Gönderen Konu: Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard  (Okunma sayısı 80552 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
Ynt: Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard
« Yanıtla #175 : 17 Şubat 2008, 11:02:02 »
ulan yarışma çok güzeldi howard da hak etti ama moon bant ı yapıştırınca niye topla kendisi gelmedi eğer topla gelse o smacı yapardı bizde mahrum kalmazdık bu tarihi andan

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #176 : 17 Şubat 2008, 11:18:48 »
Topla kendi gelemdi çünkü yarışmanın bir kuralı da ilk turda en az bir smacı takım arkadaşınla yapmak.Moon'da bunu unuttu zaten en başta kendi gelecekti smaçta ama oradaki bir görevli uyarınca apar topar Kapono geldi.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #177 : 17 Şubat 2008, 11:39:41 »
Beklediğimden bir hayli güzel geçti. Sonuçta Howard kazandı. Ancak hala birkaç haksızlık da yok değil.

İlk başta Moon'a az verdiler bana göre. 2. smacına zaten Kapono'yla yapması hata. Final turuna kalamadı. Çok merak ediyordum, finalde neler yapacağını.

Rudy Gay'in ilk smacı bu yarışmaya göre çok basitti. Beklenildiği gibi de düşük puan geldi. Fakat 2. smacı gayet şık, hoş ve bir o kadar da zordu. Jüri fazla puan veremedi ve o da ilk turda elendi.

Gerald Green ilk turda kolay smaçlar yapmasına rağmen yaratıcıydı. İlk tur bittiğinde Green'in yerine Moon'un kalması yönünde bir düşüncem vardı ama Green final turunda olağanüstü smaçlar yaptı ve kendini haklı çıkardı. Panyanın arkasından gelen topu çift ayak sıçrayıp bacak arası ile bitirmek çok zor bir smaç. Ayrıca ikinci smacında bana göre bu turnuvanın en zor smacını yaptı. Çıplak ayakla bacak arası yaptı :-o . Bu göründüğünden de zor bir hareket. Çoğu kişi bu smacın zorluğunu farkedemedi. Hakikaten çok zor.

Gelelim Dwight Howard'a. Herşeye rağmen o aldı ödülü. Gönlümden de onun alması geçiyordu. Yaratıcılığının yanında zor smaçlar da yaptı. Jürinin ve halkın oyunu alarak kazandı. Önceden demiştim zaten Howard finale kalırsa seyirciden dolayı kazanır diye. Çok sempatik olduğu için ve iyi bir performans gösterdiği için %78 gibi ezici bir oy aldı.
Bu arada Howard'ın Superman smacının da smaç olmaması beni yardı gece gece :deli: . Her gösterdiklerinde koptum. Çok komik bir görüncü. 50 aldı bu smaçla(basketle) :-D

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #178 : 17 Şubat 2008, 12:21:37 »
  Valla geçen sene hakkı yendi koca adamın ama bu sene söke söke aldı ,j moon dan bişeyler
bekliyordum ama olmadı bu sene akıllandılar ki adam gibi puan vermeye başladılar en azından
seyircilerin olaya katılması bu kadar zevkli geçmesinde büyük pay oldu ama d how gene yaratıcı
kişiliğini gösterdi ama seneye j moon katılırsa kazanır gibime geliyor.

Çevrimdışı Vince The Prince

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 17 Şubat 2008, 13:03:16 »
giderek eğlenceli olmaya başladı smaç yarışmaları nerden nerelere geldi artık yapılabilecek smaç kalmadığından oyuncular smaç şampiyonalarının temeli smaç yapmayı ikinci planda bırakıp showa yöneldiler haklı olarak gayette güzeldi...yanlız howard süperman smacını tekrar yapmalıydı çünkü bu bir leke olarak kalacak hafızalarda...seneye çok daha eğlenceli olacak bana göre çünkü görüldüki smaç yapmadanda 50 puan alabiliyorsun(seneye özel izinle shaq katılsa kesin alır ödülü :D)

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #180 : 17 Şubat 2008, 13:08:48 »
Dwıght Howard Show.Başka birşey değil.Yaratıcılığında bukadarına helal olsun kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.Howard seneyede katılmalı bence.Onun yanında yaratıcılık olarak Green'in pasta üflemeside iyiydi ama nedense benim beklentilerimi karşılayamadı.Jamario Moon'un ise hakkınun azda olsa yendiği kanaatindeyim.Kendide hata yaptı ancak o smacı tekrar denmesi gerekirdi çizgiye bazmadan.Neyse Howard hakederek kazandı gecenin en güzel yarışması oldu bana göre :good:

