Gönderen Konu: Van Gundy'nin Favorisi Rose  (Okunma sayısı 6167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Van Gundy'nin Favorisi Rose
« : 24 Mart 2011, 18:56:23 »
Orlando Magic koçu Stun Van Gundy, MVP yarışının bittiğini ve Chicago Bulls'un oyun kurucusu Derrick Rose'un bu ödülü kazanacağına inandığını söyledi.

Van Gundy'nin açıklaması şu şekilde "Bunun yeterince açık olduğunu düşünmüyorum.Medya kararını vermiş gibi görünüyor ve onlar oyu verecek olan kurumlardan biri.Bu nedenle bu yarış sona erdi.Dinlediklerimi ve okuduklarımı söylüyorum, bu iş bitti.Derrick Rose ödülü kazanacak, başka bir yol gösteren herhangi bir şey ne duydum ne de okudum.Eğer o kazanmazsa çok şaşırırım."

Dwight Howard da yaptığı açıklamada Rose'un şu anda en büyük favori olduğunu, Doğu Konferansı'nda takımını birinci sıraya kadar çıkardığını söyledi.Rose bu sezon 24.9 sayı ve 7.8 asist ortalamalarıyla oynadı ve Carlos Boozer'ın uzun süre sakatlıklarla boğuştuğu sezonda takımını zirveye kadar çıkarmaya başardı.Ayrıca bu sezon çok daha iyi bir üç sayı atıcısı olan Rose 112 üçlük attı.Yıldız oyuncu geçtiğimiz sezonun toplamında sadece 32 üçlüka atmıştı.

Van Gundy de konuşmasını şöyle sonlandırdı "Bakın, daha önce de söyledim.Bana göre ribaundlarıyla, sayılarıyla, savunmasıyla Dwight Howard'ın yapabileceklerini yapabilecek kimse yok.Rose'un da harika olduğunu düşünüyorum, MVP ödülünü o kazanırsa hiçbir problemim de olmaz.Doğudaki en iyi galibiyet rakamına sahipler, açıkça liderler.Harika bir durumdalar."

"Bana göre seçim yapmak çok zor, Rose harika.Ama hâla Dwight'ın yapabileceklerinin tamamını yapabilecek kimse yok."
« Son Düzenleme: 24 Mart 2011, 21:02:33 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Ynt: Van Gundy'nin Favorisi Rose
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2011, 22:13:33 »
Stan Van Gundy'nin son dönemde yaptığı en akıllı açıklama.En azından spekülasyona dönebilecek önemli ir iddiası yok.Hatırlarsak daha çok geçmedi David Stern'e Mübarek benzetmesi üzerinden...

Ben zaten Rose'un hakettiğini önceden belirttim.İkinci adayım da Howard'dı.Nowitzki son dönemde Kobe'nin hayli arkasında kaldı.LeBron'dan ise Miami taraftarı hariç kimse bahsetmiyor.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Editör
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2011, 12:19:05 »
Kobe ya da Nowitzki diyordum, batıyı 2. bitirme sırasına göre ancak özellikle allstar arasından itibaren Lakers ve Kobe muazzam bir çıkış yaptı. Nowitzki arkada kaldı. Kobe olurdu MVP ancak Bulls doğuyu birinci bitirmeye-Boston'ın saçmasapan durumu da göz önüne alınınca- artık çok yaklaştı. Ödül yüzde 80 Rose'a gidecek. Bulls'un doğuyu lider bitirmesine rağmen,yine de Rose'a vermezlerse ayıp...

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2011, 13:28:18 »
Ödül muhtemelen Rose'a gidecek. Ancak baştan beri söylüyorum ben Kobe Bryant gibi bir oyuncunun kariyerini 1 mvp ödülüyle bitirmesini de çok normal bulmuyorum. Özellikle son dönemde Lakers in yakaladığı çıkış ve Kobe'nin perfornmansına da bakarsak hala şansının olduğunu düşünüyorum. Eğer Lakers lig sonunda Chicago'nun önüne çıkabilirse bu ödül Kobe'ye de gidebilir. Arada tek maç fark olmasına rağmen bu zor bence. %70 Rose mvp diyebilirim..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2011, 13:46:44 »
Ödül muhtemelen Rose'a gidecek. Ancak baştan beri söylüyorum ben Kobe Bryant gibi bir oyuncunun kariyerini 1 mvp ödülüyle bitirmesini de çok normal bulmuyorum. Özellikle son dönemde Lakers in yakaladığı çıkış ve Kobe'nin perfornmansına da bakarsak hala şansının olduğunu düşünüyorum. Eğer Lakers lig sonunda Chicago'nun önüne çıkabilirse bu ödül Kobe'ye de gidebilir. Arada tek maç fark olmasına rağmen bu zor bence. %70 Rose mvp diyebilirim..

