Gönderen Konu: Ve İverson Kenardan Gelecek  (Okunma sayısı 2678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Ve İverson Kenardan Gelecek
« : 06 Mart 2009, 10:34:31 »
  Ve İverson Kenardan Gelecek

Geçitğimiz günlerde 2 hafta parkelerden uzak kalacağı açıklanan Allen İverson'dan Pistons adına sevinçli haber geldi.Yıldız oyuncu becnhten başlamayı kabul edeceğini açıkladı.

Sakatlığından sonra Detroit Pistons'ın çıkışa geçmesi "Sorun Iverson'mış" seslerinin daha yüksek çıkmasına neden olmuştu.Hiçbir takım arkadaşlarıyla arası iyi olmayan Allen Iverson, sakatlıktan döndükten sonra benchten başlayabileceğini basına açıkladı.

Konu ilgili demeç veren Iverson;

"Ben Pistons'a geldiğim ilk gün de söyledim.Benim amacım şampiyon olmak.Bu yolda takıma nasıl yardımım olacaksa öyle davranırım.Beş başlarım veya benchten oyuna girerim, bunu umursamam." dedi.

Hatılacağı gibi Richard Hamilton, koç Michael Curry tarafından benche çekilmeden önce benzer açıklamaları yapmıştı.Çoğu Pistons taraftarının Iverson'un bench başlaması konusunda kampanyalar başlatması sonucu Iverson'dan beklenen açıklama geldi.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ve İverson Kenardan Gelecek
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2009, 10:56:15 »
iverson tecrübeli bir adam
yavaş yavaş kriyerinin sonuna gelirken burada bir şampiyonluk alabileceğini biliyor
tabi bu uğurda kendisinede ihtiyaç var.
bunun neticesinde kişisel meseleleri bir kenara koyup takım için yararlı olan ne işe
onu söylemiş
olması gerekende bu idi zaten.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Wade-03

• Rookie
  • **
  • The Flash
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2009, 13:35:58 »
Zannetmiyordum aslında kendini benche çektireceğini yani bunu kendine yedirebileceğini ama yinede kabul etmiş,helal olsun.Yüzük bu sene çok zor Detroit için,Iverson benche gelse bile şampiyonluk gelmez.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2009, 14:31:59 »
Zannetmiyordum aslında kendini benche çektireceğini yani bunu kendine yedirebileceğini ama yinede kabul etmiş,helal olsun.Yüzük bu sene çok zor Detroit için,Iverson benche gelse bile şampiyonluk gelmez.

ama en azından küçük de olsa bir şansları olur
ıverson a gelirsek artık çektirmez yaptırmaz zamanları geride kaldı
eski formunda olmadığından bu haklara sahip değil .
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Moderator
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2009, 17:23:41 »
Bu kadar tecrübe dolu ve NBA'in gelmiş geçmiş en iyi guardları arasında gösterilen bi adamın, zamanında 76ers'ı tek başına taşıyan bu adamın böyle durumlara düşmesi ne kadar üzücü.. Şu an Pistons'a bağıra bağıra sövmek istiyorum.. Böyle bi adamın tecrübelerinden yararlanmak, onu oyuna monte etmeye çalışmak yerine böyle saçma sapan çözümler buluyorlar ve hiç yakışmıyor.. Şu andan itibaren ligde en nefret ettiğim takım Detroit..
İnşallah play-off'a falan kalamazlar ve AI'a muhtaç olurlar AI da onlara iyi bi s*ktir çeker..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2009, 17:27:49 »

Yalnız,bu saatten sonra AI oynamaz zaten,oynamak için geldiğini de sanmıyorum.Bench'te oturup şampiyon olmaya da razı.

Ama söylediği de doğru.Iverson'a da hak vermek gerek.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2009, 18:01:35 »

Yalnız,bu saatten sonra AI oynamaz zaten,oynamak için geldiğini de sanmıyorum.Bench'te oturup şampiyon olmaya da razı.

Ama söylediği de doğru.Iverson'a da hak vermek gerek.

kesinlikle
yani bu takımda rip varken
ıverson takası gereksizdi
ikiside topu seven skorer oyuncular
böyle oluncada biri yedeğe çekilmeli
şu durumda answer in dışarden gelmesi daha iyi gibi
umarım takım ile ıverson gereksiz tartışmaları sonlandırıp
birlikte başarıyı yakalarlar.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2009, 22:33:14 »
Şu anda Detroit adına en mantıklısı bu gibi gözüküyordu çünkü diğer oyuncular istemiyor.Ama bu büyük ihtimalle bahane sakatlıktan sonra oynayacak mı yoksa 1 sezon heba mı oldu göreceğiz.Pistons'lu oyuncular bir gazla 3 maç kazandılar,bakalım devamı gelecek mi?Tamam sezon bitene kadar İverson'ı 6.adam kullandın.Son anlar ve bu adam müthiş devam ediyor.O zaman ne olacak?Maçın sonunda oyunda olursa ne olacak?Pistons'un geleceği çok iyi ancak şu anı da bir o kadar karışık.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2009, 22:44:12 »
Iverson'ın mutsuz olduğu her halinden belli. Her konuşmasında, maçlardaki hal ve hareketleriyle Detroit şehri tam bir cehenneme dönmüş durumda onun için. Önümüzdeki yaz %98 başka formayla görücez. Stuckey'nin de iyi performansıyla Iverson'a ihtiyaç olmadığı da anlaşıldı.

Ayrıca Iverson için takım sistemini değiştirmek hiç de mantıklı değil. Pistons'ın sistemi yıllardır belli ve tek bir oyuncu geldi diye oyun düzeni değişmez. Sonuçta bu takımda bir Rip, Sheed, Tayshaun gibi oyuncular da var.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel