Gönderen Konu: Euroleague Fikstürü  (Okunma sayısı 5322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OğuzCan

  • Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
  • ******
  • İleti: 1.411
    • Profili Görüntüle
Euroleague Fikstürü
« : 14 Ekim 2006, 10:31:31 »
Birinci tur grup fikstürü
 
Hafta 1/8 (25-25 Ekim / 13-14 Aralık)
 
A Grubu
Efes Pilsen-Prokom Trefl
Le Mans-Climamio Bologna
Olympiakos-TAU Ceramica
Dinamo Moskova-RheinEnergie
 
B Grubu
Lottomatica Roma-Partizan
Maccabi Elite-Unicaja
Joventut-Panathinaikos
Cibona Zagreb-Union Olimpija
 
C Grubu
Eldo Basket Napoli-CSKA Moskova
Aris TT Bank-Fenerbahçe Ülker
EB Pau-Orthez-Winterthur FC Barcelona
Benetton-Zalgiris Kaunas
 
Hafta 2/9 (1-2 Kasım / 20-21 Aralık)
 
A Grubu
RheinEnergie-Efes Pilsen
TAU Ceramica-Dinamo Moskova
Climamio Bologna-Olympiakos
Prokom Trefl-Le Mans
 
B Grubu
Union Olimpija-Lottomatica Roma
Panathinaikos-Cibona Zagreb
Unicaja-Joventut
Partizan-Maccabi Elite
 
C Grubu
Zalgiris Kaunas-Eldo Basket Napoli
Winterthur FC Barcelona-Benetton Treviso
Fenerbahçe Ülker-EB Pau-Orthez
CSKA Moskova-Aris TT Bank
 
Hafta 3/10 (8-9 Kasım / 3-4 Ocak)
 
A Grubu
Efes Pilsen-Le Mans
Olympiakos-Prokom Trefl
Dinamo Moskova-Climamio Bologna
RheinEnergie-TAU Ceramica
 
B Grubu
Lottomatica Roma-Maccabi Elite
Joventut-Partizan
Cibona Zagreb-Unicaja
Union Olimpija-Panathinaikos
 
C Grubu
Eldo Basket Napoli-Aris TT Bank
EB Pau-Orthez-CSKA Moskova
Benetton Treviso-Fenerbahçe Ülker
Zalgiris Kaunas-Winterthur FC Barcelona
 
Hafta 4/11 (15-16 Kasım / 10-11 Ocak)
 
A Grubu
TAU Ceramica-Efes Pilsen
Climamio Bologna-RheinEnergie
Prokom Trefl-Dinamo Moskova
Le Mans-Olympiakos
 
B Grubu
Panathinaikos-Lottomatica Roma
Unicaja-Union Olimpija
Partizan-Cibona Zagreb
Maccabi Elite-Joventut
 
C Grubu
Winterthur FC Barcelona-Eldo Basket Napoli
Fenerbahçe Ülker-Zalgiris Kaunas
CSKA Moskova-Benetton Treviso
Aris TT Bank-EB Pau-Orthez
 
Hafta 5/12 (22-23 Kasım / 17-18 Ocak)
 
A Grubu
Efes Pilsen-Olympiakos
Dinamo Moskova-Le Mans
RheinEnergie-Prokom Trefl
TAU Ceramica-Climamio Bologna
 
B Grubu
Lottomatica Roma-Joventut
Cibona Zagreb-Maccabi Elite
Union Olimpija-Partizan
Panathinaikos-Unicaja
 
C Grubu
Eldo Basket Napoli-EB Pau-Orthez
Benetton Treviso-Aris TT Bank
Zalgiris Kaunas-CSKA Moskova
Winterthur FC Barcelona-Fenerbahçe Ülker
 
Hafta 6/13 (29-30 Kasım / 24-25 Ocak)
 
A Grubu
Efes Pilsen-Climamio Bologna
Prokom Trefl-TAU Ceramica
Le Mans-RheinEnergie
Olympiakos-Dinamo Moskova
 
B Grubu
Lottomatica Roma-Unicaja
Partizan-Panathinaikos
Maccabi Elite-Union Olimpija
Joventut-Cibona Zagreb
 
C Grubu
Eldo Basket Napoli-Fenerbahçe Ülker
CSKA Moskova-Winterthur FC Barcelona
Aris TT Bank-Zalgiris Kaunas
EB Pau-Orthez-Benetton Treviso
 
Hafta 7/14 (6-7 Aralık / 31 Ocak-1 Şubat)
 
A Grubu
Dinamo Moskova-Efes Pilsen
RheinEnergie-Olympiakos
Tau Ceramica-Le Mans
Climamio Bologna-Prokom Trefl
 
B Grubu
Cibona Zagreb-Lottomatica Roma
Union Olimpija-Joventut
Panathinaikos-Maccabi Elite
Unicaja-Partizan
 
C Grubu
Benetton Treviso-Eldo Basket Napoli
Zalgiris Kaunas-EB Pau-Orthez
Winterthur FC Barcelona-Aris TT Bank
Fenerbahçe Ülker-CSKA Moskova

Çevrimdışı AlonZoMourning

  • Yönetici
  • All-Star
  • ******
  • İleti: 837
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2006, 19:11:58 »
İlk hafta maçları için biraz yorum yapayım dedim;

Efes Pilsen-Prokom Trefl

Gönlümüz Efes Efes diye inliyor Prokom kadrosunu bu sene çok güçlendirdi fakat seyircinin de desteğiyle Efes bu maçı kazanmasını bilecektir.

