Gönderen Konu: Steve Nash Tottenham'ı Satın Alacak  (Okunma sayısı 2806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AyTeK

• Short Forward
  • Superstar
  • Madem Ki Rox'sun Göster O Zaman Korksun !
    • Profili Görüntüle
Steve Nash Tottenham'ı Satın Alacak
« : 21 Şubat 2007, 17:49:27 »

Phoenix Suns'ın yıldız basketbolcusu Steve Nash, Premier Lig kulübü Tottenham'i satın almak isteyecek bir yatırım firmasına ortak olmak isteyeceğini açıkladı... 
İki sezondur üst üste MVP (nba'in en değerli oyuncusu) seçilen Phoenix Suns'ın yıldız basketbolcusu Steve Nash, Tottenham'ı satın almak isteyecek bir yatırım firmasına ortak olmak isteyeceğini açıkladı.

Kanadalı oyuncunun bir çok İngiliz akrabası bulunuyor ve hayatı boyunca tam bir Tottenham hayranı olmuş. Hatta Steve Nash'in babası, Kanada'ya göç etmeden önce yarı-profeyonel olarak futbol oynuyormuş.

Phoenix Suns yıldızı, kulübün sahipleri arasında yer almayı çok isteyeceğini ve hatta bunun organizasyonunu kendisinin yapabileceğini ifade etti.Nash, "Bir taraftar olarak Premier Lig takımlarının dünyanın her yerindeki yatırımcılar için cazip bir hale geldiğini görebiliyorum" dedi.

Steve Nash çocukluk kahramanın Glenn Hoddle olduğunu ve Tottenham Spor Direktörü Damien Comolli'yle de yakın arkadaş olduklarını da açıkladı.

Alıntı.

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
Ynt: Steve Nash Tottenham'ı Satın Alacak
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2007, 18:00:34 »
Yakışır The Generale :).
Ben Steve Nash'ın futbola böyle bir merakı olduğunu daha öncelerden biliyordum.Hatta benim arşivimde Steve Nash ayağı ile top sektirirken çekilmiş bir resimi de mevcut.
Steve Nash'in böylece Premier Lig hayali de somut adımlar ile beslenmeye başladı.Babası da zaten yarı-profeyonel olarak futbol oynuyormuş.The General'e bu merakın nerden geldiği de kendisini belli etmiş oldu.
Steve Nash,sakatlıkdan yeni kurtuldu,bunu kutlamak için,(horoz,koç vb.) hayvanları kurban edeceğine o da Tottenham'ı satın alıyor :P.Umarım istediğine ulaşır...
ThE STaT

Standing Tall and Talented

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2007, 23:04:08 »
 Valla baba ya hayranım her ne kadar chelsea taraftarı olsamda babanın tottenham ı satın almak istemesi süper bir gelişme olur en azından ingilterede basketbola ilginin artmasını sağlar dolaylı yoldanda olsa

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2007, 23:14:21 »
yarı-profeyonel
yarı-profeyonel
Len olm "s" harfleriniz basmıyo mu :D
Konuya dönelim neyse...
Steve Nash bunu yaparak çocukluk hayallerini gerçekleştirmiş oluyor bir nevi, dolaylı yoldan da olsa.
Bu takımın yönetim organizasyonunu üstlenebileceğini açıklaması ise liderlik ve organizatörlükte ne kadar ileri seviyelerde olduğunu gösteriyor kanımca.
Umarım başarılı olur...

Çevrimdışı Mrs.Slipknot

• İmMoRTaL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2007, 00:40:24 »
ahha valla futbolddan anlamam pek fazla ama nash yaparsa iyi yapar beya :D ALSIN valla
yalnız bilmiyorum futboldada ass var bildiğim kadarıyla bu direk futbol takımınada yansır :D
ÖSS DEN NEFRET EDİYORUM ..!

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2007, 13:51:20 »
 Futbolsa asist var mesela yattara ve alex de souza bu konuda tsl de uzmanlar

Çevrimdışı coskun

• All-Star
  • nası çıkmışım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2007, 21:43:50 »
var abi asist olmaz mı ama basketteki kadar yok nese bencede nash alsın takımı yakışır ona zaten futbola merakını amare ye smaç şampiyonasında yaptığı kafa pasıyla da gördük :d

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2007, 09:15:19 »
  Alsın alsında başına bela olmasın yani bu adım onun için . Şu ara bir çok kulüp Man.Utd ve Liverpool gibi kulüplerde dahil İngiltere'de satıldı ve hiçde olumlu tepkiler gelmiyor taraftarlardan . .