Anket

Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu  Kime Kullandırırsınız?

Kobe Bryant(LAL)
15 (31.3%)
Ray Allen(BOS)
4 (8.3%)
Micheal Redd(MIL)
0 (0%)
LeBron James(CLE)
4 (8.3%)
Chauncey Billups(DET)
3 (6.3%)
Allen Iverson(DEN)
4 (8.3%)
Tracy McGrady(HOU)
1 (2.1%)
Paul Pierce(BOS)
1 (2.1%)
Dwyne Wade(MAI)
5 (10.4%)
Dirk Nowitzki(DAL)
0 (0%)
Gilbert  Arenas(WAS)
2 (4.2%)
Hidayet Türkoğlu(ORL)
7 (14.6%)
Steve Nash(PHO)
0 (0%)
Mehmet Okur(UTH)
1 (2.1%)
Baron Davis(LAC)
0 (0%)
Ben Gordon(CHI)
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 47

Oylama kapandı: 18 Ağustos 2008, 15:11:33

Gönderen Konu: Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu Kime Kullandırırsınız?  (Okunma sayısı 38828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ThunderCity

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siz Coach Olsanız Son Saniye Topunu Kime Kullandırırsınız?
« Yanıtla #75 : 15 Nisan 2010, 19:26:33 »
Aykırı cevap vermek için uraşmayalım kobeden başkasına son saniye kullandırılmaz.
Bana bir basket atmayı öğretenin bin yıl perdesi olurum.

Çevrimdışı WesleySneijder

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 16 Nisan 2010, 21:11:00 »
Carmelo'ya yer vermemeniz şaşırtıcı, maç kazandıran basketleri var Carmelo'nun ,geçen sezon playoffda Dallas a 1 saniye kala attığı üçlük, Toronto'ya attığı son saniye basketi, Cleveland'ı yıkan basket.. ve daha da fazlası var.. Bunları göz önüne almadan yapılmış bir liste. Ayrıca Michael Redd'in de iyi bir son saniye şutörü olduğunu düşünmüyorum, ama bu listeden seç derseniz ben bu sene attıklarını da göz önüne alarak Kobe Bryant diyorum

Çevrimdışı [KoBe_BrYaNt24]

• Yeni Üye
  • sonsuza dek kobe ve lakers...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 19 Mayıs 2010, 20:56:26 »
kesinlikle kobe o son dakikaların ustası

Çevrimdışı X-Files

• Yeni Üye
  • Best İnternational Shooter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 20 Mayıs 2010, 23:02:46 »
http://www.youtube.com/watch?v=sqcgy6xLrEM

Bence Kobenin Öz güveni Bazen Takım İçin kötü olabiliyor.Yukardaki video gibi

Bence Mr.BigShot

Çevrimdışı PassingAbility

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 01 Temmuz 2010, 22:36:10 »
Bu konuyu tartışmaya bile gerek duymuyorm bence. Kobe'den hiç haz etmesemde, son top denince Kobe olmalıdır. Alternatif olarak Nash'i de kullanabilirsiniz ama Nash'de yaşlandı be..

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 15 Ekim 2010, 23:20:51 »
Güzel bir anket konusu son saniyeleri çok iyi değerlendiren cluch veya buzzer lerle maçı kazandıran çok oyuncu var ama biri diğerlerindne çok farklı kalıyor o da Kobe. Her yerde de böyle kabul edilir bu Kobe nin her sene son saniyede kazandırdığı tonla maç var şutunu yoktan var edebiliyor  ve sokuyor 1 no onun olduğu tartışılmaz bence. Carmelo, LeBron, Arenas gibi ouncularda bence bu alanda kobe yi izliyorlar. Ayrıca ankette Jamal Crawford ve Vince de kesinlikle olmalıymış Vince de son senelerde her ne kadar bu alanda başarısını düşürsede son saniyelerde en çok maç kazandırmış oyuculardandır. crawford u da zaten hepimiz izliyoruz inanılmaz şutlar sokabiliyor bu konuda büyük yeteneği var onunda..

Çevrimdışı UnderCover(Be Magıc !)

• NBA Draft'ında
  • Micheal Jordan
    • Profili Görüntüle
    • undercoverover
« Yanıtla #81 : 24 Kasım 2010, 14:02:09 »
topu Jordan'na verin gerisine karışmayın :D

Çevrimdışı NashPho

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 26 Aralık 2010, 20:42:02 »
en tecrübeli ve en çabuk oyuncu kullanmalıdır tabiki steve nash

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 29 Ocak 2011, 20:10:05 »

Dün gece nba stüdyo'da da sıkça bahsedildi.Espn'den Henry Abbott'un yayınladığı liste bu..Kobe 115 şut atmış, diğerlerinden çok daha fazla..Zaten istatistikler fikrimi değiştirmiyor, ben yine de Kobe'ye verirdim..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 29 Ocak 2011, 23:37:09 »

Dün gece nba stüdyo'da da sıkça bahsedildi.Espn'den Henry Abbott'un yayınladığı liste bu..Kobe 115 şut atmış, diğerlerinden çok daha fazla..Zaten istatistikler fikrimi değiştirmiyor, ben yine de Kobe'ye verirdim..
Dün ki programı bende izledim. Hidayet in 6. olması dikkatimi çekti gerçektende büyük bir başarı. Bu onun kritik anlardaki başarısını gösteriyor. Ancak beni rahatsız eden programda lisetede 21. oluşu Kobe aleyhindeymiş gibi gösterilmesi. İdaaa ederimki Kobe önündeki tüm oyunculardan fazla şut kullanmıştır ve fazla isabet bulmuştur. Sonuçta ona yapılan savunma ve diğerlerine yapılan da ortada en kritik nokta ise Kobe nin son topları daima kendisi kullanmayı seçmesi. Bu da çok daha fazla şut atmasına ve doğal olarak isabet oranının düşmesine sebep oluyor. Son topu bence ondan daha iyi kullanacak bir aktif oyuncu yok.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 30 Ocak 2011, 11:32:49 »
Aslında pek de aleyhine gösterilmedi..Zaten böyle anketler çok yapıldı NBA Stüdyo'da, Kaan Kural her seferinde tartışma kabul etmeden Kobe dedi..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 30 Ocak 2011, 12:42:03 »
Ben konunun ayrıntılı açıklanmasını isterdim. Böyle bir listeyi koyupta kobe 21. sıradaymış deyince bazı Kobe vs L.A haterleri çok kolay bir şekilde bunu Kobe aleyhine yorup kendi kafalarına göre konuşabiliyorlar. Bunu sayısız örneyği var. Clippers maçından sonra Kobe: 'Eski kabiliyetlerim artık yok, yaşlanıyorum 'demişti. Bazı haterler ise bunu direk Kobe yeteneklerini kaybetmiş LeeBron ondan daha iyi o da kabul ediyor şeklinde yoruyorlar. Böyle bi kitle varken bence bu konu programda tartışılıyosa ayrıntısına da inilmeli. ben şahsen 'biz kobe diyoruz ama adam 21. sıradaymış beah' gibi bi bakış açısı sezdim Nba Stüdyoda.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 30 Ocak 2011, 13:23:42 »
LeBron mu Kobe mi iyi tartışması farklı bir konu, bu olaydan çıkarım yapamaz kimse..Ama ben Kobe'ni son topları kullanmaktan ziyade en kritik anlarda, akıl almaz şutları sokmasını daha ön plana çıkarmak gerektiğini düşünüyorum.Son topu kullanırsın girer, o bir gösterge değil istatistiklerde görüldüğü gibi.Ama kimse Kobe kadar rakip takımı yıkamaz bence..Adam resmen "boşa uğraşmayın kaybedeceksiniz" mesajı veriyor.Özellikle playoff'larda tabi..

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 11 Şubat 2011, 00:44:53 »
Carmelo derim temiz skorer ve kobe'den son toplarda daha soğukkanlı gözüküyor..Gelecek sene yeni takımına gittiğinde daha fazla ön planda olacak ve daha fazla son toplarda izleyeceğiz...

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #89 : 11 Şubat 2011, 00:58:07 »
Carmelo derim temiz skorer ve kobe'den son toplarda daha soğukkanlı gözüküyor..Gelecek sene yeni takımına gittiğinde daha fazla ön planda olacak ve daha fazla son toplarda izleyeceğiz...
Ya yeni takımı Lakers olursa o zaman da ön planda olacak mı?
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 11 Şubat 2011, 12:57:54 »
Kobe-Carmelo takası olursa ancak olur..Denver onu L.A 'ya vermez kolay kolay,,Çünkü karşılığında alabileceği kimse yok!!

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #91 : 11 Şubat 2011, 13:54:11 »
Kobe-Carmelo takası olursa ancak olur..Denver onu L.A 'ya vermez kolay kolay,,Çünkü karşılığında alabileceği kimse yok!!
Melo zaten gitmeyi kafaya koymuş.Denver için Bynum Odom ikilisi değerli parçalar olabilir.Sana pek katılmıyorum bu konuda.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 11 Şubat 2011, 15:40:32 »
Ben bu Melo takasının olmayacağına eminim, şaka gibi bir şey aslında bu takas hikayesi.Melo hiçbir yönden Lakers'a uymaz, ayrıca Bynum veya Odom'u verip zaten dar olan rotasyonu iyice daraltmazlar.Böyle bir şey olamaz zaten, o yüzden tartışmayı bu takas üzerinden yapmak gereksiz bence..