Gönderen Konu: Smaç Yarışması  (Okunma sayısı 8666 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Smaç Yarışması
« : 20 Ocak 2012, 20:29:53 »
Katılımcılar açıklanmadı...
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Ynt: Smaç Yarışması
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2012, 16:56:53 »
Kendrick Perkins'i depresyona sokan smacından sonra akıllara smaç yarışmasında ne yapar acaba? sorusunu takan Blake Griffin, smaç yarışmasına katılmayı düşünmediğini açıkladı.

Perşembe gecesi ESPNLosAngeles.com'a konuşan Griffin ''Şimdilik bunun bir parçası olmayı düşünmüyorum.Bu smaç yarışmaları bana göre değil.Bunu geçen yıl da söyledim.Büyük bir show sergileyip harika işler yapabilecek oyuncular var.'' şeklinde konuştu.

Geçen yıl organizasyonun Los Angeles'ta düzenlenmesi, ev sahibi takımlardan Clippers'da forma giymesi ve yükselen bir yıldız olarak adını daha çok duyurması için smaç yarışmasına katıldığını düşünebiliriz.Bu da bu yıl yeni bir şampiyonumuz olacağı anlamına geliyor.

Yarışma için adı geçen isimler arasında Blake Griffin'in takım arkadaşı DeAndre Jordan ve Utah'ın atletik oyuncusu Jeremy Evans'ın isimleri yüksek sesle anılmaya başladı.Geçen yıl yarışmanın üzerindeki ölü toprağı atılmıştı.Umarım bu yıl da güzel bir şov izleriz.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2012, 17:21:59 »
LeBron'ın bir açıklaması vardı sanırım katılabilirim diye. Fena da olmazdı.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2012, 17:27:20 »
LeBron'ın bir açıklaması vardı sanırım katılabilirim diye. Fena da olmazdı.

LeBron, bu konuda kaçamak demeçler vermeye devam ediyor.Son yaptığı açıklamada daha önce büyük oyuncuların bu yarışmaya katıldığını, onları izlediğini ama yarışma sırasında oturup izleyerek dinlenmenin de akıllıca olduğunu söylemiş.

Bahsettiğim açıklama bu değil ama neredeyse aynısı --> http://probasketballtalk.nbcsports.com/2012/02/02/lebron-james-on-the-fence-about-dunk-contest/

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2012, 17:38:07 »
Vince Carter'lar, J.Richardsonlar nerede? :) Artık yaşları ilerledi ama onlar daha iyiydi. Blake Griffin tamam olağanüstü bir atlet ama smaçlardan rakip pivotların üzerinden vurması ve orayı domine etmesi daha göze hoş geliyor. Bu tip smaç yarışmalarında boyu biraz daha kısa olup zor smaçlar yapanlar daha avantajlı oluyor.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2012, 11:09:13 »
Bence geçen sene Griffin ismiyle aldı smaç yarışmasını ;) Demar Derozan ve McGee daha yaratıcı idi...

Ben eğer katılırsa DeAndre Jordan dan umutluyum

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2012, 14:10:47 »
Kendrick Perkins'i depresyona sokan smacından sonra akıllara smaç yarışmasında ne yapar acaba? sorusunu takan Blake Griffin, smaç yarışmasına katılmayı düşünmediğini açıkladı.

Perşembe gecesi ESPNLosAngeles.com'a konuşan Griffin ''Şimdilik bunun bir parçası olmayı düşünmüyorum.Bu smaç yarışmaları bana göre değil.Bunu geçen yıl da söyledim.Büyük bir show sergileyip harika işler yapabilecek oyuncular var.'' şeklinde konuştu.

Geçen yıl organizasyonun Los Angeles'ta düzenlenmesi, ev sahibi takımlardan Clippers'da forma giymesi ve yükselen bir yıldız olarak adını daha çok duyurması için smaç yarışmasına katıldığını düşünebiliriz.Bu da bu yıl yeni bir şampiyonumuz olacağı anlamına geliyor.
En güzelini yapmış.. Tabi bunu yapmasında artık isme ve bu tarz kanıtlamalara ihtiyaç duymaması en büyük etken.. Yani Robinson gibi aç değil! Güzel dememin sebebi de bu lig cevherlerle dolu ve ben her sene farklı kişileri görme taraftarıyım.. Ama herkesin çok şey beklediği ve yarışmada saçmalayan Shannon Brown'ı bi kez daha görmek isterim.. Ama bu sefer Kaan Kural'ın dediği gibi ayaklı trambolin olduğunu bize göstersin..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ömratkn

• NBA Oyuncusu
  • *
  • BASKETBOL KRALLIKSA LEBRON JAMES KRALDIR!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2012, 15:39:09 »
Dwayne Wade yeniden ayağa kalkıyor. Bence smaç yarışmasına katılması iyi olur.  <miami>

Çevrimdışı RR9

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2012, 15:48:30 »
Lebron " katılırsam kazanmam lazm yoksa cumartesim bosa gidicek " dedi :) sanırım önemsemiyor

Çevrimdışı KevinDurent

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2012, 19:43:47 »
Bence Yarışmayı Blake Griffin Alır Katılırsa <clippers> :)
BU Dunyada Deli Adam Kevin Duranttur :P

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2012, 12:34:40 »
DeAndre Jordan, Shannon Brown, Blake Griffin(geçen sene çok çok kötü olsa da), J.R Smith, N.Young, D.DeRozan bu üçü de benzer tipte yarışmacılar hangisi gelse olur.. Alonzo Gee de olabilir...

nitekim benim görmek isteyeceğim 4 kişi

DeAndre Jordan, Alonzo Gee, Blake Griffin, Shannon Brown olabilir...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Smaç Yarışması Katılımcıları Belirlendi
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2012, 14:55:32 »
2012 NBA All-Star etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Smaç Yarışması'nın katılımcıları belli oldu.

