Gönderen Konu: Türkiye Ligleri (Futbol)  (Okunma sayısı 238870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye Ligleri (Futbol)
« Yanıtla #850 : 20 Mart 2011, 22:06:01 »
-se , -sa'larla nereye varmayı düşünüyorsunuz ?

Yusuf şundan sordum ; 61.dakikada "İ... Trabzon olamazsın şampiyon." diye bağırdılar galiba da.Bir taraflarına ne giriyor onu anlamadım.
Kendi adıma şöyle cevaplayım. Artık bu saatten sonra bir yere varma amacımız yok. Sadece yine oynayan taraf bizdik ama onlar aldı. Ama hakederek değil veya büyük takım olduklarından değil. Aslında bazı açılardan gerçekten büyük bir takım fenerbhce.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #851 : 20 Mart 2011, 22:08:40 »
Hâlâ laf sokmaya çalışıyorsun.O da gelir aynı şeyleri sana söyler.

Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının birbirlerine böyle laf etmeleri de çok garip doğrusu.Aynı şeyin laciverti işte.Bunların arkasından Beşiktaş gelir , arkasından da ancak Anadolu takımlarına karşı Trabzon.Olan gariban takımlara olur.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #852 : 20 Mart 2011, 22:12:12 »
Hâlâ laf sokmaya çalışıyorsun.O da gelir aynı şeyleri sana söyler.

Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının birbirlerine böyle laf etmeleri de çok garip doğrusu.Aynı şeyin laciverti işte.Bunların arkasından Beşiktaş gelir , arkasından da ancak Anadolu takımlarına karşı Trabzon.Olan gariban takımlara olur.
Niye laf sokmaya çalışayım abi? Ayrıca aynı şeyleri söylesin. Ben burda kötü bir şey söylemiyorum.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #853 : 20 Mart 2011, 22:29:14 »
Alıntı
Aslında bazı açılardan gerçekten büyük bir takım fenerbhce.
Çocukla konuşmuyorsun sen.Burada ne kastediyorsun şimdi , anlamadık mı biz ?

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #854 : 20 Mart 2011, 22:46:26 »
Alıntı
Aslında bazı açılardan gerçekten büyük bir takım fenerbhce.
Çocukla konuşmuyorsun sen.Burada ne kastediyorsun şimdi , anlamadık mı biz ?
Estağfurullah, Fenerbahçe'nin büyük takım olduğu konusunda hemfikiriz sadece. Belki söylediğimin yanlışlığı veya doğruluğu tartışılır ama kötü bir şey söylediğimi düşünmüyorum. Hele tartışmaya yol açacak hiçbir şey söylemedim.

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderator
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #855 : 20 Mart 2011, 23:00:49 »
Hayır abi,o bu değil de mağlubiyete kılıf uydurmak budur işte. Çok mu zor yahu "Fenerbahçe bizi "yine" yendi demek." Bir de öyle bir çene var ki,Saraçoğlu'nda 10 senedir tek kale futbol oynuyor falan sanar millet... Kaç senedir Saraçoğlu'nda da Sami Yen'de de evire çevire yeniyoruz,sonuç yine Galatasaraylıların hazmedememesi...

Markus Merk dediğim herif de Dünya'nın en iyi hakemidir bu arada,yanında bir Collina'yı sayabiliriz...

Abi kusura bakmayın da,başınızdaki yönetim,teknik direktör ve sahip olduğunuz rezil rüsva oyuncular varken bahane bulmanız gereken son şey bence hakemler,şans vs...

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #856 : 20 Mart 2011, 23:09:48 »
Çağatay , Markus Merk'in Özer'in pozisyonuyla ilgili söylediklerini izle lan. :-D

Cidden amma abarttınız.Yendi Fener işte.Bu kadar basit.Birileri kazanacak , birileri kaybedecek.Cidden de öyle bir şey var ki senelerdir Fener yeniyor yani yapacak bir şey yok.Nasıl ki Barca da Real'e 5 atıyor 6 atıyor.Real Madrid'in de 9 tane - 8 de olabilir - şampiyonlar ligi var ama son birkaç senedir adamlar yenemiyor Barca'yı.

Artık bu maçı bitirip "önümüzdeki maçlara" baksak ...

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderator
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #857 : 20 Mart 2011, 23:23:31 »
Abi yok ya,eleştirmek kolay,takdir etmek çok zor bu ülkede....

