Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 81204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Ynt: Tenis
« Yanıtla #225 : 20 Haziran 2011, 21:20:54 »
Eğer Federer-Djokovic , Nadal-Murray yarı finalleri oynanacaksa Nadal oradan finale gelir.Federer için de Wimbledon'ın anlamını biliyoruz , çimde nasıl oynadığını da.Özellikle Djokovic'in yaptığı atılımdan sonra Federer için büyük turnuva kazanmak çok daha zorlaştı.Ancak Roland Garros'ta Djokovic'i elemesi önemli bir mesajdı.Üstelik Nadal'ı toprakta 2 kere devirmiş bir Djokovic'den bahsediyoruz.Bu turnuvaya fazlasıyla asılacağını düşünüyorum Federer'in ve en azından finale çıkacaktır.Orada da gönlüm Nadal'dan yana. :-D

Bunlar bir yana gönlümden geçen final Nadal-Federer.Djokovic'i sevmem zaten ondan ziyade ismi Nadal-Federer onlar bir final daha maç başlamadan heyecanlandırıyor insanı hele ki Wimbledon ise.Nadal'ın kazandığı ilk Wimbledon finalinin - yanılmıyorsam 2008 - etkisi bunu istememde çok büyük tabi ki.Acaba ? diyorum , bir kez daha ...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 20 Haziran 2011, 21:24:02 »
Federer-Nadal final oynar , Nadal alır rahat olun.
Söylediğin final olursa Federer'in oyununun çim kortta Nadal'a çok ters gelmesi faktörünün devreye gireceğini düşünüyorum.Ama Djokovic bence hepsinden iyi durumda ve kazanırsa Dünya Sıralamasında 1. sıraya yükselecek.Büyük bir motivasyon...

Wozniacki'nin büyük bir turnuva kazanacak mental gücü yok bence.Çok istikrarlı olarak daha ufak tefek turnuvaları sürekli kazanarak ya da en kötü yarı final oynayarak 1. sıraya yükseldi.Büyük turnuva oynamak bir şey.Ona pek şans vermiyorum açıkçası.Ama belli olmaz THY nin sponsor olduğu takımlar Şampiyonlar Ligi Finali oynamıştı hatırlarsak.Belki onun totemiyle kazanabilir :D
Ben de Federer'in oyununun Djokovic'e ters geldiğini düşünüyorum mesela.Özellikle çim kortta,yani Federer'in ağası olduğu yerde, Djokovic topun yönünü harika değiştiriyor, Federer de yaşı kaç olursa olsun hâla dünyanın en teknik tenisçisi.Djokovic istediğini daha az alıyor Federer'den, benim favorim hâla Federer.
Teknik olarak Federer düzeyine ulaştı diyemeyiz ama çok yol katettiği bir gerçek.Ayrıca Federer'in ayakları yavaşlamaya başladı artık.Daha çabuk yıpranıyor.Novak Djokovic gibi patlayıcı gücü muazzam olan bir rakibe karşı uzun süren bir maçta işi hiç de kolay olmaz.Sırpları pek sevmesem de Djokovic'in kazanmasını çok istiyorum.Hak ediyor 1 numara olmayı.Özellikle son dönemde gösterdiği insan üstü performansla...
Valla ben de bu yaşa rağmen hâla en tepelerde olmayı bırakmayan(ve hatırlayalım yılda bir "Federer bitti" gibi lakırtılar dolaşıyordu ve sürekli dolaşacak) Federer'i her zaman desteklerim..
Eğer Federer-Djokovic , Nadal-Murray yarı finalleri oynanacaksa Nadal oradan finale gelir.Federer için de Wimbledon'ın anlamını biliyoruz , çimde nasıl oynadığını da.Özellikle Djokovic'in yaptığı atılımdan sonra Federer için büyük turnuva kazanmak çok daha zorlaştı.Ancak Roland Garros'ta Djokovic'i elemesi önemli bir mesajdı.Üstelik Nadal'ı toprakta 2 kere devirmiş bir Djokovic'den bahsediyoruz.Bu turnuvaya fazlasıyla asılacağını düşünüyorum Federer'in ve en azından finale çıkacaktır.Orada da gönlüm Nadal'dan yana. :-D

