Gönderen Konu: Takas Senaryoları  (Okunma sayısı 3127 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Takas Senaryoları
« : 09 Haziran 2007, 12:51:37 »
Birçok söylenti dolaşıyor takım hakkındaki takas senaryolarını burada yapabilirsiniz. ;)

Çevrimdışı NaturalBornKilleR

• Üstün İnsan
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Takas Senaryoları
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2007, 20:42:47 »
Abi çok durgunlar.Saldırgan olsalar ellerinde malzeme var.Çok iyi takaslar tuttururlar.Ama şu ana kadar doğru düzgün bir teklifleri bile yok.Dur bir iki takas yazim.Belki google dan bakarlar görürler yaparlar...

Bobby Simmons+Yi==Troy Murphy+Ike Diogu (Yi nin 3milyona kontratı olacağını düşünürsek oluyor)

Buda ikinci takas
http://games.espn.go.com/nba/features/traderesult?players=515~1708~250&teams=11~7~7
jeff foster+Dunleavy==Kenyon

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2007, 21:28:23 »
Bildiğim kadarıyla Diogu üzerine hayli titriyor Indiana hatta Warriors ile takası,Diogu olmasaydı yapmayacaklarını okumuştım bir yerlerde.
Hem Granger gibi bu yıl patlama yapması beklenen bir adam varken,aynı mevkiye tüm bir yılı sakat geçiren Simmons'u almazlar sanki.

Denver Martin'e bu yıl bir şans daha vercek.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2007, 21:31:42 »
 Foster+ Jr --> Keyon takası ilginç geldi bana,olabilir mi diye düşünüyorum da Foster beğenmediğim bir oyuncu ne biliyim oyun tarızını felan hiç ısınamadım ama Dunlv. bazı maçlarda gayet iyi işler çıkardı izlediğim kadarıyla,Keyon yine aynı sorunlarıyla devam edecekse bu takası Denver kabul edebilir diye düşünüyorum
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2007, 21:50:52 »
 larry bird delileri temizlemek için uğraşıyor hem topal hemde deli bir oyuncu almak onun için
sonun başlangıcı olur sanırım helede tinsley gibi saatli bomba varken orda

Çevrimdışı Burakeren

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
    • Aslan Pençesi.net
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2008, 05:28:28 »
Bird delileri temizlemek için uğralıyor dediğin gibi Apo abi ama bence önce kendini bir temizlemesi yada lütfedip şu coachlık koltuğuna oturması gerekiyor bence.
Jo nun elden çıkması için çok uğraşıldı ama elde kaldı.Piyasa değer acayip düştü.Gasol gibi beleşe gidecek diye bir korku oluştu içime.
Tinsley'in istediğinde neler yapabildiğini biliyoruz ama hakikaten canlı bomba.Ne yapacağı belli değil.Sürekli sakat.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2008, 05:31:07 »
Walla keşke Bird yaz aylarında JO'yu takas etseymiş en azından piyasası daha canlı ve daha karlı işlere imza atılacak türden di. Şimdi sezon boyunca sakatlıkdı falan derken JO yattı durdu.. Takas etmeye kalksan yaz aylarındaki kadar kozu olmayacak Pacers'ın..Ama geleceğin Pacers'ını yaratmak için JO falan gitmeli..Yeni yüzler gelmeli..

Çevrimdışı Burakeren

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
    • Aslan Pençesi.net
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2008, 05:33:07 »
Takım acilen yeniden yapılanmalı.Bazı yüzlerin mutlaka gitmesi lazım dediğin gibi Kemal abi.Birkaç senemize mal olacak ama olsun.Eski Indiana yı görmek için bu şart.Ama herşeyden önce Bird coach lık koltuğuna oturmalı.