorum utah 3. mac heycanı ile aynı goldan  state gıbı macı aldı ama 4. mac goldan state in sonu oldugu gibi utahında sonunu hazırlayan mac olcak gıbıme gelyo spurs 4-1 alır

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #98 : 27 Mayıs 2007, 14:29:18 »

yorum yapan arkadsı tanımıyorum ama burda sankı sen modurator olan utaha cifte standart yapıomussun gıbı gelyo bna adamda yorum yapmıs kehanet ne alaka herkes istedıgı yorumu yapabılır sınırları zorlamadıgı surece bende ona katılıorum utah 3. mac heycanı ile aynı goldan  state gıbı macı aldı ama 4. mac goldan state in sonu oldugu gibi utahında sonunu hazırlayan mac olcak gıbıme gelyo spurs 4-1 alır

Seri 4-1 biter,önce utah sonra Spurs alır,seri biter.

Yorum mu bu?

Ayrıca,çifte standart nerde ben göremedim..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 27 Mayıs 2007, 16:19:32 »
bu sene yine utah evinde bambaşka bir güvenle,bambaşka bir sertlikle oynadı,evinde bu sene playoff larda 7de 7 yaptı...

utah adına maçta kilit performanslar;boozer ve d.williams'ın hücüumdaki üstün performansı gibi gözüksede bence asıl anahtar nokta spurs'da duncan ve parkerı 2.yarıda tamamen durdurulmasıdır..olayın başı da duncan'dan başlamaktadır..evet memo sayı atamadı,hücüumda hiç gözükmedi ama hakaemler maçın başında uyduruk 2.faulu çalınca zaten ne kadar sahada kaldı ki.hemen arkasından da 3.-4. faul...ama memo sahada kaldığı kısa sürede duncan'ı çok iyi birebir savundu..yarıma da gerek kalmadı çoğu pozisyonda..yanii memo sadece hücumu için sahada olmayı hakeden bir oyuncu değil..gerektiği zaman çok  iyi savunma yapmasını da biliyor..savunmasıyla da kendinden söz ettirebildi yine maçın kritik rolünde oynadı..bunu yapabilmesi onun için çok güzel...
evet maçta şutlarınız girmeyebilir,hücum da kötü gününüzde olabilirsiniz ama rakip takımın en önemli yıldızını savunmasnızla sahadan silerseniz sıfır sayı atsanızda sahada kalırsınız ve de önemli bir parça olursunuz..memo bu maçta bunu kendi adına gösterdi....
go orlando gooo...go hedo gooo...