Bunlar bir yana gönlümden geçen final Nadal-Federer.Djokovic'i sevmem zaten ondan ziyade ismi Nadal-Federer onlar bir final daha maç başlamadan heyecanlandırıyor insanı hele ki Wimbledon ise.Nadal'ın kazandığı ilk Wimbledon finalinin - yanılmıyorsam 2008 - etkisi bunu istememde çok büyük tabi ki.Acaba ? diyorum , bir kez daha ...
Anlaşılan büyük üçlünün bütün taraftarlı burada.İyi olan kazansın hacı..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 24 Haziran 2011, 17:06:41 »
Sharapova 2. sette zorlansa da Robson'ı 2-0 eledi, erkek tenisinin önemli adamı Andy Roddick 2-0 gerida.Son sette de işler iyi değil, 3-1 geride.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #228 : 24 Haziran 2011, 17:12:30 »
Sharapova 2. sette zorlansa da Robson'ı 2-0 eledi, erkek tenisinin önemli adamı Andy Roddick 2-0 gerida.Son sette de işler iyi değil, 3-1 geride.
Wozniacki de rahat kazandı bugün.Çeyrek finalde muhtemel bir Wozniacki - Sharapova eşleşmesi görünüyor.Wozniacki için önemli bir sınav olacak.Sharapova da turnuvayı kazanabileceğinin farkında ve çok istekli görünüyor.

Bu yılki Wimbledon çok güzel maçlara gebe.Bakalım Federer - Nadal - Djokovic - Murray 4lüsü yarı finale gelecek mi...
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #229 : 24 Haziran 2011, 17:29:48 »
Elendi Roddick.Şaşırdım açıkcası.Daha ilerileri görmeasini beklerdim.

Dün de Hewitt 2-0'dan vermiş maçı , yazık olmuş.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 24 Haziran 2011, 17:31:49 »
Elendi Roddick.Şaşırdım açıkcası.Daha ilerileri görmeasini beklerdim.

Dün de Hewitt 2-0'dan vermiş maçı , yazık olmuş.
Soderling hakkaten destan yazdı dün.

Lopez de maçı çok daha erken alabilirdi ama basit hata üstüne basit hata yaptı sonunda aldı.Şu ana kadar en büyük sürpriz sanırım ama tenis turnuvalarının şu bölümleri hakkaten sıkıcı oluyor.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #231 : 24 Haziran 2011, 17:33:22 »
Yalnız Ntvspor'un çoklu maç yayınları spor adına yalan yanlış transfer haberleri dışında hiçbir şey olmayan şu günlerde ilaç gibi geldi.İyi vakit geçiyor gerçekten..

Bir de Allah'ını seven Venus Williams'ın kıyafetine bir baksın.Somali Prensesi mübarek o ne la!! :D

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #232 : 24 Haziran 2011, 17:34:30 »
Bu Williamsların ikisi de geriden gelip kazandılar önceki turda.İkisine de uyuz oluyorum.Kazanamazlar inşallah.

Bir de Allah'ını seven Venus Williams'ın kıyafetine bir baksın.Somali Prensesi mübarek o ne la!! :D
Tenis oynamak için ilginç hakikaten. :deli:

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #233 : 24 Haziran 2011, 18:00:33 »
Bu Williamsların ikisi de geriden gelip kazandılar önceki turda.İkisine de uyuz oluyorum.Kazanamazlar inşallah.