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #181 : 17 Şubat 2008, 13:25:40 »
giderek eğlenceli olmaya başladı smaç yarışmaları nerden nerelere geldi artık yapılabilecek smaç kalmadığından oyuncular smaç şampiyonalarının temeli smaç yapmayı ikinci planda bırakıp showa yöneldiler haklı olarak gayette güzeldi...yanlız howard süperman smacını tekrar yapmalıydı çünkü bu bir leke olarak kalacak hafızalarda...seneye çok daha eğlenceli olacak bana göre çünkü görüldüki smaç yapmadanda 50 puan alabiliyorsun(seneye özel izinle shaq katılsa kesin alır ödülü :D)
  Ne alakası var leke ile adam kötü mü yaptı smaç yarışmasının amacı insanları eğlendirmek yane
normal sezon oynanan maçlarda bol miktarda tomahawk,windmill yada 306 derece smaç görüyoruz yane insanları eğlendirmek suç mu:? Saçma sapan şeyler yazmayın şuraya :x

Çevrimdışı Vince The Prince

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #182 : 17 Şubat 2008, 13:48:37 »
  Ne alakası var leke ile adam kötü mü yaptı smaç yarışmasının amacı insanları eğlendirmek yane
normal sezon oynanan maçlarda bol miktarda tomahawk,windmill yada 306 derece smaç görüyoruz yane insanları eğlendirmek suç mu:? Saçma sapan şeyler yazmayın şuraya :x

bu benim yorumum arkadaşım hem kötü bir şey demedimki howard hakkında tekrar yapıp smacı vursaydı işte o zaman tarihe geçerdi dedim sen ne anladın bilemem...

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #183 : 17 Şubat 2008, 14:00:22 »
Gerçekten D.Haward harika idi...samimi, eğlenceli(o süperman smacı bencede biraz eksik kaldı ama..)Gerçekten son yılların en iyi Cumartesi akşamlarından biri idi.....D.Howanr özellikle havada self servis aley-hoop smacı çok hoştu...Keşke NBA Yönetimi kabul etseydide pota 3.85 yapılsaydı.....D.Howard tüm smaçları çok kolay gibi göstersede gerçekten çok zor işler yaptı orada...
J.Moon sandığımdan salakmış, J.Smith gibi milleti beklentiye düşürdü...Bir de çizgi gerisinden diyince bir şey sanmıştım...Bİ adım önüne yapıştırdı....MJ 87 de zaten 1 ayak önden sıçramıştı yani....

R.Gay gerçekten saçmaladı........

çok yaşa Howard

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 17 Şubat 2008, 14:00:36 »
Çooooook keyifliydi.. Howard'a Shaq'ın velihatı diyorlardı hem maçlarda öyle hemde all-star etkinliklerinde ortamın sempatik çocuğu olarak öyle.. Yaratıcılığı ve fiziğine göre inanılmaz smaçlar yaptı... Superman'le olayı kopardı zaten orda.. Green'de yaratıcılık var ama smaçlar kötüydu 2 kere üstüste bacak arası yapmasıyla birinciliği kaybetmiş oldu.. Howard superman'de smacı basamasada çok güzel bir görüntü oluşturdu keyifliydi eğlendik .

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı bryant_81

• The Godfather
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 17 Şubat 2008, 14:01:03 »
Moon ikinci turu haketmişti.. Yarışmadaki tek sıkıntılı olay buydu.. Green finali haketmedi..Yaptıklarıyla bana çok hayal kırıklığı yaşattı..Çok basit smaçlar vurdu (Özellikle 1. tur).. Ama yarışmayı hak eden kazandı..

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 17 Şubat 2008, 14:11:41 »
Açıkçası Favorim Jamario Moon du ama Yanılmışım howard Çabaladı ama bir smaç ı yapamadı o da pes geçildi howard için şans lı bir ve zorucu bir gün oldu.

Çevrimdışı Cool Ekrem C

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • En baba streetball sitesi
« Yanıtla #187 : 17 Şubat 2008, 14:13:22 »
Moon koyduğu banttan kendisi bassa çok sevinecektim. İkinci turu garantilerdi.

Green'in 3.smacı, gerçekten enfesti. Gecenin en "zor yapılan" smacı diyebiliriz. Ama en zor'a değil en estetik durana puan verilir.

