Gönderen Konu: Vince Carter: Zıplama Programı  (Okunma sayısı 97333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kobe-24

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vince Carter: Zıplama Programı
« Yanıtla #50 : 14 Temmuz 2007, 18:45:45 »
bu antrenmanın türkçesi yok mu?terimleri türkçe karşılığı filan

Çevrimdışı MULTI KILL

• NBA Oyuncusu
  • *
  • STREETBALL 4 LIFE!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 31 Ağustos 2007, 02:04:08 »
bi işe üşenerek başlarsanız asla sonunu getiremezsiniz o yüzden gerçekten çok istemeniz gerekir. yapamam derseniz baştan kaybedersiniz, ama biraz sabredip sonuca ulaşmaya çalışırsanız kazanan siz olursunuz. benden söylemesi. biraz zamandan,enerjiden fedakarlık yapalım ama ben de ergenlik çağını tamamlamamış adamlara önermiyorum bunu...
Don't apologise, your game is sorry enough!

Çevrimdışı Oğulcan²

• Programmer
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 31 Ağustos 2007, 02:06:17 »
Sen yapıyosun dostum herhalde

Çevrimdışı MULTI KILL

• NBA Oyuncusu
  • *
  • STREETBALL 4 LIFE!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 31 Ağustos 2007, 02:08:15 »
yok ben daha gelişimimi tamamlamadım ancak biraz vücut çalıştım da en başlarda ah uh yapıyodum sonra öyle yapınca bi sonuca ulaşamadığımı gördüm. insan isterse başarır demek istedim yazımda. ilk önce istemek gerek... üşenmeyle bir yeregidilmiyor çünkü
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2007, 02:12:36 Gönderen: MULTI KILL »
Don't apologise, your game is sorry enough!

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 27 Eylül 2007, 20:03:14 »
arkadaşlar ben doğukan boy 1.90 70 kg ım.70-75 cm civarı zıplıyorum 16 yaşındayım,standart potaya tek el smaç vurabiliyorum ama zorlanarak,benim istediğim ise çok daha rahat vurmak,ne biliyim mesela nate robinson gibi topu tutmadan smaç vuruo.. kobe nin bazı smaçları gibi..bu arada sanırım kollarım boyuma göre kısa kulacım 1.82 :( ,normalde boyumdan 5,6 cm daha uzun olması gerekio sanıırım.
elimi kaldırdıımda basket ayakkabısıyla 2.47-2.48 civarına yetişiyorum.elim potayıda 18-20 cm geçio.havada kol ve omuzlar da açıldıı için 78 yerinne 70-75 civarı zıplıorum sizce bişeler yapiimmi...boyum uzar bu bi gerçek ilerde bu istediklerimi çok rahatta yaparım.hele kollarım normal uzunlukta olsa ne ala :).sanıırım boyuma görede  2.56-2.58 deymem gerekio.bide gelişmiş vücutta ergenlikten cıkan bi insaan olsam heralde daha fazla olurdu...yardımınızı bekliorum

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #55 : 27 Eylül 2007, 20:07:44 »
(abi sen o boya 70-75 cm mi zıplıyon dik olarak zıplaman imkansız bişi zaten heralde yanlış ölçtün) ve ayrıca bu program boya we kiloya bakmıyo galiba ve o cok zor ve zaman isteyen bi program sürekli yapman lazım

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 27 Eylül 2007, 20:07:52 »
unutmadan ben lisanslı basketbolcuyum pozisyonum PF-zaman zaman SF ,izmirde yaşıyorum okul takımından artı klüpte oynuyorum...

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 27 Eylül 2007, 20:10:56 »
kardeşim haklısın zaten dik olarak ben 65 cm zıplıyorum haklısın...

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 27 Eylül 2007, 20:21:15 »
ya içimde kaldım kardeşim valla kötübi niyetim yok ben sadece kendimi tanıtmak istedim..ve evet dediin gibi ben koşarak 70-75 cm civarı zıplıorum.olduum yerden 65 cm çıkmış şimdi baktım klüp kaadına.Böle işte baana ne kadar faydası dokunur bilmek isterim dez avantajlarıda olurmu.yorgunluk çalışma süresince zıplayamama fln çünkü bunlar devam ederken ben sezonu açmış maçlara çıkıo olacam.
beni engellememesi gerekio size güveniorum sorunmu çzersiniz :alkış :-) :wink: <boston> <phoenix>

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #59 : 27 Eylül 2007, 20:28:12 »
ben zaten bişi demedimki kötü niyet fln yoq ama ne anlatmaya calıştığını anlamadım bu prgram bence cok fazla basket oynuyanlar icin o kadarda gerekli bişi deil zaten bi antreman yaptıında cok fazla zıplıosun o sana yeter bende takımda oynuom kendimden biliom

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
« Yanıtla #60 : 27 Eylül 2007, 20:42:53 »
Dur az Dlikemikedd,bastın ve o gazla ara vermeden gidiyorsun :D.

Üst üste attığın mesajları tek bir mesajda toplarsan,hem forum kirlenmemiş olur hem de hoş bir görüntüyle karşılaşmış oluruz.İçindekileri bir anda dök,veya taksit taksit aynı mesaja dök,eğer senin attığın mesajın üstüne yeni bir yorum gelmezse mesajları editlemeye çalışmak daha mantıklı olacaktır.

Kısaca mesaj kirliliği yapmadan,mesajlarımıza devam edelim ;).

Bana ne kadar faydası dokunur bilmek isterim dez avantajlarıda olur mu.?Yorgunluk çalışma süresince zıplayamama filan.Çünkü bunlar devam ederken ben sezonu açmış maçlara çıkıyor olacam.
beni engellememesi gerekio size güveniorum sorunmu çzersiniz :alkış :-) :wink: <boston> <phoenix>

Mesajlarına bakılırsa hem klüpte,hem de okul takımındasın.Bu iki ayrı topluluğun da ayrı ayrı antrenmanları olacaktır.Atıyorum günde toplam 2,3 neyse.
Bana kalırsa bu program sana bunların üzerine baya ağır kaçar.Kısaca onların üzerine bu programı uygulaman senin pestilin, rahat bir şekilde çıkartacaktır.

Aslında daha hafif programlar uygulamalısın.Örneğin Air Alert serisini takip edebilirsin.Hiç olmazsa evde rahatça uygulayacan bir program olur.
Ancak sen bu tür programlara başlamak için baya bir geç kalmışşın.Yazın başlarında başlasaydın,bu zamanlarda lige hazır bir şekilde başlayacaktın.Ama tabiki sen bilirsin,bence bu tür programları dediğim gibi,boş olduğun zamanların birinde,özellikle yazın uygula ;).

ThE STaT

Standing Tall and Talented

Çevrimdışı ToxiC20

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 29 Eylül 2007, 16:10:32 »
ya arkadaşlar adam 1.70 boyla 360 ı nasıl zorluyor ya,benim boyum 1.84 potaya değmeme 1 cm kalıyor daha :(:(:(:(:(

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 29 Eylül 2007, 16:34:36 »
dostum merhaba,eğer merak ettiğin buysa bunun yaşla ve bacak kasıyla alakası var,ergenliğe giriş yaşıda önemli ama böle olmasına kasma sen çalış ilerde eminim sen 360 vurursun,o zorlar belki bazen vurur sen vince carter  yaparsın konunun girişinde verilen programları kendine göre ayarla uygulamaya çalış bol şans 8-) :-) <phoenix> <boston>

Çevrimdışı serrkan

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 22 Ocak 2008, 11:54:05 »
14 yasındayım boyum 186 kılom 78 yaklasık 84-86 cm zıplıyorum bu zıplama programını denesem yararı olur mu

BU ZIPLAMA programları ergenligi gecmıs yetıskın ınsanlar ıcın buyume cagındakı bırının  yapması dogru olmaz
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2008, 11:55:07 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #64 : 26 Ocak 2008, 17:47:17 »
14 yasındayım boyum 186 kılom 78 yaklasık 84-86 cm zıplıyorum bu zıplama programını denesem yararı olur mu

BU ZIPLAMA programları ergenligi gecmıs yetıskın ınsanlar ıcın buyume cagındakı bırının  yapması dogru olmaz

186 boyun varsa ve yaklaşık 85 cm sıçrıyorsan hiç kasmadan smaç vurman gerekir. Ayrıca Air Alert falan 14 yaşında zararlı ancak bu programı bilmiyorum.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Blok kralı ÜMT BCL

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 30 Ocak 2008, 16:34:01 »
ABİLERİM BEN BİŞEY ANLAMADIM AIR CRAFT .....FALAN NE ONLARBEN 15YAŞINDAYIM TÜRCE AÇIKLAMALARIDA YAPRSANIZ< COK SEVİNİRİM KÜÇÜKLERİDE DÜŞÜNÜN TAMAM TEŞEKKÜRLE RŞİMDİDEN:)

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
« Yanıtla #66 : 30 Ocak 2008, 20:19:28 »
ABİLERİM BEN BİŞEY ANLAMADIM AIR CRAFT .....FALAN NE ONLARBEN 15YAŞINDAYIM TÜRCE AÇIKLAMALARIDA YAPRSANIZ< COK SEVİNİRİM KÜÇÜKLERİDE DÜŞÜNÜN TAMAM TEŞEKKÜRLE RŞİMDİDEN:)

Bundan sonra küçük harfler ile yazını tamamlarsan sevinirim ;)

Neyse..
Air Craft diye birşey olmadığı için anlayamazsın tabi ki de :)
O bahsetmek istediğin Air Alert heralde ?? Konuda geçen Air Alert; bir çeşit zıplamayı geliştiri programın adıdır.Daha kapsamlı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsin..

Air Alert

Türkçe yazmak tabi ki isteriz ama programın adı da yabancı olunca haliyle orjinalinden bozamıyoruz..
ThE STaT

Çevrimdışı Michael 23 JORDAN

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #67 : 30 Ocak 2008, 20:30:51 »

Bu yazdıkların doğruysa zaten smaç basıyo olman lazımki zaten bu yaşta eğer doğruysa yazdığın belli bir süre böyle programlara ihtiyacın olmaz

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

Çevrimdışı vince_fly_carter

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 31 Ocak 2008, 01:00:45 »
arkadaşlar  bunları yapınca oluyoda çünkü yaptim biliyorm boyum 1,76  potaya rahat zıplayıp zorla smaç vurabiliyor hale geldim  :dance ama az biraz aksattımı brak smacı anca degebiliyosun yani  randuman almak için sürekli yapılması gereken  haraketler bunlar eger gözünüz kesiyosa  sürekli bunları yapmayı   vince  gibi potaya  kolunuzu bile sokarsınız :laugh: yeterki istikrar  zor şeyler bunlar...

Çevrimdışı Michael 23 JORDAN

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #69 : 31 Ocak 2008, 01:11:01 »
Walla ben Air Alert 3 kastım kedimi 5 hafta sonra kim olduğumu unuttum gerçekten çok zor birda eğer yapıcaksanız yaza doğru yada yazın yapmanızı tavsiye ederim yoksa cidden herkezin kaldırabilceği bişey değil

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
« Yanıtla #70 : 31 Ocak 2008, 17:30:48 »
Walla ben Air Alert 3 kastım kedimi 5 hafta sonra kim olduğumu unuttum gerçekten çok zor birda eğer yapıcaksanız yaza doğru yada yazın yapmanızı tavsiye ederim yoksa cidden herkezin kaldırabilceği bişey değil

Kesinlikle !!
Bu programı ben de denemiştim..Baya ağır bir program,aylar süren bir program..Bu programı ben 9-10 hafta yaptıktan sonra yarıda bırakarak büyük bir salaklık yapmıştım.Çünkü programın tamamını yapmadan,yarıda kesince vücut direnciniz acayip bir oranda azalıyor..
Bileğim filan çok çabuk incilmeye başlamıştı..Programı her yapışımda kendimi yatağa atıyordum.Okul günleri filan yapmanız gerçekten de çok zor.Yaza girerken başlarsanız,o kadar zorlanmadan sonunu görebilirsiniz..
ThE STaT

Çevrimdışı airKonya

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 11 Şubat 2008, 22:44:47 »
Bu işş birazda ailenden gelmesi lazım benim arkdasım 8 hafta air alert yaptı bi yararını görmedi ben hayatım da hiç yapmadım adamdan daha iyi sıçrıyorum ve bu işler zamanla olcak şeylerr tam bi bilgim yok bu konularda ama halter yapın cok yaranı görürsünüz

Çevrimdışı Kobe_Bryant1

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 14 Şubat 2008, 21:05:04 »
Birde Air Alert III'ü deneyin oda çok işe yarıyor!

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 15 Mart 2008, 00:36:16 »
Peki bu ağırlık kaldırma boy uzamasını engellemez değilmi arkadaşlar ?

Çevrimdışı Th3STaT

• MetalHead
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Méŧâłђ£àđ
« Yanıtla #74 : 15 Mart 2008, 00:43:40 »
Peki bu ağırlık kaldırma boy uzamasını engellemez değilmi arkadaşlar ?

İster istemez..

Tam olmasa da kısmen engeller tabi ki..Fakat 20 li yaşlara ulaştığınız takdirde,size zararı değil her zaman yararı olur.20 altında ise 4/4 lük bir gelişim aracı diyemicem..
ThE STaT