Kobe 1 MVP ödülüyle kariyerini bitirse ne olur arkadaş , bu adam şu anda faal sporcular içinde en çok şampiyonluk kazanan ve NBA finallerinin en değerli oyuncusu seçilmiş oyuncularından biri değil mi??

Faal sporcular içinde en çok şampiyonluğu olan oyuncu Kobe olmalı zaten.Yanlışsam düzeltin

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2011, 14:03:48 »
Efsanelerden: Michael Jordan 5 MVP, Magic Johnson 3 MVP, Larry Bird 3 MVP, Adbul Jabbar 6 MVP.

Günümüz efsaneleri: Steve Nash 2 MVP, LeBron James 2 MVP, Tim Duncan 2 MVP, Kobe Bryant 1 MVP.

Şimdi ben Kobe Bryant'ın Michael Jordan haricinde tüm basketbolculardan iyi olduğunu düşünüyorum. Ama bi bakıyorum istatistiklere günümüzde bile 2 mvp si olan birçok oyuncu varken bana göre günümüzün tartışmasız en iyisi Kobe Bryant'ın 1 MVP si var. Üstelik 2006 ve 2007 sezonlarında ligde açık ara en iyi istatistiklere sahip olan oyuncu olmasına rağmen sadece Lakers'ın Batı 7.si olmasından dolayı ödülü alamadı Kobe. Ben de diyorum ki böyle bir adama en az bir kere daha MVP olma yakışacaktır ve layıkı olacaktır. Bu sezon Rose ödülü daha çok hakediyor ancak sezon sonu Lakers'ın ligi Bulls'un önünde bitirmesi durumda Kobe'nin de şansı olacaktır. Ve oylamada bu istatistiklere bakarak Kobe'ye biraz daha ayrıcalık sağlanabileceğini umuyorum. Hakediyor da çünkü. Rose maximum Doğu finalini görebilir bana göre ama Kobe Lakers'ı 2 senedir şampiyon yapıyor bu sene de yapma olanağı yüksek. Bu şekilde bakınca Kobe'de bu ödülü kesinlikle hakediyor..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 14:31:58 »
Efsanelerden: Michael Jordan 5 MVP, Magic Johnson 3 MVP, Larry Bird 3 MVP, Adbul Jabbar 6 MVP.

Günümüz efsaneleri: Steve Nash 2 MVP, LeBron James 2 MVP, Tim Duncan 2 MVP, Kobe Bryant 1 MVP.

Şimdi ben Kobe Bryant'ın Michael Jordan haricinde tüm basketbolculardan iyi olduğunu düşünüyorum. Ama bi bakıyorum istatistiklere günümüzde bile 2 mvp si olan birçok oyuncu varken bana göre günümüzün tartışmasız en iyisi Kobe Bryant'ın 1 MVP si var. Üstelik 2006 ve 2007 sezonlarında ligde açık ara en iyi istatistiklere sahip olan oyuncu olmasına rağmen sadece Lakers'ın Batı 7.si olmasından dolayı ödülü alamadı Kobe. Ben de diyorum ki böyle bir adama en az bir kere daha MVP olma yakışacaktır ve layıkı olacaktır. Bu sezon Rose ödülü daha çok hakediyor ancak sezon sonu Lakers'ın ligi Bulls'un önünde bitirmesi durumda Kobe'nin de şansı olacaktır. Ve oylamada bu istatistiklere bakarak Kobe'ye biraz daha ayrıcalık sağlanabileceğini umuyorum. Hakediyor da çünkü. Rose maximum Doğu finalini görebilir bana göre ama Kobe Lakers'ı 2 senedir şampiyon yapıyor bu sene de yapma olanağı yüksek. Bu şekilde bakınca Kobe'de bu ödülü kesinlikle hakediyor..
Hak etmiyor demiyorum.Tabi ki Rose - Howard - Kobe üçlüsünden hangisine giderse ben saygıyla karşılarım bu sezon.Ama benim söylediğim Kobe'nin 1 MVP si var diyenlere Kobe kazandığı yüzükleri sallar herkesin ağzını kapar.Onun bu ödülü çok önemsediğini zannetmiyorum.En İyi olduğunu düşünüyor zaten.Şampiyonluklar ve oynadığı oyun da bunun kanıtı.

