Gönderen Konu: Yetenek Yarışması  (Okunma sayısı 11806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Yetenek Yarışması
« : 02 Şubat 2011, 20:27:22 »
Yarışma için 8 aday var ve son şampiyon Steve Nash katılmayacak.Adaylar şöyle:

Stephen Curry, Golden State Warriors   Tony Parker, San Antonio Spurs
Baron Davis, Los Angeles Clippers   Derrick Rose, Chicago Bulls (2009 Şampiyonu)
Tyreke Evans, Sacramento Kings           John Wall, Washington Wizards
Derek Fisher, Los Angeles Lakers           Russell Westbrook, Oklahoma City Thunder

Oylarınızı şu adresten kullanabilirsiniz: http://www.nba.com/chooseyoursquad/
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2011, 20:30:32 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
Ynt: Yetenek Yarışması
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2011, 23:05:45 »
Tony Parker yarışmanın katıldığı 2 sene de en kötü süre rekorunu kırmadı mı yahu? Daha neyin adayı?   Ayrıca Fisher'ın da başarılı olabileceğini sanmıyorum seçildiği takdirde.

Gönül isterdi ki Dwyane Wade'i,Deron Williams'ı,Kevin Durant'i izleyelim ama...

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2011, 23:14:02 »
Tyreke Evans, Russell Westbrook , Baron Davis ve Derrick Rose yarışmaya heyecan katacaktır ve muhtemelen bu 4 isimden biri kazanır. Favorim Derrick Rose.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2011, 11:34:39 »
Benim favorim Rose, Westbrook ve Wall Rose u zorlar diyorum ama yaışmada görücez. Geçen sene Tony Parker bakalım rekorunu tazeleyebilecek mi diye dalga geçilen bir isimdi ve tazeledi 1 dakika 38 sanie miydi 2 dakika mıydı? Ya da daha fazla çok zaman geçti aradan bakalım neler olucak :) 

The legend in the area

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2011, 13:06:14 »
Chris Paul da bu organizasyonun sözcüsüymüş.Programla ilgili bazı hazırlıkları varmış sanırım..Merak ettim yaa ne yapacak acaba?
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2011, 19:30:03 »
Yetenek yarışmasında seçilen dört kişi Chris Paul'a karşı yarışacakmış..

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2011, 19:33:37 »
CP3 hepsini solda sıfır bırakır :D

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2011, 19:39:14 »
CP3 hepsini solda sıfır bırakır :D
Chris Paul 2006 ve 2008 yıllarında katılmıştı.Kazananlar Wade ve D-Will olmuştu..2006'da finale bile kalamamıştı..
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 19:41:35 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2011, 19:43:30 »
Ben burdaki adaylardan bahsediyorum. : ) Dwyane Wade olsaydı adaylarda böyle bir şey demezdim. Ayrıca burdan sadece Westbrook o da atletikliğiyle ona rakip olur yarışmada. :)
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 19:45:33 Gönderen: berkay19 »

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2011, 19:45:17 »
Bence Fisher hariç o adaylardan herkes geçebilir Paul'ü..

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2011, 19:49:18 »
Tony Parker da hariç bence. Ama Evans falan da geçemez :) ya aslında biraz çabukluk da önemli o yüzden şöyle söyleyim yetenek olarak falan mümkün değil hiçbirisinin CP3'e rakip olması bence. Belki Parker'la, Westbrook. Gerçekten de solda sıfır bırakır yani :D ama bu yarışmada çeşitli faktörler, zamana karşı olması vb. etkiliyor tabii.

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Moderator
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2011, 19:54:00 »
Eğer yarışırsa en ciddi aday bence Stephen Curry. Hem hızlı, çevik hem de diğer isimlerden daha iyi şutör olduğunu düşündüğüm için-biliyoruz ki bu yarışmanın belirleyici unsuru tepeden atılan şut- favorim bu isim. Şut başarısı konusunda iki isimle çekişebilir adaylar arasında. Birincisi Fisher ancak Fisher da yaş dolayısıyla çabukluğunu yitirdi. Diğer isim olarak da Parker olabilir. Ancak Parker'ın katılacağını pek tahmin etmediğimden Curry diyorum.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2011, 19:56:31 »
Ayrıca Chris Paul iki defa kaçırıp kaybetti..Tamam 2008'de Williams inanılmazdı ama sonuçta bu oyun öyle Paul kesin kazanır denilebilir cinsten bir şey değil.Adaylar çok güçlü, Fisher hariç hepsi en az Paul kadar favori..Solda sıfır bırakılacak rakipler değil bu adamlar..
Eğer yarışırsa en ciddi aday bence Stephen Curry. Hem hızlı, çevik hem de diğer isimlerden daha iyi şutör olduğunu düşündüğüm için-biliyoruz ki bu yarışmanın belirleyici unsuru tepeden atılan şut- favorim bu isim. Şut başarısı konusunda iki isimle çekişebilir adaylar arasında. Birincisi Fisher ancak Fisher da yaş dolayısıyla çabukluğunu yitirdi. Diğer isim olarak da Parker olabilir. Ancak Parker'ın katılacağını pek tahmin etmediğimden Curry diyorum.
Abi benim favorim Fisher hariç hepsi.. :-)

