Gönderen Konu: Tim Hardaway dan Olay Sözler  (Okunma sayısı 3804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Tim Hardaway dan Olay Sözler
« : 16 Şubat 2007, 12:43:10 »
 Eski miami heat guard ı tim hardaway chicago da katılıdığı bir radyo programında eşcinsel oldunu açıklayan john amechi nin söyledikleri hakkında sert açıklamalarda bulundu '' Gaylerden nefret ederim,aynı takımda oynamayı bile istemem ve ben homofobiğim  onlar ne dünyada ne de amerikada yaşamamılar'' sözleri ile amechi ye ve gaylara ateş kustu ,soradan özür dilesede amerikanın önde gelen gay ve lezbiyen dernekleri tarafından bu açıklamaları protesto edildi

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
Ynt: Tim Hardaway dan Olay Sözler
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2007, 16:59:33 »
Haber eksik: "David Stern herşeyin insanların kendi kişisel tercihleri olduğunu söyleyerek,bundan sonra NBA ile ilgili hiçbir organizasyında katılmama cezası vermiş.Hardaway sonradan özür dilemiş ama sonuç değişmemiş."

Stern de mi gay yoksa :D
  Kick Out Karl

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2007, 18:03:36 »
İyi olmul hemde çok iyi olmuş...

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Bryant_Nowitzki

• Rookie
  • **
  • Kobe Bryant
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2007, 18:15:33 »
ohh sen konuşurmusun öle gayler hakkında böle protesto edilirsin işte...abi adamın cinsel tercihlerine saygı durman zorundasın

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2007, 03:48:23 »
Tim Hardaway'i severim, ama bu yorumları hoşuma gitmedi.
Tamam ben de pek sevmem cinsel tercihini o yönde kullananları (kızlar hariç :wink: ) , ama gidip de yaşam haklarına laf etmek yanlış. Homo, Hetero, Bisex, Lezbiyen, Ana, Baba, Bacı, Kardaş dar gününde el oolur!
(Ne diyorum ben gece gece ya) Yaw işte kısacası bunların hepsinin yaşamaya hakkı vardır ve buna sen karar veremezsin. Fikrini de belli sınırlar çerçevesinde belirtebilirsin, aşırıya kaçmadan.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2007, 11:17:06 »
 Valla bende eşcinsellerden pek hoşlanmıyorum ama onlarda insan eleştirmek haksızlık olur tim hardaway ın bu kadar sert açıklama yapması ilgi çekmekten öteye gitmemek sadece zaten stern onu bütün nba orgazinasyonlardan men edip ağzının payını vermekte geçikmemiş sonuçta wnba de lezbiyen oldunu açıklayıp hala oynayan bir sürü oyuncu var

Çevrimdışı NaturalBornKilleR

• Üstün İnsan
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2007, 11:29:14 »
Bende gaylardan aşırı nefret ederim.Tim Hardaway'le aynı duyguları paylaşıyoruz.Ben de ne arkadaş olmayı, ne de tanımayı isterim.Dünyada yaşamaları beni ilgilendirmez ama bana yakın yaşamasınlar.

Cinsel tercihe sözde saygı duymayalım."Benim oğlumun gay olmasında bir sorun olmaz" diyebiliyorsanız gerçekten onlara saygılısınızdır.Reklam kokan hareketler yapmayın.

Stern'e gaylere verdiği destekten dolayı George Micheal'la bir akşam yemeği hediye ediyoruz.

Çevrimdışı The_Answer_Cyd

• Forumun Ablası
  • Rookie
  • **
  • I WANT TO BELIEVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2007, 12:12:45 »
açıklama çok gereksiz olmuş bence eşcinselleri sevmek zorunda değil tabikide ama yorum yapmak nefter ettiğini belirtmek yersiz olmuş ceza aldığınla kalmış artık özür dilese ne fayda en başta özür dileyeceğini bildiği halde söylemeseydi keşke

Çevrimdışı LeBron James

• Starter
  • GO SPURS!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2007, 12:53:26 »
çok ayıp etmiş.gay olan kişi ne yapsın yani kendini öyle hissediyorsa bende sevmem gayleri ama bunu da röortajlarda söylemek ve böyle seviyesiz hakaretler yapmak çok ayıp

Çevrimdışı Tolga_SAS

• Starter
  • 3 times playoff MVP - 2 times regular season MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2007, 18:44:36 »
Ben de gaylerden nefret ederim.Hele bunun nba organizasyonuna karışması iğrenç bir şey. Tim Hardaway i düşüncesinin sonuna kadar arkasındayım.ancak keşke daha yumuşak bir dille anlatsaymış.Cezayı getiren bence konuşma tarzı olmuş.Çok sert konuşmuş !

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2007, 19:31:07 »
vallaha doğru demiş ama insanlar gaylere bizim açımızdan bakmıyo yani tim hardaway hapise bile girebilir en azından para cezasına çarptırılır kanımca

Çevrimdışı Tracy1McGrady

• Immune to Fear
  • All-Star
  • Usain Bolt==> Son of the Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2007, 19:37:46 »
hardaway haketmiş onların tercihi ama kimse olmayı istemez :-D

Stern iyi ceza vermiş,bence bu kadar sert çıkmamalıydı!
'''HaRdY BoYz'''

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2007, 20:28:21 »
Bu arada bugün bir demeç verdi Tim Hardaway.İşte söyledikleri...
En başta söylediklerinden pişman olduğunu söylerken,sonrasında iyi kalpli bir insan olduğunu söyleyen Hardaway “Her zaman insanlara tepki göstermişimdir. Ancak daha önce bu kadar yanlış anlaşılmamıştım. İnsanlara saygı gösteriyorum. Nefret ediyorum derken söylediklerim de yanlış anlaşıldı” şeklinde konuştu.

NBA yönetimi de geçtiğimiz günlerden Tim Hardaway’in sözlerine kayıtsız kalmayarak organizasyonlar içerisinde yer almasını yasaklamıştı.

Son olarak 2002-03 sezonunda Indiana Pacers takımında forma giyen Tim Hardaway, NBA’da Golden State Warriors, Miami Heat, Dallas Mavericks ve Denver Nuggets takımlarında da forma giyerken 867 maçta 17.7 sayı, 3.3 ribaund, 8.2 asist, 1.6 top çalma istatistikleri ile mücadele etti.

Adam gerçekten 4 duvar arasında sıkışınca iyi kıvırıyor.Aptallık etmiş bence içinden söylemesini anlarım,arkadaşları ile dalga geçmesini anlarım ama gidip radyo programınına anlatılmaz.Bana hoş gelmedi böyle şeyler.Ben de eş cinsellerden aşırı nefret ederim !!.Ancak onun da anlayışlı davranması gerekirdi diye düşünüyorum.
Bu arada geçen sene bizim okulda bir tane gay varmış,bir takım kız topluluğu okula yaymıştı.Çocuk gelip ben gayim demiş.Hatta sonrasında ne olduysa oldu kızlar döndü aniden isim filan vermemişlerdi.Ama çocuğu yakalasalardı döveceklerdi okulun baraonları :P - :laugh:
ThE STaT

Standing Tall and Talented