Gönderen Konu: Size Göre Performans, Kavram ve Rahatlık Bakımından En İyi Basketbol Ayakkabısı  (Okunma sayısı 97969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilicim

• Yeni Üye
  • İMPOSİBLE İS NOTHİNG
    • Profili Görüntüle
ben t-mac 5 kullanıyorum bilegi ii kavrıo denio ama benim cok bilegim burkuluo :-(
[img]http://img19.imagevenue.com/img.php?loc=loc57&image=292_1.jpg[img]

Çevrimdışı Mavs Man

• Starter
    • Profili Görüntüle
ben nike air zoom kobe kullanıyorum. Kobe'nin 06 all-star maçnda giydiği modeli, daha 2 hafta önce aldm :D rahatlık bakımından müthiş. Ayağı da harika kavrıyor.Satın alırken görünüş bakımından t-mac 5 ile onun arasında kaldm ama bunu daha rahat bulduğm için nike aldm zaten t-mac 6 çıktı iyike almamamışm :-D

burdan görebilirsiniz ayakkabıyı ;)
http://www.pickyourshoes.com/athletic/nike_kobe_1_wht_red_blk.htm

Çevrimdışı batuhankarayaylalı

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar JORDAN XX nerde bulabilirim ve kaç ytl'dir?

Çevrimdışı Feedback

• J5&the others
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ah ben TP9 alıcam da burdan...Neyse şimdilik Nike Air Force kullanıyorum,gelecekte ise Adidas J-Smoove ya da Adidas Gil Zero almak istiyorum.

Çevrimdışı Kadour Ziani

• NBA Oyuncusu
  • *
  • Nba de Kimse Onun Kadar Zıplayamaz ,O Kadour Ziani
    • Profili Görüntüle
    • slamnation
reebok artık fazla ayakkabu yapmadıı için bişe diyemem ama atr ayakkabılar rbk ın en iyi ve rahat ayakkabılarıydı bakın nike basketball ın tüm ayakabbılarını tavsiye ederim , ama adidas ın da her çeşidisini asla almayın derim
NE CARTER , NE KOBE , NEDE BAŞKASI ONUN KADAR ZIPLAYAMAZ O KADOUR ZİANİ

Çevrimdışı west side

• Starter
    • Profili Görüntüle
şu anda Nike Air Zoom III kulanıyorum oldukçada memnum tavsiye ederim

resmi : http://www.e-sportmania.gr/images/314010-111.JPG
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2007, 14:44:13 Gönderen: west side »

Çevrimdışı coskun

• All-Star
  • nası çıkmışım
    • Profili Görüntüle
wade var bende ayağı çok iyi kavrıyo vede çok rahat ayrıca duncanın yeni ayakbası süper diyolar ayakkabı mola sürelerinde kendini dinlenmeye alıyomuş falan

« Son Düzenleme: 05 Ocak 2007, 13:04:07 Gönderen: coskun »

Çevrimdışı @LEN !VERSON

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaş ben kendim reebak ve adidas kullandım ikiside süperdi özellikle kısa boylular için ideal

Çevrimdışı serhat23

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
abicim benim gördüğüm en iyi en olağan üstü ayakkabı vc shox 3 ..yani carterın 3 üncü ayakkabısı..bir cok ayakkabı kullandım ama giydiklerim arasında en beğendiğim en hoşuma giden(dış görunuş we rahatlık bakımından ) ayakkbı oydu....geri werdigime cok pişmanım :(  şu anda vc shox 5 we air jordan 20 kullanıorum ...vc shox 5 ten fazla memnun değilim ama jordan 20 cok rahat..ama yinede vc shox 3 un ustune tanımam:):)buarada istanbulda vc shox 3 bulabilecegim bir yer warmı??bilen warsa lutfen bana mesaj atsın ...

Michael <chicago> EFSANELER ASLA ÖLMEZ <chicago> JORDAN

Çevrimdışı Slamdunker

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Teoman Resmi Web Sitesi(The Official Teoman Website)
vc shox 5 yokmu hiç biyerde çok süepr bi model bence görünüş bakımından bide leapar serisi çıkmış onunda vc si var yokmu bunlardan biri istanbulda bilen varmı ya??

duncanın molaya geçen ayakkabısıda yani ne idiym ki yorulan ayakkabımı üretmiş adamlar ;D

Çevrimdışı Mrs.Slipknot

• İmMoRTaL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Arkadşalar bir sorum olacak ...

KG Bounce'lar Amerika'da satışa sunuldu sanırsam ... Türkiye'ye gelmiş midir acaba ?

valla geçen hafta adidas ta baktıüımda yoktu sormadım tam oalrak geldimi die ama sanmam tabi ist'a gelmiş olabilir
ÖSS DEN NEFRET EDİYORUM ..!