Ama ne olursa olsun bu sezon MVP Rose olmalı :D

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2011, 15:59:09 »
2 yanlış 1 doğru etmez ...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2011, 16:17:07 »

Hak etmiyor demiyorum.Tabi ki Rose - Howard - Kobe üçlüsünden hangisine giderse ben saygıyla karşılarım bu sezon.Ama benim söylediğim Kobe'nin 1 MVP si var diyenlere Kobe kazandığı yüzükleri sallar herkesin ağzını kapar.Onun bu ödülü çok önemsediğini zannetmiyorum.En İyi olduğunu düşünüyor zaten.Şampiyonluklar ve oynadığı oyun da bunun kanıtı.

Ama ne olursa olsun bu sezon MVP Rose olmalı :D
Ben senin üçlüne Nowitzki'yi de katıyorum tabi ki.Bu gece sınav falan büyük ihtimal izlemeyeceksiniz ama Dallas-Utah maçında büyük ihtimal yine iyi bir performans sergileyecektir.Zaten sezon içinde bol bol izledik..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2011, 16:19:00 »
Van Gundy'e göre 1-Derrick Rose 2-Howard 3-Notwizki 4-Kobe 5-Lebron James 6-Durant 7-Wade 8-Lamarcus Aldridge  9-Westbrook 10'u hatırlamıyorum..AMA yerinde tahminler..Alpay, bu arada Notwizki konusunda haklı çıktın..En büyük favorilerden biri..Yalnız ödül bu aralar veriileceği için son maçlardaki performanslar öne çıkacak..Kobe birz da sayılara oynuyor gibi gelior...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2011, 16:20:43 »
Van Gundy'e göre 1-Derrick Rose 2-Howard 3-Notwizki 4-Kobe 5-Lebron James 6-Durant 7-Wade 8-Lamarcus Aldridge  9-Westbrook 10'u hatırlamıyorum..AMA yerinde tahminler..Alpay, bu arada Notwizki konusunda haklı çıktuın..En büyük favorilerden bir..Yalnız ödül bu aralar veriileceği için son maçlardaki performanslar öne çıkacak..Kobe birz da sayılara oynuyor gibi gelior...
Van Gundy'e ben de katılıyorum açıkcası, MVP ödülünü vermek konusunda nelerin göz önüne alındığı belli.%90 MVP Rose olacak.Ama bana sorsalardı ben Rose'u bu kadar net favori yapmayabilirdim galiba..

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2011, 16:32:24 »
Van Gundy'e göre 1-Derrick Rose 2-Howard 3-Notwizki 4-Kobe 5-Lebron James 6-Durant 7-Wade 8-Lamarcus Aldridge  9-Westbrook 10'u hatırlamıyorum..AMA yerinde tahminler..Alpay, bu arada Notwizki konusunda haklı çıktuın..En büyük favorilerden bir..Yalnız ödül bu aralar veriileceği için son maçlardaki performanslar öne çıkacak..Kobe birz da sayılara oynuyor gibi gelior...
Van Gundy'e ben de katılıyorum açıkcası, MVP ödülünü vermek konusunda nelerin göz önüne alındığı belli.%90 MVP Rose olacak.Ama bana sorsalardı ben Rose'u bu kadar net favori yapmayabilirdim galiba..
Aslında bence de bu kadar net favori olmamalı..Kobenin rakamları da aynı Rosela..Ama Chicago Amerikanın 3. büyük şehri ve Nba 3. büyük takımı(şampiyonluk sıralamasında)..Bu kadar zaman sonra,şampiyonluğa oynuyunca,insanların şehre ve takıma sempatisi olduğundan bu kadar öne çıkardıklarını düşünüyorum...Howard da inanılmaz oynuyor ve gerçekten Howarddın, Notwizkinin istatislikleri Rosedan  çok yönlü kategoride etkileyicidir..Ama ben bunu sempatiye bağlıyorum...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Mart 2011, 16:35:17 »
Aslında bence de bu kadar net favori olmamalı..Kobenin rakamları da aynı Rosela..Ama Chicago Amerikanın 3. büyük şehri ve Nba 3. büyük takımı(şampiyonluk sıralamasında)..Bu kadar zaman sonra,şampiyonluğa oynuyunca,insanların şehre ve takıma sempatisi olduğundan bu kadar öne çıkardıklarını düşünüyorum...Howard da inanılmaz oynuyor ve gerçekten Howarddın, Notwizkinin istatislikleri Rosedan  çok yönlü kategoride etkileyicidir..Ama ben bunu sempatiye bağlıyorum...
Howard ve Nowitzki'nin en az Rose kadar hakettiği konusunda kesinlikle haklısın.Mesela Gortat gittikten sonra Howard, Orlando'nun tek pivotu ve inanılmaz maçlar çıkarıyor ya.Geçen sene böyle miydi Howard?Nowitzki harika şut atıyor, harika bir yıldız, Rose alırsa da hak ederek almış olur ama bu kadar net favori olması da ayıp oldu diğerlerine..

