Anket

Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu  Kime Kullandırırsınız?

Kobe Bryant(LAL)
15 (31.3%)
Ray Allen(BOS)
4 (8.3%)
Micheal Redd(MIL)
0 (0%)
LeBron James(CLE)
4 (8.3%)
Chauncey Billups(DET)
3 (6.3%)
Allen Iverson(DEN)
4 (8.3%)
Tracy McGrady(HOU)
1 (2.1%)
Paul Pierce(BOS)
1 (2.1%)
Dwyne Wade(MAI)
5 (10.4%)
Dirk Nowitzki(DAL)
0 (0%)
Gilbert  Arenas(WAS)
2 (4.2%)
Hidayet Türkoğlu(ORL)
7 (14.6%)
Steve Nash(PHO)
0 (0%)
Mehmet Okur(UTH)
1 (2.1%)
Baron Davis(LAC)
0 (0%)
Ben Gordon(CHI)
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 47

Oylama kapandı: 18 Ağustos 2008, 15:11:33

Gönderen Konu: Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu Kime Kullandırırsınız?  (Okunma sayısı 38545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu Kime Kullandırırsınız?
« Yanıtla #25 : 04 Ağustos 2008, 18:29:28 »
son hücum denirse, pierce-wade-hedo
son saniye denirse, ray allen..

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Ağustos 2008, 19:07:32 »
adaylardan hiçbirisinin eli son saniyede titremiyor...
bu sene son saniyelerdeki yaptıklarından dolayı birazda bizim evladımızdır mantığından hareketle hido'ya oy verdim...
ama ankete tarafsız gözle bakabilseydim tercihim kesinlikle kobe olurdu...

Çevrimdışı gaziantep_lee

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Ağustos 2008, 11:11:05 »
Kobe inanılmaz bir son saniye adamı ama bnm oyum LeBrondan yana bazen kobe egosuna yenik düşebiliyoR.LeBron ayrıca o endamıyla içeri daldğında tutacak adam çok az...(belki de yok)

Çevrimdışı Jason_Kidd_

• NBA Oyuncusu
  • *
  • Chris Paul #3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 06 Ağustos 2008, 11:33:53 »
Gilbert Arenas diyeceğim ben.Utah'a attığı 3lük sonrası girceğini anlayıp arkasını dönüp ellerini kaldırması beni çok etkilemişti.Bunun yanında son saniyelerde Arenas daha etkili bir şutör olabilir.Bu yüzden Arenas diyorum.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #29 : 06 Ağustos 2008, 12:41:38 »
Son saniyelerde üçlük derseniz,benim oyum Duncan'a giderdi ( :-D ) (bkz. bu sene Suns birinci playoff maçı )

Şaka bir yana,oyum;Billups'a gidiyor.Nedeni zaten açık.

Çevrimdışı nashsss

• newspaperman
  • All-Star
  • İyi ki Dallaslıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 06 Ağustos 2008, 23:24:49 »
ben lebron james e verdim oyumu nedeni basit nba deki en geniş yelpazeli hücum silahı topu verdiğinizde sut atar penetre eder turnike  asist hatta smaç en kötü ihtimalle faul alır ray kobe billups onların son saniyelerini lbj ye göre daha fazla gördük ama bunun nedeni kariyerlerinin sonlarına yaklaşmış olmaları elbette clutch ayrı bir meziyettir elin titrememesi gerekir ama en nihayetinde bir top bir pota var top potanın içinden geçicek bunun adı basketbol bu yüzden kral diyorum o bunu yapabildiğini bir çok kez ispatladı ve daha çok son saniye izleyeceğiz ondan

Mahallecek Dallaslıyız özellikle Şükrü abi acayip fanatiktir(önde sağda)bu resmide geçen yıl finallerden önce çektirdik =)

Çevrimdışı hallowed

• NBA Oyuncusu
  • *
  • You know what..Never fear..Magic is here !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Ağustos 2008, 00:00:14 »
Benim oyum tabiki Kobe'ye..Ama Kobe olmasaydıda Arenasa verirdim..O Utah a üçlüğü gerçekten unutulmaz..Bide Lebron var dimi muhteşem son saniye turnikeleri var Wizards'a iki tane...4-5 adım atıp nasıl giriyor yahu öyle içeri :) Bu seneki Boston la olan 7. maçta gösterdiki Lebron asla ' çok iyi ' bir son saniyeci olamadı şu ana kadar..Bide son olarak konuyla alakasız özür dilerim ama Eren abi eğer o yazını yazdıysan hangi başlıkta acaba ? Okumak isterimde..
'                                                                             

Çevrimdışı The_An$wer3(Iverson)

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 12 Ağustos 2008, 07:37:21 »
Sadece 2004 yılındaki Abd-Almanya ulusal maçını izleyin CEVABınızı o maçta rahatlıkla bulabilirsiniz...