Le Mans-Climamio Bologna

Güçlü takımlar ikisi de fakat İtalyan Ekolünü en iyi uygulayan ekiplerden Bologna kazanmaya daha yakın gibi.

Olympiakos-TAU Ceramica

Zurnanın öttüğü yer burası.İkisi de Final Four için şampiyonluk için büyük adaylardan.Gönlüm Tau'dan yana ve tau'nun o süper kadrosuyla deplasmanda zorlanarak kazanacağını düşünüyorum.Güzel bir maç olucak.

Joventut-Panathinaikos

Güçlü kadrosuyla yine üst sıralarda göreceğimiz Panat. bu maçı kazanmasını bilecektir.

Cibona Zagreb-Union Olimpija

Çok güçlü ekipler bence Cibona kazanacak öyle hissediyorum yani.

Eldo Basket Napoli-CSKA Moskova

Dünya CSKA'nın kadrosunu konuşuyor rahat kazanırlar.

Aris TT Bank-Fenerbahçe Ülker

Rahat kazanalım istiyorum ama biraz zorlanacaz gibime geliyor fakat yine de kazanacağız.

EB Pau-Orthez-Winterthur FC Barcelona

Zor maç Barca çok kaliteli isimerden kurulu ayrıca çok ta tecrübeliler.Barca kazanmaya yakın.


P.S:İzlemediğim takımlar hakkında yorum yapmadım.


« Son Düzenleme: 14 Ekim 2006, 19:13:57 Gönderen: AlonZoMourning »
Yeah..!


Çevrimdışı RonRon

  • All-Star
  • ****
  • İleti: 544
    • Profili Görüntüle
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2006, 22:52:24 »
Olympiakos-TAU Ceramica ve
Maccabi Elite-Unicaja maçları gecenin en güzel maçları olacak gibi gözüküyor.
Efes rahat kazanır FB Ülker de zorlanır ama kazanır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Mustafa

  • El-Nino
  • Yeni Üye
  • İleti: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2006, 00:06:19 »
Efes'in fikstürü Fener'in kine göre kolay geldi bana.

Çevrimdışı Gencay

  • Manyak Efesli
  • All-Star
  • ****
  • İleti: 864
    • Profili Görüntüle
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2006, 00:11:09 »
Efes'in fikstürü Fener'in kine göre kolay geldi bana.

takımın adaptasyon süreci açısından iyi bir fisktür,gerçi fbninde böyle bir avantajı vardı(1.hft:aris 2 hft:pau)ama değerlendiremediler...


Çevrimdışı Mustafa

  • El-Nino
  • Yeni Üye
  • İleti: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2006, 00:12:14 »
Aris'i yenemeyen Pau'yu da yenemz ama yinede Aris'i küçümsemeyelim abi.

Çevrimdışı Kajmeran

  • Yeni Üye
  • İleti: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2006, 01:28:29 »
A Grubu
RheinEnergie-Efes Pilsen

Efes Pilsen 6 sayı farkla alacak bu maçı[Tahmine gel].

TAU Ceramica-Dinamo Moskova

TAU Olympiakos yenilgisinin acısını Dianmo'dan çıkarır.TAU maçı alır.

Climamio Bologna-Olympiakos

100% Olympiakos.Muhtemel fark.

 Prokom Trefl-Le Mans

Prokom ağır basıyor.Ama Hüseyin Beşok'un omzunda problem var.


 
B Grubu
Union Olimpija-Lottomatica Roma

Union alır gibi ama Bodiroga faktörü de var Roma'da.

Panathinaikos-Cibona Zagreb

Panathinaikos Diamantidis sayesinde koparır bu maçı.

Unicaja-Joventut

Hiç belli olmaz bu maç iki tarafta çok güçlü ama içimden Joventut yenicek gibi geliyor.

Partizan-Maccabi Elite

Partizan kaybeder.
 
C Grubu
Zalgiris Kaunas-Eldo Basket Napoli

Zalgiris rahat alır.Ancak Kalnietis'e daha çok süre verilmesi gerek.

Winterthur FC Barcelona-Benetton Treviso

Barça alır 5 sayı farkla.

Fenerbahçe Ülker-EB Pau-Orthez

Yine Fener'e hüsran.Pau Orthez Aris'ten daha iyi.

CSKA Moskova-Aris TT Bank

Geçen yılın şampiyonu Aris'e şans tanımaz.
Zalgiris Kaunas, Mantas Kalnietis

Çevrimdışı Torres#9

  • " El Nino "
  • MVP
  • ******
  • İleti: 2.652
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Ynt: Euroleague Fikstürü
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2007, 18:08:44 »
Efes'imiz elendi,Yeşiller kupayı aldı,fikstürde geride kalmış oldu.

Kilit+Arşiv..