Gönderen Konu: T-Mac, Knicks Yolunda  (Okunma sayısı 1764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
T-Mac, Knicks Yolunda
« : 17 Şubat 2010, 18:12:01 »
NBA'de dolaşan söylentilere göre New York Knicks'in Houston Rockets'in veteran forveti Tracy McGrady takasını sonuçlandırmak üzere olduğu öğrenildi.

New York bu takas karşılığında Rockets'a 2011 ve 2012 draftında birinci tur draft hakkını vermeyi kabul etti.Anlaşmanın detayları ise daha sonra açıklanacak.Bu draft Knicks'in salary capında yaklaşık 9.5 milyon dolarlık yer boşaltacak ve Knicks'e bu yaz iki tane maximum kontrat yapma şansını sağlayacak.

Ayrıca bu takas gerçekleşirse New York'un Houston'a Jarred Jeffries,Jordan Hill ve kontratının süresi dolmakta olan Larry Hughes'i vereceği bildirildi.New York Knicks'in bu yaz free-agent pazarının en hareketli takımlarından biri olması bekleniyor.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2010, 22:29:46 Gönderen: lunatic_1994 »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
Ynt: T-Mac, Knicks Yolunda
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2010, 18:47:29 »
T-Mac in yerinde Ariza ve Brooks bence görevlerini iyi yapıyorlar. Sakatlıklarla boğuşarak, süre alamayarak Rockets kariyeri bitti gibi... Knicks' e gitmesi için ise yorum yapamayacak hâle geldim. :)
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
Ynt: T-Mac, Knicks Yolunda
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2010, 00:06:48 »
Bundan haberim yoktu ama geçenlerde bir sohbette konuşurken T-Mac Tam Knicks'e göre demiştim. Birkaç gün sonra bu haberi duymak güldürdü beni. T-mac tam Knicks'e göre yada Knicks tam ona göre. New York yıllardır kağıt üstünde mükemmel starları barındırıyor ama oyuncularda iş yok aldıkları astronomik ücretlerle New York gibi bir şehirde baya güzel yaşıyorlar. T-Mac'te artık eskisi gibi değil olamaz, New York özellikle mi yapıyor bilmiyorum ama bir sönük yıldız daha kadrolarına katmak üzereler. Beklediğimde zaten buydu T-mac kariyerinin son dönemlerinde New York şehrinin tadını çıkarsın. Şampiyonluk zaten hayal gibi onun için.