Çevrimdışı airKonya

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 12 Ağustos 2008, 12:13:16 »
Kobe Bryant tabiki , ıverson 2004 de bitane son saniye attı diye ıverson olacak hali yok 'mentos' arkadasın dedigi gibi kobe bryant her türlü silahı olan bi süperyıldız sanırımda nbadeki her koçda son saniye topu kobe bryant kullandırmak isterlerdi..

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Ağustos 2008, 12:25:13 »
Yane bir maça takılı kalmak çok yanlış,hele hele şıklarda Michael Redd,Ray Allen,Hido gibi oyuncular varken..

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 13 Ağustos 2008, 16:07:27 »
Kesinlikle Kobe son saniyeler onun zamanıdır üstünden şut atamıyacağı oyuncu yok Murat Kosovada şöyle demişti Kobe bir gün son saniye atışını kaçırsa gene dener atana kadar dener güvenini hiç kaybetmez demişti.Ama T-Mac i sevdiğim için oyumu ona verdim oda önceden çok iyi becerirdi:D

Çevrimdışı GoCavaliersGo

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 16 Ağustos 2008, 12:36:19 »
ben chauncey billups demek istiyorum hem bir sürü silahı var hem de çok soğuk kanlı.

Çevrimdışı bangkook61

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Ağustos 2008, 14:33:12 »
vince carter yok seceneklerde yok ya !
a little Half Man Half Amazing

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Ağustos 2008, 14:35:20 »
vince carter yok seceneklerde yok ya !

Zaten oylama bitti çok geç kaldın,erken davransaydın yazardım orayada..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 23 Ağustos 2008, 18:39:15 »
Yorumların çoğu duygusal. Yani koç olacaksınız son saniye şutunu ya da hücumunu adı her neyse şu ankette Billups, Kobe ve biraz da Ray Ray harici bir oyuncuya kullandıracaksınız !! Koç değilsiniz o zaman..

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Ağustos 2008, 18:56:02 »
o saydıkların simlerin yanına Wade ve T-Mac te wardır bana göre son saniyelerde öneli sorumluluk alan oyuncular bunlar arenas'ta yabana atılmamalı geçen sezon gördük son saniye basketlerini normal sezonda en fazla son saniye basketi ile maçı bitiren yada uzatan oyuncuydu arenas 6 maçtı sanırım NBA studyoda sorusu bile sorulmuştu.Bence Billups konusunda siz daha duygusal davranıyosunuz son saniyede Wade ve Arenas Billups'un çok çok önde bana göre

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 23 Ağustos 2008, 18:58:42 »
Billups konusunda o zaman tüm Amerika duygusal davranıyor. Adamın lakabı Mr Big Shot.
Son saniyede alıp kurtardığı maç sayısını buraya yazsak destan olur. Nasıl abartmakmış bu ? Ne T-Mac'i hangi T-Mac ? Utah serisinde 7. maçta üstelik Houston'da titreyen T-Mac mi? bkz:2007

Billups'ın attığı son saniyelerle takımının şampiyonluk yolunu inşaa etti. Bkz:2004

