Gönderen Konu: Üçlük Yarışması  (Okunma sayısı 27784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Üçlük Yarışması
« : 02 Şubat 2011, 17:58:53 »
Üçlük yarışması hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz..
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2011, 21:35:20 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Ynt: Üçlük Yarışması
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2011, 18:00:40 »
Katılımcılar???
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2011, 18:01:49 »
Belli değil ama olunca yazılır yorumlar..Şimdiden açalım biz.Konuları açarken toptan açayım dedim..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Üçlük Yarışmasının Katılımcıları Belirlendi
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2011, 21:37:10 »
19 Ocak gecesi yapılacak üçlük yarışmasında son şampiyon Paul Pierce şampiyonluğunu korumaya çalışacak.İşte 2011 All-Star üçlük yarışmasının katılımcıları:

Paul Pierce(Boston Celtics,2010 Şampiyonu)
Ray Allen(Boston Celtics,2001 Şampiyonu)
Kevin Durant(Oklahoma City)
Daniel Gibson(Cleveland Cavaliers)
James Jones(Miami Heat)
Dorell Wright(Golden State Warriors)

Oyuncular 2 turda yarışacak.İlk turda ilk 3 sırayı alan oyuncular finale çıkacaklar ve şampiyonluk için yarışacaklar.Ayrıca oyuncuların olası bir itirazları durumunda hakemlerin vereceği kararlara göre hemen televizyondan tekrarından yararlanılabilecek.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2011, 21:43:13 »
Favorim James Jones plasem ise Ray Allen.Kevin Durant'in şut stilinin bu yarışmaya pek uymadığı düşünülürse pek şansı yok gibi.Dorell Wright da bu sezon çok iyi atıyor ama o da stil bakımından dezavantajlı olacaktır.

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2011, 00:15:30 »
Onu bunu bilmem de çok kaliteli,kıran kırana,taş bir yarışma olacak bence...

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2011, 01:24:48 »
Senelerdir bu yarışmaya neden bi temsilcimiz katılmadığını merak etmişimdir.. Yani Memo-Hido-Ersan, Wright, Gibson'dan daha mı kötü şutörler.. :) İnşallah önümüzdeki senelerde bizden birini görürüz artık.. Bu arada katılımcılar kaç seneden beri bu kadar sağlam olmamıştı yanlız.. Ben favorim son şampiyon Pierce..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2011, 01:44:02 »
Kevin Durant favorim. Ama Ray Allen inde şansı yüksek. Diğerlerine pek şans vermiyorum açıkçası.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2011, 09:42:32 »
Ben 2. tura çıkacak oyuncuların Ray Allen, James Jones 3. finalistinse ya Paul Pierce ya da Gibson diyorum. Bu üçlüden James Jones ve Allen çok yakın bir yarışma geçirir 3. finalist (Pierce ya da Gibson) biraz kopar Jones kazanır gibime geliyor. İlk turda bütün herkes çok yakın olur beklenen performanslar gelirse soluk soluğa izleriz. :D

The legend in the area

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2011, 10:06:16 »
Ben Paul Pierce'ın bu sefer 2. tura çıkabileceğini düşünmüyorum..Burak da dedi, ben de ilk gördüğüm de aynı düşünceye kapılmıştım, adaylar gerçekten çok sağlam bu sefer.Kevin Durant'in ve Daniel Gibson'ın 2. tur şanslarını çok yüksek görüyorum, şampiyon da Reggie Miller'ı geçmenin verdiği gazla Ray Allen olur bence.Favorim Allen..
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 10:07:52 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2011, 23:00:19 »
Ben Paul Pierce'ın bu sefer 2. tura çıkabileceğini düşünmüyorum..Burak da dedi, ben de ilk gördüğüm de aynı düşünceye kapılmıştım, adaylar gerçekten çok sağlam bu sefer.Kevin Durant'in ve Daniel Gibson'ın 2. tur şanslarını çok yüksek görüyorum, şampiyon da Reggie Miller'ı geçmenin verdiği gazla Ray Allen olur bence.Favorim Allen..
Ama abi işin içinde şut stili de var.. Yani Allen'la Durant'ın şut stili uymaz.. Tabi ritimlerini yakalarlarsa neden olmasın da bence diğerlerinin şansı daha yüksek..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2011, 10:10:29 »
Ama abi işin içinde şut stili de var.. Yani Allen'la Durant'ın şut stili uymaz.. Tabi ritimlerini yakalarlarsa neden olmasın da bence diğerlerinin şansı daha yüksek..
Ben Durant'in stilinin cuk oturacağı görüşündeyim.Her şeyden önce seri bir tarzı var, tak tak atıyor.Ayrıca geçen sene şu forumda kime sorarsak soralım bu yarışmaya uymayan tarzlar diye.İddia ediyorum herkes Pierce'ı koyardı ilk 3'e.Garanti.Ama adam aldı, geçen sene Pierce'ın Curry'i eleyip şampiyon olmasından sonra ben daha inanmıyorum şut tarzına falan. :-) Ayrıca Allen ve Durant'in tarzlarının bu yarışmaya uyduğunu düşünüyorum..

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2011, 10:20:02 »
Ben Durant'in stilinin cuk oturacağı görüşündeyim.Her şeyden önce seri bir tarzı var, tak tak atıyor.Ayrıca geçen sene şu forumda kime sorarsak soralım bu yarışmaya uymayan tarzlar diye.İddia ediyorum herkes Pierce'ı koyardı ilk 3'e.Garanti.Ama adam aldı, geçen sene Pierce'ın Curry'i eleyip şampiyon olmasından sonra ben daha inanmıyorum şut tarzına falan. :-) Ayrıca Allen ve Durant'in tarzlarının bu yarışmaya uyduğunu düşünüyorum..
Ben şut stilinin cuk oturması diye birşeye bakmayı tercih etmem çünkü herşey olabiliyor. Ama şut stiline bakmak gerekirse Durant havada biraz fazla kalıyor süreye de oynaması lazım her salisenin önemi var. Her seferinde 0.1 saniye kaybetse 2. atış noktasında 1 saniye ve yarışma boyunca 2,5 saniye kayıp etmiş olur. :D Ama çok hızlı ve az sıçrayarak atabiliyorsan küçük bir avantajın oluyor. Tabi bunlara takılmamak lazım bunların avantajlı olduğu kişi kazansaydı yarışma olmazdı.Ayrıca tamam süre önemli ama zaten kazanıcak kişiysen 2,5 saniyeden birşey olmaz. :D

The legend in the area

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Şubat 2011, 11:13:41 »
Pierce herhangi bir maçta üçlük atarken 2-3 saniye bekleyip atıyor..Gitti yarışmayı kazandı.Ayrıca Durant havada fazla asılı kalmıyor ki, bir anda atıveriyor..

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #14 : 10 Şubat 2011, 11:56:40 »
Yani şu stil olayı bu kadar çok takılacak bir şey değil bence. O kadar senedir süreyi yetiştiremeyen görmedim ben. Geçen sene Kaan Kural,Pierce'ın şut stili bu yarışmaya uygun değil diyip durdu All-Star gecesinde,adam gitti yarışmayı kazandı. Belli olmaz yani ne olacağı. Eli sıcak olan kazanır işte.  :D

Benim favorim Durant bu arada...

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Şubat 2011, 14:45:53 »
Ben de sadece fikrimi attım yani ortaya bu sebepten bunlar kazanmaz demiyorum.. Bu yüzden 1 adım gerideler, ritimlerini yakalarlarsa 1 adım öne geçerler ama.. Allen'ın tarzı uygun değil diyorum ama adam 2001'de olmuş yine neden olmasın.. Ben sadece küçük bi dezavantajları olduğunu belirttim..

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Şubat 2011, 20:45:20 »
Allen ve Durant ritimlerini rahatça bulabilen oyuncular. Bu da ard arda 2-3 atış sokmaları dururmunda çok yüksek skorlara çıkabileceklerinin göstergesi. Ayrıca stil olarak ta yarışmaya çok uyuyolar bence. Çavuk ve gülü bilekeleri var.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #17 : 10 Şubat 2011, 21:18:55 »
Yani şu stil olayı bu kadar çok takılacak bir şey değil bence. O kadar senedir süreyi yetiştiremeyen görmedim ben. Geçen sene Kaan Kural,Pierce'ın şut stili bu yarışmaya uygun değil diyip durdu All-Star gecesinde,adam gitti yarışmayı kazandı. Belli olmaz yani ne olacağı. Eli sıcak olan kazanır işte.  :D

Pierce geçen seneki yarışma için nerdeyse hiç sıçramadan ve daha çabuk atabileceği bir şut stili için çalışmıştı.Bu yıl o kadar konsantre olacağını düşünmüyorum

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Şubat 2011, 09:11:13 »

Pierce geçen seneki yarışma için nerdeyse hiç sıçramadan ve daha çabuk atabileceği bir şut stili için çalışmıştı.Bu yıl o kadar konsantre olacağını düşünmüyorum
Bu geçen sene kazanmasa hiç işi olmazdı sana söyliim :D Laf olsun diye gelmiş olabilir :D

The legend in the area

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #19 : 11 Şubat 2011, 21:39:17 »
Gibson kim ? Stephen Curry yoksa izlenmez...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Şubat 2011, 21:41:40 »
Dünya kadar adam var Curry'e mi taktın? :-D Allen varsa izlenir abi...

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #21 : 11 Şubat 2011, 21:43:52 »
Curry beybi feys olm. :-D Allen baydı artık kaçıncı bu ? :deli:

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Şubat 2011, 21:45:06 »
Curry beybi feys olm. :-D Allen baydı artık kaçıncı bu ? :deli:
Ben ilk defa izleyecem.. :-D heyecanım büyük valla...

Çevrimdışı forever_BOSTON

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Şubat 2011, 13:49:16 »
Ray ALLEN rekoru kırdıktan sonra üç sayı yarışmasını kazanması çok güzel olur.

Çevrimdışı raptors

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Şubat 2011, 02:46:05 »
Ray Allen'ın rekoru kırması onu fazla havaya soktu ve morali üst düzeyde.RAY ALLEN şimdiden favori ama rakipler'de çok can yakıcı