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Mart 2011, 17:02:50 »
Howardla,Notwizkinin bir kenara bırakıp..Yaşlandığı dediğimiz Kobe de Rose kadar oynuyor..Rose 24.8 sayı 7.8 aasist 4.2 reboundla oynarken,,Kobe 25.1 sayı 4.8 asist 5.2 reboundla oynuyor..Kobe de en az Rose kadar takımı için değerli bir oyuncu..L.A da gayet başarılı...Howard ve Notwizkiye gelince..Howard bu sezon sayı ve rebound kategorilerinde kariyerinin en yüksek ortalamalarına ulaştı..23.1 sayı 14 .2 rebound 2.44 blok(rebound ve blokta Lovedan sonra ikinci sırada)..Notwizki de 23.4 sayı 7.0 rebound ve 2.6 asistle oynuyor ve takımı için her şeyi..Gerçekten ilginç Rose'ı bu kadar favori görmek..

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2011, 17:55:47 »
Tek tek değerlendirirsek Howard takım başarısından kaybediyor bence. Bu 4 oyuncunun takımlarını yan yana koyarsak Orlando'nun galibiyet yüzdesi çok daha düşük.
Nowitzki ve Dallas şu an Lakers'ın 1 maç gerisindeler. Lakers'ı geçebilirlerse bence Dirk'te yarışta Kobe'nin önüne geçmiş olacaktır.
Kobe şu anda mükemmel maçlar çıkarıyor ve All Star dan beri Lakers sadece 1 malubiyet almış durumda. (14 maçta) Kobe'nin istatistikleri de Rose ve Dirk seviyesinde ancak burada belirliyici olacak şey Lakers'ın lig sonundaki konumu olacaktır. Bir NBA efsanesi olarak Lakers'ın Bulls'u geçmesi durumunda MVP yi alması gerektiğini düşünüyorum.
Ve son olarak Rose. Bence bu kadar ön planda olmasında Amerikan medyasının da etkisi var. Ancak perfornmansını da kenara koyamayız. Gerçekten çok iyi oynuyor ve Chicago'yu Doğu'nun zirvesine kadar taşıdı. Geçen seneye göre çok büyük gelişme kaydetti. Şu an çoğu kişinin gözünde favori. Ancak hep söylüyorum. Ben Lakers taraftarı olarak Lakers'ın Bulls'u geçemsini ve MVP'nin Kobe'ye gitmesini canı gönülden istiyorum. Bu Kobe'nin yakalayacağı son MVP fırsatı olabilir ve bu ödülü birkez daha kazandığı görme zevkine varmak istiyorum..

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2011, 21:05:19 »
Howardla,Notwizkinin bir kenara bırakıp..Yaşlandığı dediğimiz Kobe de Rose kadar oynuyor..
Bu söze bir yönüyle katılmıyorum, Kobe her şeyden önce dünya üzerindeki en iyi basketbolcusu.Fikirlere göre değişir en iyi oyuncu kim ama benim ve genel kanı böyle.Kobe Bryant'ın çok iyi oynaması, Rose kadar hatta ondan daha iyi oynaması hiç sürpriz değil ki.Bunda şaşılacak bir durum yok, Jordan da 34 yaşında neler yapıyordu, bilen söylesin burada.Kobe de 32 yaşında, şu anda harika oynuyor, bu, sakatlık olmazsa önümüzdeki 2-3 yılda da devam edecek..

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2011, 23:18:06 »
Howardla,Notwizkinin bir kenara bırakıp..Yaşlandığı dediğimiz Kobe de Rose kadar oynuyor..
Bu söze bir yönüyle katılmıyorum, Kobe her şeyden önce dünya üzerindeki en iyi basketbolcusu.Fikirlere göre değişir en iyi oyuncu kim ama benim ve genel kanı böyle.Kobe Bryant'ın çok iyi oynaması, Rose kadar hatta ondan daha iyi oynaması hiç sürpriz değil ki.Bunda şaşılacak bir durum yok, Jordan da 34 yaşında neler yapıyordu, bilen söylesin burada.Kobe de 32 yaşında, şu anda harika oynuyor, bu, sakatlık olmazsa önümüzdeki 2-3 yılda da devam edecek..
Ben onu Kobenin Vnan Gundy için 4. sırada favori görüldüğü için söyledim..Rosedan sonra favori olarak sadece Van Gundy değil Amerika basını için de Howard ve Notwizki favori gösreriliyor..Kobe geride olduğu için yazdım..Ama bana göre değil kesinlikle..Onun da favoriler arasında gösterilmesi gerekir..Bakalım göreceğiz..