Tenis oynamak için ilginç hakikaten. :deli:
Ben kadınlarda tenis oynayanların imza toplayıp Serena Williams'ı erkeklerde oynatmka için çalışmaları gerektiğini düşünüyorum :D  Bir kadında o kadar güç olamaz arkadaş :D

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #234 : 27 Haziran 2011, 09:38:03 »
Şu NtvSpor'un yayın polikitası hangi kafada anlayamadım. Ağız tadıyla Wimbledon keyfi yaşayamıyoruz. Eurosport yayın kalitesini bu denli arttırdığı için NtvSpor yavan geliyor artık.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #235 : 27 Haziran 2011, 14:59:06 »
Vujacic'i gösteriyorlar , şaka gibi sharapova-vujacic.bir de sharapova çok fazla bağırıyor.rakibi olsam itiraz ederim.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 28 Haziran 2011, 00:44:38 »
Vujacic'i gösteriyorlar , şaka gibi sharapova-vujacic.bir de sharapova çok fazla bağırıyor.rakibi olsam itiraz ederim.
Gösterecekler tabi, müstakbel damat...

Bu arada, Wozniacki de elendi turnuvadan.1 numaralı seribaşıydı, 24 numaralı seribaşı Dominika Cibulkova'ya 2-1 elendi.Roddick'ten sonra 2. büyük sürpriz, çok daha şaşırtıcı belki de..

Çevrimdışı legend285

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 28 Haziran 2011, 01:14:32 »
Wozniacki nasil elenir ya bu nasil 1. sirada hala

THY eyle ne zman reklam cekti kadin düşüşe gecti resmen:S

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #238 : 28 Haziran 2011, 01:15:38 »
Wozniacki nasil elenir ya bu nasil 1. sirada hala

THY eyle ne zman reklam cekti kadin düşüşe gecti resmen:S
Kobe de çekti, şampiyon olamadı.Var bu THY'de bir cenabetlik.. :-D

Çevrimdışı legend285

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 28 Haziran 2011, 01:16:49 »
Bi barcelona ya sökmedi cenabetlikleri

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 28 Haziran 2011, 01:18:58 »
Bi barcelona ya sökmedi cenabetlikleri
Ona yetmedi tabi, ama basketbolda etkisini gösterdi..

Çevrimdışı legend285

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 28 Haziran 2011, 01:21:55 »
Bence yemeklerinde sorun var wozniacki ve kobe Thy yemeklerini yedi bittiler :)

Barca sirf antreman ediyor.Ama yine manchester ve wozniackinin reklamlari on numara :)kobe de fena degil ;)

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #242 : 29 Haziran 2011, 17:52:38 »
Ve federer 5.sette ilk oyunda servisini kırdırdı.

Çevrimdışı ömratkn

• NBA Oyuncusu
  • *
  • BASKETBOL KRALLIKSA LEBRON JAMES KRALDIR!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 06 Şubat 2012, 15:42:56 »
Favorim Nadal kızlarda Wozniacki

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 07 Haziran 2012, 08:09:37 »
NBA heyecanı çok taze ama bugün 3'te Federer-Djokovic yarı final maçı var.İkisi de çeyrek finalde destan yazıp geldi(Del Potro'nun sakatlık sorunu vardı ama), bu maç varken başka bir işle uğraşmak ayıp olur herhalde..

düzeltme: maç yarınmış, ntvspor.net'in keleğine geldim..
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 17:02:32 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #245 : 10 Haziran 2012, 17:43:55 »
ne yapin edin ntvspor daki djokovic federer macini acin arkadaslar

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 10 Haziran 2012, 17:48:24 »
Ben de izliyorum epeydir, çok acayip maç hakkaten..

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #247 : 10 Haziran 2012, 18:10:27 »
Ben de izliyorum epeydir, çok acayip maç hakkaten..
Djokovic le beraber benim de sinirlerim zipladi

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #248 : 11 Haziran 2012, 23:03:41 »
Federer ? Daha izlediği maçtaki oyuncuları bilmiyor la.

Maçın bugünü sarkması iyi olmadı.İzleyemedim son seti ama Nadal başkan yazmış.Darısı Wimbledon'a.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 12 Haziran 2012, 08:10:54 »
Federer ? Daha izlediği maçtaki oyuncuları bilmiyor la.

Maçın bugünü sarkması iyi olmadı.İzleyemedim son seti ama Nadal başkan yazmış.Darısı Wimbledon'a.
Wimbledon, Federer'in arka bahçesidir..Şu geyiği yaptırmayın bana..