Gönderen Konu: Utkan Aktaş(Serbest Köşe)  (Okunma sayısı 2227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
Utkan Aktaş(Serbest Köşe)
« : 05 Ekim 2008, 17:28:34 »
İzinsiz açmış olabilirim ama sanırım açma hakkım var...

Neyse geri dönüşümün şerefine; Çok kapsamlı ve konu başlıklı, derin ama istatistiklerle kafa ağrıtmayan, işin ilmini kapmaya çalışan bir Draft, ölü sezon ve Sezon değerlendirmesi yazısı yazmaya başladım....

NBA'in avrupaya açılmayı abartarak oyuvcuların aklına karpuz kabuğunu nasıl düşürdüğünü...Hangi yaanlış hamleyi yaptı sandığımız takım aslında doğru olanı yaptı..Hangi tam yerinde dediğimiz olayın dönüşü olumsuz olacak, Kimler yükselir, kimler aynı kalır ve kimler düşer. Ödül ve Play-Off tahminleri. NBA'in sornları ve bunlara dayananabilirliği, bu sezonun nasıl bir tecrübe sunacağının sorgulanması gibi konuları ele alıyor....

Umarım tamamlar ve lig başlamadan önce yada başladıktan hemen sonra sizlere sunabilirim...Mayıs tan beri yokum ve tüm açlığımı bu yazıya püskürdüm....Çok şeyler beklediğim bir sezona çok şeyler bulacağınız bir yazı ile sizi hazırlamak istedim...

Böylece yeni arkadaşlar beni tanırlar ve eskiler de hatırlamış olurlar...Hepinizi özlemişim...

Onur bu arada sanada teşekkür ederim...Yazı bitince anlayacaksın ;))

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
Ynt: Utkan Aktaş(Serbest Köşe)
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2008, 18:21:48 »
Eyvallah abi.. Valla senin köşe yazıların köşe yazısı gibi değil de ; kitap gibi, hatta abartıyım ansiklopedi gibi oluyor..

"Michael Jordan Efsanesi" adlı yazıya gelen teşekkürlerden biliyorum, birçok kişiyi bilgilendirdiğini ve mutlu ettiğini söyleyebilirim..

Merakla bekliyorum açıkçası, bu arada izinsiz açtım demişsin, ne izini ya ayıpsın.. :)

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
Ynt: Utkan Aktaş(Serbest Köşe)
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2008, 20:18:22 »
O Bahsettiğin Biyografi Makale adı gibi bir efsane oldu... Basketbol ve hatta Spor sitelerinde en çok okunan biyografi olmuştu bir ara(Türk içerikli tabi)... Sanada Eyvallah kardeşim...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)