Gay'in ilk smacı biraz sıradan oldu. 2.smacı gayet güzeldi.

ve Howard. İlk smacını You Tube'dan gördüğümüz için fazla şaşırmadık ama gayet iyiydi. Superman smacını vuramasada o boyda bir oyuncuyu o şekil havada görmek gayet eğlenceliydi.

Kendine alley-oop pası verdiği 3.smaç, gecenin en iyi smacıydı. Sticker'dan sonra "kendine alley-oop" smacıyla smaç literatürüne kazındı.

İmpossible is Nothing

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #188 : 17 Şubat 2008, 14:26:33 »
her şey güzeldi ama ah be moon tecrübesizliğe kurban gitti resmen. en az 1 smacı arkadaşıyla yapması gerektiğini basıl bilmez. o bandı oraya yapıştırması salakça değildi bence, salakça olan arkadaşıyla en az 1 smaç yapmayı unutması yoksa basardı bence onu.

howard'a ne kadar teşekkür etsek az. allstar dediğin bu işte ya, müthiş eğlendirdi, superman smacında hentbol şutu gibi sallayıverdi potaya. :-D finaldeki ilk smacı müthişti.

green bence çok akıllıca bir taktik uyguladı. en az 45 puan alabilecek smaçlarla finale çıktı ve finaldeki ilk smacıyla olayı bitirecek derken tek yanlışını yaptı ki o da demin yaptığı smacın  neredeyse aynısını denedi. o da güzeldi ama işte üst üste gelmesi olmadı.

gay ise finale iyi smaçlar sakladığına eminim ama ilk smaç bitirdi tabi onu. neyse sonuç olarak keyifliydi bu sene.

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #189 : 17 Şubat 2008, 14:40:35 »
her şey güzeldi ama ah be moon tecrübesizliğe kurban gitti resmen. en az 1 smacı arkadaşıyla yapması gerektiğini basıl bilmez. o bandı oraya yapıştırması salakça değildi bence, salakça olan arkadaşıyla en az 1 smaç yapmayı unutması yoksa basardı bence onu.
Basardı zaten yarışma öncesi videolarında bastığını gördük ama işte orada Kapono yoktu.Aslında ilk smaçta basitçi bir hareketle topu elinden alıp vursa Moon rahatça finale kalabilirdi.Kapono'nun da ne derece feci bir pas yeteneği olduğunu gördük.Geçtiğimiz yılki Lee-Nate gibi bir smaç yapabilirdi ilk turda.Lee sadece elinde tutmuştu topu.Neyse gece güzeldi yine.

@Arda = Elbette Howard bir sonraki sene de yarışmaya katılacak.Son şampiyon olarak.

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 17 Şubat 2008, 14:54:10 »
Howard yarısmayı haketti haketmesine ama Gerald Green ilk turda resmen saçmaladı.. Moon hakediyordu 2. tura kalmayı ve eminimki 2. tura mukemmel smaclar hazırlamıstı...
Green'in ikinci tur smaclarıda guzeldi ama Howard sonuna kadar haketti..

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #191 : 17 Şubat 2008, 14:56:11 »
 Ben yine de Green'in hakettiğini düşünüyorum.howard tamamen eğlencesiyle hareketleriyle seyirciyi kendine çekti.Superman Smacı olarak adlandırdığımız smaç aslında smaç bile değildi.Adam smaç basmadan 50 puan aldı smaç öncesindeki show'!u için herhalde.Garipti yani.

Çevrimdışı nAoNnGaEmLe

• Kaf_Kef
  • All-Star
  • Yaradanımız bence yaralamzdı,Özgr iradeydi şeytanm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #192 : 17 Şubat 2008, 15:15:08 »
ben şunu demek istiyorum ,
hadi gay in ilk smaç çok zor değildi ama en 43 yada 44 almalıydı  çunku green nin 2. smaça 45 verdiler ,, o sanki guzel smaçtı ?
gay in 2. smaç kesinlikle 50 hak ediyordu herturlu finalde olması gerekirdi gay ın kanımca...
moon kendi hatasının kurbanı oldu harbi gay çıkamadı onu istiyordum ama olmadı...

howard sağolsun eglendirdi bizi:)
İmza kural dışı- çok büyük-

-benim imza nolmuş sana la ?
imza: nolmuş ?
-bende onu diyorum nolmuş la
 :Dzzagzagazgzagaazaag:)

sopcast ten nasıl maç izlenir:

http://www.nbatr.com/forum/ynt-sopcast-nasil-kullanilir-t22188.0.html;msg164728#msg164728