Çevrimdışı Ilkkan

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 23 Ağustos 2008, 19:02:57 »
Kobe Bryant diyorum , fazla düşünmeden . Çünkü Kobe ' nin çok fazla son saniyesini izledim , saymakla bitmiyor gerçekten . Aktifler arasında zaten açık ara en fazla son saniye şut sokan oyuncudur heralde Kobe . Zaten kendi düşüncemle en iyi şut çeken oyuncudur Kobe Bryant . Üstelik onda müthiş bir özgüven var , elbette diğer oyuncularda var , yoksa hiç biri özgüveni olmadan bu kadar iyi oyuncular olamazlardı , ama Kobe ' deki başka . Hatta o kadar fazla ki özgüveni , bu çoğu zaman ona kötü yönde de yansıyor , egosuyla karıştırıp . Maç esnasında üst üste 10 tane airball atsa ve son top da son saniye olsa , Kobe yine aynı özgüvenle topu alır , şutunu kullanır . Kendi pozisyonunu yaratıp , jump shot kullanması zaten benim gözümde 10 numara , zaten pek drive da etmez Kobe , daha doğrusu gerek kalmaz diyelim . Elbette bu adamın da kötü son top kullandığı zamanlar oldu , airball , blok yeme , Ben Wallace vari şutu ... Bunların olması gayet doğal zaten , bütün en iyi son top kullanıcılarına olmuştur bu . Bende koç olsam ve takımımda bu şıktaki oyuncuların hepsi olsa , gene de bu adama kullandırırım . Sebebi ise , mesela Ray Allen daha iyi 3 ' lük kullanabilir ama onlarda biraz dışarıda bekleyip direk şut atan oyuncular gibi , yani kendi pozisyonunu öyle mükemmel kuramayabilir . Ama Kobe bunu çok iyi yapıyor , kendine çok iyi şut imkanı sağlayabiliyor , zaten o , çok zor pozisyonlarda bile şutu sokabilmesiyle de tanınır , bu özelliği de benim gözümde 10 numara . Yoksa bir 3 ' lük yarışmasına soksan , ondan daha iyi atabilen bir çok oyuncu bulunabilir . Aynı zamanda ilk yıllarından itibaren , bu işi mükemmel yapmaktadır ve Kobe ' nin benim izlediğim kadarıyla 100 ' e yakın son saniyesi bulunmakta .

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 23 Ağustos 2008, 21:03:58 »
doğrudur ama T-Mac genelde Utah deplasmanlarında kötü oynadı Houston'daki maçlarda hiç korkak gibi oynamadı hadi T-Mac i geçtim arenas ve Wade konusunda ne düşünüyorsunuz

Çevrimdışı LEGEND*

• Rookie
  • **
  • Winner
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 05 Eylül 2008, 12:07:06 »
Kobe tartışmasız bu konuda bir numara.Son saniye toplarının hepsini o kullanmıştır

SAS 4ever

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 05 Eylül 2008, 18:16:06 »
Kobe tartışmasız bu konuda bir numara.Son saniye toplarının hepsini o kullanmıştır
Ben geçen gördüm Chiago maçında da kenardan girip soktu valla..
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı jessejames

• NBA Draft'ında
  • !!! SoNuNu DüŞüNeN kAhRaMaN oLmAz !!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 27 Eylül 2008, 21:01:00 »
ben arenas derdim çünkü aklıma kazınmış bir hareketi var 1 saniye kalmış maçın bitmesine lal ile oynıyor ve 2 sayı önde lal arenas savunmadan kutulmak için yarısahaya kadar geldi ve bilek düzgün bir şutla caflattı gerçekten o günden beri gilbert arenas benim için çok önemli bir basketbolcu

Çevrimdışı Knicks_Lee_Wolkii

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 28 Eylül 2008, 00:46:59 »
her ne kadar bu sene bu konuda bırazcık da olsa batırsada. soz konusu son sanıyede 3 lük atmaksa ray allen derım.. ama herhangı bır yerden dersen kobe tabıkıde.

Çevrimdışı rammstein23

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 26 Ekim 2008, 15:47:58 »
ben baron davis in birçok son saniyesini görmüştüm çok rahat atıyor kobe de inanılmaz tabiki
Magic Johnson “ Basketbolcular ikiye ayrılır. Biz normal adamlar vardır, diğer yanda ise tek başına Michael Jordan”

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderator
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #49 : 26 Ekim 2008, 20:02:33 »
Redd'e hiç oy çıkmamış.İlginç...Çoğumuzun fanlığı tutuyor arkadaşlar biraz daha objektif olalım lütfen. :wink: Redd gibi bir şutör ender görülür.Hem dengeli şut atıyor.Hem yüzdeli şut atıyor.Hem de kritik topları iyi kullanıyor.Aynı şekilde Arenas'a da sadece 2 oy çıkmış.Dikkatimi çekti...