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2011, 23:49:18 »
2001-2002 sezonu Jordan 39 yaşında Washington performans;;(Ayrıca,diz sakatlığı var 60 maç oynuyor..) 
   2001-2002 sezonu: 22.9 sayı ,  5.2 asist ,  1.42 top çalma (60 maç,sakatlıktan)
2002-2003 sezonu Jordan 40 yaşında;
   2002-2003 sezonu; 20.0 sayı, 6.1 rebounds, 3.8 assist, and 1.5 top çalma (82 maç,67ilk beş)
Jordan (33-34-35 yaş performans)
33 yaşında 30.4 sayı, 34 yaşında 29.6 sayı, 35 yaşında 28.7 sayı,
Jordan çaylak sezon 22 yaşında: 28.2 sayı,23 yaşında sezonu sakat kapatıyor(16 maç sadece),24 yaşında: 37.1 sayı,25 yaş: 35.0 sayı,26 yaş: 32.5 sayı,27 yaş:33.6 sayı,28 yaş:31.5 sayı,29 yaş:30.1 sayı,30 yaş:32.6 sayı,,
1993-1994,1994-1995 beyzbol oynuyor,emekli..98-99,99-00 ikinci emeklilik..
Not:Jordan 180 maç play off ortalaması 33.4 sayı(1. sıra),Kobecik 175 maç 25.0 sayı ortalama (16. sırada)
Dip Not:Jordan basketbol kariyerinde iki defa erken emekli olmasa kariyerindeki şampiyonluk sayısı 6 yerine en az 8-11 arası..İki defa Emekli olmasa Kobe(5 sene fazla oynadı,Jordana göre) kadar,Malone kadar oynasa toplam sayı rekoru kesintisiz Jordanın elinde..Dip Not:Bulls Jordan gelene kadar hiçbir şampiyonluk yaşamadı..Nba yarı finali dahi yok....

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Mart 2011, 23:51:02 »
Bunları yazıyorum,bi daha M.J ile Kobecik tartışmasına kesinlikle girmicem..Jordanın adı geçerken Kobeyi kesinlikle anamam..M.J'nin Kobe ile kıyaslayıp Jordanın kariyerine küfretme niyetim yok...O hiçbir oyuncuyla kıyaslanamaz...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2011, 13:33:31 »
Bunları yazıyorum,bi daha M.J ile Kobecik tartışmasına kesinlikle girmicem..Jordanın adı geçerken Kobeyi kesinlikle anamam..M.J'nin Kobe ile kıyaslayıp Jordanın kariyerine küfretme niyetim yok...O hiçbir oyuncuyla kıyaslanamaz...
Öyle zannediyorum ki MJ ile Kobe'yi kıyaslamadım ben, nerede kıyasladıysam göster bence çünkü ben kıyaslamadığımı zannediyorum.Ben Kobe şu anda dünyanın en iyi basketbolcusu olduğunu söyledim ve bu böyle de yani.Sadece Kobe yaşlı yaşlı oynayabiliyor deyince ben de senin bu cümlene katılmadığımı söyledim o kadar.Ayrıca Jordan'ın büyüklüğünü buraya sadece istatistiklerini yazarak kimseye açıklayamazsın..

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 29 Mart 2011, 10:51:02 »
Bence ödülü almasi gereken isim nowitzki.çünkü son derece verimli ve bu verimliligini diger arkadaslarinin cok az bir katkisiyla sunuyor,örnegin kobe nin sahip oldugu pota altina sahip degil,ki bu çogu zaman rakip savunmanin üzerine kurulmasina neden oluyor.howard ise bana göre en ciddi rakip ama nedense bu gibi durumlarda seçim genelde hep kisa oyunculardan yana kullanıliyor.örnegin shaq-iverson,shaq-nash secimlerinde oldugu gibi ki muthis haksizliklardi.gerci bu sene kim secilirse secilsin,supriz olmayacak cunku performanslardan öne cikan yok dolayisiyladatakim basarisi belirleyici olacak.
Ne Mutlu Türküm Diyene!