Çevrimdışı The_Dunker

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 17 Şubat 2008, 17:55:41 »
Ya çok merakla bekliyordum smaç yarışmasını uyanamadım..Ama Tv'de sonra izledim D.Howard'ın potanın arkasından gelip bastığı smaç çok güzelmiş..O süperman'li smaçta ilginçti  :-D

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #194 : 17 Şubat 2008, 20:47:23 »
Ya şu Gerald Green'e haksızlık yapıldı vs vs geçin abi bir zahmet..Aynı yarışmayı mı seyrettik? Söke söke aldı Howard..Bu yarışmaların amacı şov deyip duranlar nasıl Howard'ı küçük görmeye kalkar hayret yani..Şovsa alasını yaptı Howard..Ki ben bunca yıldır seyrederim All Star geçmiş All Star'larıda seyrettikl videolardan vs vs Howard kadar renkli bir kişilik hatırlamıyorum..Hele o süperman olayı bitirdi işi..Daha ne yapacaktı şampiyon olmak için? İlla birşeye kulp takacaksınız yani..Green diye ağlayıp sızlamanın anlamı yok..%70 halk oyunu alanda Howard..

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 17 Şubat 2008, 21:11:23 »
Açık ara Howard.

Yaptığı Superman şovu ile alakası yok.Pota arkasından,gövdesini geçirmeden yaptığı smaç ve hele ki potadan tiplediği smaç inanılmazdı.

Ben en çok Green'in jürinin puanlarını beğenmediği küstah hareketlerine sinir oldum.Ayakkabısını imzalayıp önlerine koyduğu adamlar,daha Green babasının t.şaklarında protein iken efsane idiler.Neyin şovundasın? Kimsin? Moon kendi şaklabanlığı yüzünden gözden düşmese finale bile çıkamayacaktın.

Yippi Ka Yey motherfucker...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #196 : 17 Şubat 2008, 21:26:57 »
Ben o konuya girmemiştim ama Salih belirtmiş ki Green konusunda daha ne diyebilirim ki? Yaptığı ukalalık insanın sinirleri ekran başında gerdi..Daha dünkü bok ki geçen sene nasıl şampiyon olduğunuda biliyoruz trip atıyor..Ve bu adama haksızlık yapıldı deniliyor..Ben dünkü hareketlerinden sonra NBA'den içeri sokmam onu ama neyse..

Kalıbına kurban olam Howard  :-D

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 17 Şubat 2008, 21:31:59 »
Özetini izlediğim için fazla bişi yazmıcam izledikten sonra yazarım...

Sadece şunu diyebilirim.O kalıpla pota arkasından yaptıgı smac, yarışmayı kazanmasına yeterdi.Gay den daha iyi şeyler bekliyordum. Green'in Yaptığı mum söndürme smacıda güzeldi.
Ama Howard potanın en tepesine mum koysan söndürcek gibiydi dün :D

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 17 Şubat 2008, 21:40:35 »
Yanlız dikkat çekmek isterim ki,Howard'ın pota arkasından vurduğu wind-mill sol elleydi.Ayrıca bir değerli kılıyor o hareketi.Gerçekten Howard'ı izledikten sonra,iyiki kalkmışım diyebildim.

Bu arada o süperman kıyafetini giydikten sonra,sıradan bir smaçla bile 50 alabilirdi herkes o kadar çıldırmıştı.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #199 : 17 Şubat 2008, 21:45:27 »

Bu arada o süperman kıyafetini giydikten sonra,sıradan bir smaçla bile 50 alabilirdi herkes o kadar çıldırmıştı.

:lol: :lol: :lol:
Ya ben koptum orda yeminle ayağa fırladım ya  :lol: ayakta izledim smacı..
Onu vurgulamak istedim zaten süperman olayında..İnanılmaz derecede gaza getirdi herkesi..O kenarda Kobe'lerin, Wade'lerin vs vs yüz ifadeleri nasıldı  :lol: Herkes gaza geldi..Bu iş şovsa şov deyip durunlara şovun alasını sundu..Smaçsa smaçlarıda ortada zaten..

Ben bu kadar keyif almadım daha önce..Ama bu yarışmaya bu kadar övgüyü sadece Howard'ın yaptıkları nedeniyle yapıyorum..Moon falanda iyiydi elbette ama Howard başka  :-D