Smaç yarışmasının katılımcıları şu isimler:
Paul George(Indiana Pacers)
Derrick Williams(Minnesota Timberwolves)
Iman Shumpert(New York Knicks)
Chase Budinger(Houston Rockets)

Smaç Yarışması Tarihinin Kazananları:
2011  Blake Griffin, L.A. Clippers
2010  Nate Robinson, New York
2009  Nate Robinson, New York
2008  Dwight Howard, Orlando
2007  Gerald Green, Boston
2006  Nate Robinson, New York
2005  Josh Smith, Atlanta
2004  Fred Jones, Indiana
2003  Jason Richardson, Golden State
2002  Jason Richardson, Golden State
2001  Desmond Mason, Seattle
2000  Vince Carter, Toronto
1997  Kobe Bryant, L.A. Lakers
1996  Brent Barry, L.A. Clippers
1995  Harold Miner, Miami
1994  Isaiah Rider, Minnesota
1993  Harold Miner, Miami
1992  Cedric Ceballos, Phoenix
1991  Dee Brown, Boston
1990  Dominique Wilkins, Atlanta
1989  Kenny Walker, New York
1988  Michael Jordan, Chicago
1987  Michael Jordan, Chicago
1986  Spud Webb, Atlanta
1985  Dominique Wilkins, Atlanta
1984  Larry Nance, Phoenix
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2012, 15:34:32 »
Tam smaç yarışmasına uygun isimler.Paul George, çok sempati duyduğum bir oyuncu.O yüzden kazanmasını isterim.

Chase Budinger beyaz olması ve sade görünümü sebebiyle tanımayanları (Hala varsa) şaşırtabilir.Müthiş bir atlet. Kolejde hem plaj hem de salon voleybolunda efsanevi işler yapmış ancak basketbolu seçmişti.

Iman Shumpert, tam bir showman.Çok renk katacaktır.Boyu da katılımcılar arasında en kısa olan oyuncu.Estetik açıdan bir avantajı var.

Derrick Williams da çok atletik bir oyuncu ama kalın gövdesi bence bu yarışma için bir dezavantaj.O da çaylak bir oyuncu olarak ismini herkesin aklına kazımak için bu yarışmaya özel çalışacaktır.Kazanmasını beklemiyorum.

Finaldeki halk oylaması saçmalığı sebebiyle Iman Shumpert finale kalırsa New York forması giymenin avantajıyla kazanması muhtemel.Geçen sene DeRozan - Griffin - Ibaka - McGee çok iyi iş yapmış, çıtayı yükseltmiş ve yarışmayı canlandırmıştı.Umarım bu yıl da iyi bir yarışma izleriz.

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #13 : 20 Şubat 2012, 09:38:03 »
Derrick Williams çok büyük ihtimalle Rubio ile gelecektir yarışmaya... Ancak ona rağmen bir iddiası yok...Budinger uzun süredir dış şutörlük ile meşguldu umarım hala eskisi gibi süper bir atlettir..Ben bu mesajı görmeden öne hey p.george katılsa süper olur diyecektim ...olmuş..

P.George süper bir atlet değil anak estetik bir adam... bende onun kazanmasını isterim açıkası...

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #14 : 21 Şubat 2012, 22:33:37 »
Yetenek yarışmalarını CNN TURK yayınlamıyor sanırsam sadece esas maçı yayınlayacak...Çok saçma ?! ... Umarım ben yanlış biliyorumdum

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Şubat 2012, 19:53:06 »
Yetenek yarışmalarını CNN TURK yayınlamıyor sanırsam sadece esas maçı yayınlayacak...Çok saçma ?! ... Umarım ben yanlış biliyorumdum

Doğru biliyorsun. Ben D-Smart sahibi değilim ama çok saçma olduğunu düşünmüyorum. Bu da onların hakkı olsun artık :) maç eğer CNN'de olmasaydı ben de tepki gösterirdim.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2012, 20:44:02 »

Doğru biliyorsun. Ben D-Smart sahibi değilim ama çok saçma olduğunu düşünmüyorum. Bu da onların hakkı olsun artık :) maç eğer CNN'de olmasaydı ben de tepki gösterirdim.
Bütün yarışmalar Cnn'de merak etmeyin..

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Şubat 2012, 22:47:05 »
2. tur dışında tam bir hayal kırıklığı, isimlerden de belliydi zaten.Smaçlar zaten ortada, Evans ve D.Williams'ın 2. tur smaçları dışında çok güzel bir smaç yoktu bence ama her yarışmacıya 3 tur smaç attırıp sonra oylama yapmak da ayrıca mantıksız ve bu yarışmanın ruhuna aykırı bence.Çünkü smaç yarışmasında ilk turda smaçlar yapılır zaten insanlar final turunda ne olacak diye merak eder, işin usulü budur, bunu değiştirmeye hiç gerek yoktu.Cumartesi kalkamamıştım, full tekrarını izlerken hakkaten üzüldüm bu uygulamayı görünce.Bu tarz yarışmalara böyle değişiklikler getirmek işin tadını kaçırır genelde..