Gönderen Konu: Wade Onurlandırılacak  (Okunma sayısı 4218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Wade Onurlandırılacak
« : 26 Ağustos 2008, 23:22:08 »
Wade Onurlandırılacak

Pekin Olimpiyat oyunlarında altın madalya kazanan ABD 'nin en etkili oyuncularından biri olan Dwyane Wade , altın madalyayı American Airlines Arena'da kutlayacak .

Wade 'in altın madalya alması sonucu , Heat camiası bunu onurlandırmak isterken ; Wade ve Olimpiyatlar bayrağını , şampiyonluk bayraklarının yanına asacak .

Wade böylelikle üçüncü oyuncu olma şerefine erişecekten , diğer oyuncular Amerikan Futbol takımı Miami Dolphins'in oyun kurucusu  Dan Marino ve Michael Jordan 'dı .

NbaTr//Hİ ..

--

• Ziyaretçi
Ynt: Wade Onurlandırılacak
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2008, 23:37:03 »
Yakışır Wade'e !
Hak ettiği değeri alması beni mutlu ediyor yalan yok. Haberi okuyunca yüzümde tebessüm oluştu.
Saha içinde ve saha dışında inanılmaz beyefendi. Yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası hak etmediği saçma sapan eleştiriler alsada o bu sene herkese cevabını parkelerde verecektir.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2008, 23:39:39 »
Eheh , Spurs montu kalmayınca Miami 'ye yönelmemi sağlayan adam . Yani şampiyonluktaki ve önceki - sonraki performansları , büyük oyuncu gerçekten . Ona nasıl overrated deniliyor , onu da anlamadım , hiç bir şekilde açıklamasını yapamadım ya neyse . O bunlara cevabını vermesini bilir , bozulacağını zannetmiyorum .

Aynen , yakışır .

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2008, 23:41:10 »
 Bu seneki Abd forması altındaki oyunu bana büyük umut verdi önümüzdeki sezon için. Altını kazanan Abd'nin de en sorunsuz ve görevini maximum düzeyde yapan isimlerinden biriydi Wade. Cidden yakışır onun gibi birine.

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2008, 23:48:25 »
Wade herzaman en iyi şekilde takımına verim sağlamaya çalışan , inanılmaz beyefendi bir insan. Yanılmıyorsam dövmesi bile yok. Olimpiyatlarda sergilediği performans da takdire şayandı.
Ancak Wade maçlarda içeriyi çok fazla zorluyor tamam hırs,fiziksel temas iyi şeylerdir ama bunu regular season da bile çok yapıyor ve sonunda başı sakatlıktan kurtulmuyor.Wade'nin biraz daha pozisyonlarda seçici davranması lazım.Bu onun kariyerini etkileyecek.Sanmıyorum ki  kimse Wade gibi bir superstarın kariyeri boyunca sakatlıklarla boğuşmasını ister.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2008, 23:53:23 »
  Wade her zaman takdir ettiğim nba in temiz yüzü olan,vukuatsız sakin aile yapısı ile genç oyunculara örnek olan  ve david stern in örnek basketbol oyuncusu olarak gösterdiği bir kişilik.Açıkcası bu töreni en çok hak eden o sakatlığın nüksetmesi riskine rağmen milli formayı gurarla taşıdı umarım milli forma ile yaşadığı başarıyı miami heat forması ile devam ettirir.

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2008, 00:11:29 »
NBA oyuncusu böyle olur temiz düzgün kişilikli tam beyfendi son zamanlarda saçma sapan haberler çıktı ama ne kadar kaliteli olduğunu bu sezon göstercek tekrardan bize

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2008, 00:16:33 »
Jordan'dan sonra en sevdiğim oyuncu. Zeki, çevik ve ahlaklı.. Böylelerini bulmak zor şimdi. Bir de Bosh'ı severim bu açıdan, hakkında hiç kötü haber duymadım şimdiye kadar.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2008, 15:49:08 »
Hak etti hemde sonuna kadar alnının son damlasına kadar mücadelesini koydu,perfonmars üst düzeydeydi,enerjisini patlayarak sahaya yansıttı,yalan yok..Bu yıl aç bir Wade izliyeceğiz..Mücadeleden yılmayan ve savaşan bir Wade vardı bu turnuvada..Sonuna kadar hak etti..

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2008, 21:39:24 »
Yakışır Wade'e !
Hak ettiği değeri alması beni mutlu ediyor yalan yok. Haberi okuyunca yüzümde tebessüm oluştu.
Saha içinde ve saha dışında inanılmaz beyefendi. Yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası hak etmediği saçma sapan eleştiriler alsada o bu sene herkese cevabını parkelerde verecektir.

Yakışır. Herşey bir kenara en azından maç sonrası saçma sapan konuşmalar yapmıyor, diğerleri gibi değil. Farkını hissettiriyor.

Olimpiyatlarda takımın en verimli oyuncusuydu. Bunu kabullenemeyecek yok sanırım. Sakatlıktan sonra da böyle bir çıkış çok hoşuma gitti. Daha doğrusu bir basketbolseverseniz hoşunuza gider böyle bir değerin tekrar eski haline dönmesi.
Kasım'da coşmaya başlayacak, bakalım daha neler olacak...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Ağustos 2008, 21:47:46 »
Katılıyorum,Wade'i yeniden Miami taraftarını coştururken,muhteşem basket fauller yaparken izlemek eğlenceli olacak...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı vincentuğur

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Ağustos 2008, 00:29:25 »
Acaba bu haberi duyan fox sitesi'nin ne yapacağını şimdiden merak ediyorum.Daha geçen günlerde en çok abartılan oyunculardan biri olarak gösterdikleri Wade, bir kutlamayla taraftarlarının karşısına çıkacak.Miami camiası bence müthiş bir olaya imza atacak.Medyada çıkan haberlerin üstüne bu kutlama bir gövde gösterisi gibi olacak.Wade bu onuru sonuna kadar hak etti.Bence bu olayın arkasında Pat Riley var.Wade'in yalnız olmadığını herkese gösteriyor ve ''  süper yıldızına '' yakışır bir kutlama yapacak.Bu olay Wade'e moral verecektir hemde büyük ölçüde.Wade de bu yapılanların karşılığını bu sene sahada yapacaklarıyla verecektir.Bir gün belkide kariyeri bittiğinde heykelini American Airlines Arena'nın önünde görebiliriz ...neden olmasın.......Onun adı Dwyane Wade.... 
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2008, 00:32:24 Gönderen: vincentuğur »