Çevrimdışı _allen_iverson_

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
tony nin bir ayakkabısını kullandım kactı hatırlamıorum (haşatı cıktı attım)
kobenin bir ayakkabısı var onu kullanıyorum halen onunda modelini tam bilmiyorum
lebron 3 low var kullanıyorum
son olarakta lebron 4 aldım
hepsi cok rahattı ama bir sıralama yapacak olursak sole olur
1- lebron4 mukemmel rahatlık
2-lebron 3 low rahat fakat cok kayıyo
3-kobe bir kac saatlıne ii ama sonrasında ayagınızı agrıtıyo ve cok feci terletio
4-tony rahat sayılır fakat cok dayanıksız

Çevrimdışı t-mac-kemalaksoy93

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün tmac 6 aldım bileği süper sarıyor taban da süper tavsiye ederim 230 milyon ama Peşin 200 e alırsınız

K1Aks     T-Mac

<houston> <houston> <houston> :-D

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün tmac 6 aldım bileği süper sarıyor taban da süper tavsiye ederim 230 milyon ama Peşin 200 e alırsınız

K1Aks     T-Mac

<houston> <houston> <houston> :-D

ayakkabı güzel hoşta tabanını çok çirkin yapmışlar  sırf ondan almadım

Çevrimdışı Slamdunker

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
the answer 9 aldım..çok rahat bi olay ya beyaz kırmızısı süper yani siyah şortla fln iyi oluyo..

vc shox görüpte adresini vermeyenler utansın !!! haa eğer hala görüyosanız söleyin onuda alcam sinir oldum müzeye vercem ;D

Çevrimdışı mustafarboy

• Yeni Üye
  • tracy1
    • Profili Görüntüle
ben t mac 5 kullanıyorumm fakat dısarıdada gıyorumm bu ayakkabının omrunde onemlı bı eksıltme yaparmı? ama gercekten guzell ayakkabı. bu arada  uzerındekkı tahtalar bı ıse yarıyoo sanmıstımm eger sadece artıslık ıcınmısss:D:D:D
basketbol hayattır

İlkkan23LeBron

• Ziyaretçi
ben t mac 5 kullanıyorumm fakat dısarıdada gıyorumm bu ayakkabının omrunde onemlı bı eksıltme yaparmı? ama gercekten guzell ayakkabı. bu arada  uzerındekkı tahtalar bı ıse yarıyoo sanmıstımm eger sadece artıslık ıcınmısss:D:D:D
Hocam zaten T-Mac in bütün ayakkabıları artislik olsun die yapılmış hele T-Mac 4..adamlar arkasına DEMİR koymuş nedenide bağcıklara gerek kalmadan daraltıp genişletmekmiş çok büyük saçmallık ayakabı zaten benden ağır

Çevrimdışı iezanoglu

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
adidas Men's T-MAC  yarıcada bu kullandığım ayakkabı çok ama çok harika sanki ayağınızın altında bir füze varmış gibi öle bi zıplıyorsunuz kii sanki hiç inmezcesine tavisye ederim ama  pahalı mı ne??

ben air kullanıyorum topta lebron tam bir uyum içinde geçinip gidiyoruz

Edit:Değiştir seçeneğini kullanınız...
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2007, 08:08:05 Gönderen: Kenyon_martin »

Çevrimdışı jeanne13

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
ya ben kızım da basket ayakkabısı almayı düşünüyorum ne çok aşırı pahalı ne çok ucuz bişi olmak istemiyorum...bir de biraz daha bayan işi bir basket ayakkabısı nasıl bulabilirim.

Çevrimdışı cguvenbas

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
bence engüzeli markadan ziyade ayağı iyi kavraması ve ayak bileklerini sarması diye düşünüyorum

Çevrimdışı Slamdunker

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
biri bana the answer IX kırmızı beyaz 43 numara görürse sölesin bi zahmet veya numarası önemli deil orda numara varır the answer IX yakın zamanda gören varsa acil lütfen ya ;D

vc shoxtan umudu kestim :'(

Çevrimdışı Gardiyani

• NBA Draft'ında
  • Chris Paul - Fan
    • Profili Görüntüle
    • TBL Live 08 Resmi Sitesi
Acaba bu konuyu biraz daha genişletip ??? Mesela İstanbul'da Lebron , T-mac vs. ayakkabılar nerde bulunur? ortalama nedir ücretleri? bunları da söyleyecek arkadaşlar var mı =) özellikle Lebron ?

Çevrimdışı netsfan_vc

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Vallahi ben,Converse kullanıyorum çok rahat oynuyorum.Gerçi basketbolu bıraktım ama arada bir oynadıgım zaman,Converslerimle kullanıyorum...
25 Haziran 2005 te çernobil'den Can kaybı :(

Çevrimdışı leone

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
slm beyler ban duncan ın yeni ayakkabısının resmi ve fiyatı lazım çok acill onu almayı düşünüyorum da olmdı kobe alacam

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
Yeni lebron aldım 230du indirim varmış 115e aldım :D :D tavsiye ederim güzel ayakkabı...