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #858 : 21 Mart 2011, 00:13:21 »
Tebrikler.

http://www.facebookizlesene.com/milan-baros-039-un-sayilmayan-golu-hq-.html

Bula bula bunu buldun Allah aşkına? Bu mu senin önemli pozisyonun? Kaleci duruyor, defans duruyor. Görmek bu kadar zor mu?

Çatır çatır yendik işte olay bu. Tamam iyi başlamadık ama maçı iyi bitirmesini bildik. Genel kanı da hakemlerin iyi olduğu yönde bahane aramayın.

Artı olarak Fenerbahçe büyük takımdır, bu yıl da şampiyon olursa eğer yine tüm ligi alt edip şampiyon olacaktır. Geçen yıllarda olmamıştı fakat bu yıl ittifakınızı da delerek olacaz inşallah. Sizin hakem makem demeye hiç ama hiç hakkınız yok. Geçen yılları hatırlayın. Bu kadar kompleksli olmayın yani yazık.

Bakın son trabzon maçından bi enstantane. Dakika 91 - Maç 2-1 bitti bu golle:

Bu da ittifakınıza ithafen gelsin:

Artı olarak Özer'in pozisyonu kırmızı falan değil, abartmayın. Adam ne yaptığını göstermek için yapmış, biraz abartmış sadece. En fazla sarı olur. Hiç bir yorumcu da ona kırmızı falan demedi, diyemez de.

Bu çekememezlik beni öldürüyor ya. Yeterse yeter.
« Son Düzenleme: 21 Mart 2011, 00:27:03 Gönderen: AoGVinsanity »

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #859 : 21 Mart 2011, 00:30:44 »
1-neyinizi çekemeyeceğiz ? 2-markus merk kırmızı kesinlikle dedi.ha beni ilgilendirmiyor ama. 3-fenerlilerdeki en iyi biziz,en büyük biziz havası da beni öldürüyor.neden mor olalım?bugün siz gençlerbirligi kazansın istemediniz mi?biz oh nasıl , girdi mi morardınız mı mı yazalım ? Bu futbol fanatizmi cidden yordu beni.

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #860 : 21 Mart 2011, 00:34:18 »
1-neyinizi çekemeyeceğiz ? 2-markus merk kırmızı kesinlikle dedi.ha beni ilgilendirmiyor ama. 3-fenerlilerdeki en iyi biziz,en büyük biziz havası da beni öldürüyor.neden mor olalım?bugün siz gençlerbirligi kazansın istemediniz mi?biz oh nasıl , girdi mi morardınız mı mı yazalım ? Bu futbol fanatizmi cidden yordu beni.

1- Seni kast etmedim. Malum GS'liyeydi laflarım.
2- O yorumu görmedim. Neyse bariz bi şekilde kırmızı olmayacağı ortada.
3- Bizi bu noktaya getiren diğer takımların kompleksi. Evet ittifak olarak da tüm diğer takımlar mor oldular. Yaz Yasir yaz içinde kalmasın. Ordaki resimde bariz herşey ortada zaten geçen yıllarda da olduğu gibi.

Diğer takımalr bu kadar kompleks yaptığı sürece, en iyi biziz havasına girmemek de elde değil gerçekten.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #861 : 21 Mart 2011, 00:39:48 »
o resmi göremiyorum şimdi.fb,gs,bjk ile ilgili binlerce video,resim bulabilirim.türkiyede temiz degil bu işler.ben bir şey yazmam zaten buraya çünkü yazılmasını da istemem , içimde sakladgm bir sey yok ki kalsın.özer için görüşümü yazmıştım.

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #862 : 21 Mart 2011, 00:42:23 »
o resmi göremiyorum şimdi.fb,gs,bjk ile ilgili binlerce video,resim bulabilirim.türkiyede temiz degil bu işler.ben bir şey yazmam zaten buraya çünkü yazılmasını da istemem , içimde sakladgm bir sey yok ki kalsın.özer için görüşümü yazmıştım.
Üstteki trabzon gençlerbirliği maçındaki resim.

Neyse harbi konuşmaya gerek yok, bu konu da zarar veriyor foruma gerçekten. Basketbol konuşulması gerekirken. Kilitleyelim geçelim.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #863 : 22 Mayıs 2011, 23:15:31 »
Fenerbahçe, Sivasspor'u 4-3 yenerek şampiyon oldu, FB'li arkadaşları tebrik ederim..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni