Gönderen Konu: Wolves, Ricky Davis'i Takas Edebilir  (Okunma sayısı 5819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Wolves, Ricky Davis'i Takas Edebilir
« : 15 Ekim 2007, 20:27:17 »
Off-season'un hızlı takımlarından Minnesota Timberwolves'da gençleşme operasyonu kapsamında Ricky Davis'in de takas edilebileceği ifade edildi.

Wolves kaynaklarına göre, Ricky Davis'in takas da kullanılmak için oaket içinde olabileceği ve bu oyuncunun takas olabileceği belirtildi.

Takas olabileceği konusunda bir açıklama yapan Davis;

''Ben bunları bilmem. Garnett takas edildi. Her yıl birisi takas edilir. Bu işin doğasında var. Ben sadece her gece oyunuma bakarım.'' dedi.
--------------------------------------------------------
NBATR/KE

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Ynt: Wolves, Ricky Davis'i Takas Edebilir
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2007, 20:48:43 »
  Bence heat takas etsin ellerinde süper overpaid malzemeleri var pietrus u alamadılar en azından
onun yerine alsınlar ama riley ne düşünür bu konuda bilemem

Çevrimdışı Starbury

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2007, 21:47:18 »
Takas ederlerse iyi olur Efes ve Boston maçlarında izlediğim kadarıyla bu sezon bu takımdan bişey olmaycağını kabul etmiş ve kendine oynuyor Wolves da kalırsa tıpkı Clevland daki bencil hallerine dönecek

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2007, 12:15:28 »
davis'i alırsak bize baya katkısı olur etili bi oyuncu gerçekten eksiklerimizden bazılarını giderebilecek kapasitede..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2007, 16:39:22 »
Wolves'un eilnde dişe dokunur iki oyuncudan biri Davis.Büyük umutlar bağlanan Brewer henüz çok uzak beklentilerden.Tek başına Al Jefferson'ın takımı sürüklemesini beklemek de hayalcilik olur.Ricky de giderse kim atacak sayıları?

Yippi Ka Yey motherfucker...

--

• Ziyaretçi
Ricky Davis-Gordan Giricek Takası Mı ?
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2007, 21:42:14 »
Ricky Davis-Gordan Giricek Takası Mı ?

Minnesota Timberwolves'ın geçtiğimiz günlerde takas yoluyla takımdan gönderebileceğini açıkladığı Ricky Davis için ilk paket basına düştü.

Utah Jazz'de mutsuz olan ve Coach Jerry Sloan'la sorunlar yaşayan Gordan Giricek'in, Ricky Davis'le takas olabileceği konuşuluyor.

NBA kaynaklarına göre;

Wolves ve Utah'ın Davis-Giricek takasına sıcak bakabileceği ifade edildi.
-----------------------------------------------------------
NBATR/KE

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2007, 22:14:38 »
Gençleşmek adına Davis'i verip kariyeri boyunca dişe dokunur hiç bir iş yapmamış olan basit şutör Gordan Giricek'i almak Minnesota gibi yeniden yapılanan bir takım için ne kadar doğru bilmiyorum.
Ama son zamanlarda Davis'in takıma abilik edeceği falan konuşuluyordu, o da giderse takımda koçtan başka tecrübeli adam kalmayacak...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2007, 22:20:08 »
Wolves ancak salary'i rahatlatır böyle bir takasta..Ancak kazanan tabii ki Utah olur..
Ricky Davis şu Utah Jazz'e cuk diye oturur..Brewer'da arkasında..Utah çok iddialı bir konuma gelir..
Tabi şöyle bir sorun ortaya çıkar;
AK-47 iyice çaptan düşer şut konusunda..Davis gelirse Boozer-Memo-Davis 3'lüsü üzerine şut paylaşımı olur..

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2007, 22:25:47 »
Wolves ancak salary'i rahatlatır böyle bir takasta..Ancak kazanan tabii ki Utah olur..
Ricky Davis şu Utah Jazz'e cuk diye oturur..Brewer'da arkasında..Utah çok iddialı bir konuma gelir..
Tabi şöyle bir sorun ortaya çıkar;
AK-47 iyice çaptan düşer şut konusunda..Davis gelirse Boozer-Memo-Davis 3'lüsü üzerine şut paylaşımı olur..
AK-47'nin şut konusunda sorun yaratacağını sanmıyorum, zaten ne görev versen yapacak tarzda "Mülayim" diyebileceğimiz bir oyuncu zat-ı şahaneleri. Fakat AK-47 az şut atmaya, Davis de verilen şut fırsatlarını "gittikçe gelişse de" istikrarsız şutuyla kaçırmaya başlarsa Jazz patlak vermeye başlar. Davis bu, güven olmaz...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2007, 22:30:16 »
Ricky Davis'i beğenen biriyim..Hatta aktif 10 en iyi sg konusunda 10 kişilik listemde kendileri :-D İstikrarsızlığı konusunda hem fikirim..Zaten istikrarlı olsa bugün farklı bir konumda olurdu..Yeteneklerine güvendiğim bir oyuncu Ricky ve Utah Jazz gibi sistem takımında kendini bulma ihtimalini yüksek görüyorum..

Utah Jazz maçlarına baktığımızda aslında Jazz'in 2 Numara oynayan oyuncusuna boş şut fırsatı çok oluyor..Boozer ve Memo'nun pota altı aktifliği ve hareketli uzunlar olması rakip savunmanın dengesini de bozuyor..Ben Davis'in olası bir Utah macerasının olumlu olacağını düşünüyorum..

Çevrimdışı El C3m0

• Rookie
  • **
  • Şampiyon yap bizi!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2007, 22:39:24 »
Ben Ricky Davis i Boston lı zamanlarından severim,o tarz all-around bir oyun ortaya koysa Miami-Utah kim olursa olsun hemen kapardı Davis i.Tereddüt etmeleri doğal tabiki Ricky Davis den bahsediyoruz.Ama bilmiyorum Utah Ricky Davis i alırsa Sloan la ne kadar anlaşırlar,takımda ne tarz sorunlar ortaya çıkar...

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2007, 22:43:33 »
Ben Ricky Davis i Boston lı zamanlarından severim,o tarz all-around bir oyun ortaya koysa Miami-Utah kim olursa olsun hemen kapardı Davis i.Tereddüt etmeleri doğal tabiki Ricky Davis den bahsediyoruz.Ama bilmiyorum Utah Ricky Davis i alırsa Sloan la ne kadar anlaşırlar,takımda ne tarz sorunlar ortaya çıkar...
İşte canalıcı noktaya parmak bastın dostum.
Tamam, her şey güzel, Utah'a takas olsa iyi olabilir şöyle olur böyle biter falan diyoruz ama, Sloan faktörünü unuttuk.
Sloan nerdeee, Davis nerde!
Birbirlerini zerre anlamayacaklarına dair en ufak bir şüphe bile taşımıyorum içimde :D
Neyse, kötümser olmayalım, yaşlı kurt bu deli dolu adama iyi gelir belki...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2007, 22:53:07 »
  Ricky davis adam olsa hala boston forması giyer olurdu,onu tarzı oyuncuların kontrolünü sağlamak
herkoçun yapacağı iş değil,utah da brewer ,almond varken neden böle bir takas a yanaşsın utah
zaten ellerinde andrei kirilenko var pis işleri yapan davis hangisini yapacak sloan onu oynatır hemde
hizaya sokar Allah aşkına deron,boozer çok mu düzgün adamlar

Çevrimdışı El C3m0

• Rookie
  • **
  • Şampiyon yap bizi!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2007, 23:14:50 »
Deron Williams ın ne problemi var apo abi?

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Ekim 2007, 23:19:26 »
 Çenesi cem çok konuşuyor hemde gereksiz yere sapan saçma açıklamalar yapıyor

Çevrimdışı El C3m0

• Rookie
  • **
  • Şampiyon yap bizi!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Ekim 2007, 23:24:58 »
Çenesi cem çok konuşuyor hemde gereksiz yere sapan saçma açıklamalar yapıyor
Ettiği 2 cümleden dolayı(ki bence çok da yanlış değil) sorunlu oyuncu etiketi yemesi çok yanlış.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2007, 13:51:28 »
Utah ricky'yi alırsa baya iyi gelir bu sene diye düşünüyorum rickyin oyununu beğeniyorum utah'ında işine  yarar ama miamiye falan gelse çok daha iyi olur..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James