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2011, 19:59:49 »
Ya ben normal yetenek olarak baktım, yoksa ki yarışma şartları elbette farklıdır.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2011, 20:40:31 »
Ben Rose ve Wall çok tehlikeli isimler diyorum. Favorim Rose. Cris Paul çok önemli tabi bu yarışmaya çok uygun bir isim. Bence seçilecek isimler Westbrook, Wall, Rose ve Curry olur oyları çekerler. Cris Paul karşısında da gayet başarılı olabilirler. :)

The legend in the area

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Şubat 2011, 20:42:44 »
Ali Rose da büyük oyuncu değil :D :D şaka bir yana sanırım bu yarışmada hız, seri ve atletiklik yeteneğin önüne geçiyor.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Şubat 2011, 20:45:42 »
Ali Rose da büyük oyuncu değil :D :D şaka bir yana sanırım bu yarışmada hız, seri ve atletiklik yeteneğin önüne geçiyor.
Ayrıca pas yeteneğin de önemli ve şut isabetinde iyi olmalı.

The legend in the area

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2011, 20:48:41 »
Ayrıca pas yeteneğin de önemli ve şut isabetinde iyi olmalı.

Şimdi Teodosic olacaktı dimi? :D Aslında o bu kadar seri olamayabilirdi ama şut ve pas konusunda çok eminim. : )

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Şubat 2011, 23:04:55 »
Gönlümden geçen; Evans, Rose, Curry, Westbrook.. Curry şutörlüğüyle yarışmayı götürebilir Gültekin abinin de dediği gibi yani tepeden şut belirleyici oluyor.. Westbrook ise şansı yaver giderse atletikliğiyle yarışmayı kazanabilir.. Eğer katılımcılar bu şekilde olursa favorim Westbrook, finalde de Curry'e karşı alır diyorum.. Ama Evans'la Rose da zorlar yani kolay bırakmazlar.. Şampiyon da olabilirler tabi bunlar sadece benim tahminlerim.. :)
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Moderator
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
Paul'un Rakipleri Belli Oldu
« Yanıtla #19 : 18 Şubat 2011, 18:58:41 »
2011 Allstar etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan yetenek yarışmasında Chris Paul'e rakip olacak isimler belirlendi.

Seyirci oylarıyla belirlenen isimler şu şekilde: Derrick Rose, Russell Westbrook, John Wall ve Stephen Curry.

Geçtiğimiz sezon bu yarışmayı Steve Nash kazanmıştı.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Şubat 2011, 19:15:00 »
Gayet iyi olmuş bence.Ben şahsen çok memnun oldum bu sonuca.Evans'ı izlemek istiyordum ben ama o da sakat sonuçta.Geriye kim katılsın deseler bu adamları sayardım sanırım.En heyecanla beklediğim yarışma olan yetenek yarışmasında böyle sağlam yarışmacıları izleyecek olmak heyecanımı 2 kat daha arttırıyor..

Çevrimdışı Cool Ekrem C

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • En baba streetball sitesi
« Yanıtla #21 : 18 Şubat 2011, 23:43:40 »
Bu yarışma tam Westbrook'luk. Bir aksilik çıkmazsa kazanır.
İmpossible is Nothing

Çevrimdışı atakanbakiskan

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Şubat 2011, 20:24:06 »
yetenek yarısmasını rose kazanır gayet atletık bir adam derik fisherın hala nie katıldıgını anlamadım baya da kotu sut atıyor

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #23 : 19 Şubat 2011, 21:25:27 »
Gönül isterdi ki şeklinde bayağı bir yorum gelmiş.Benim de gönlüm isterdi ki bu yarışmada Jason Kidd,Steve Nash,Chris Paul,Deron Willims'ı izleyelim ama gençlerin de önünü açmak lazım :D

Yarışmaya gelince...Rose Westbrook ve John Wall un birbirlerine çok yakın derceler yapacağını düşünüyorum.Bu yarışmanın kilit noktasının tepeden atılan şut olduğu düşünülürse Curry diğerleri kadar avantajlı ama Rose patlayıcı gücü ve şutunun bu sezon Westbrook ve Wall dan daha istikrarlı olması nedeniyle benim favorim.Ama ''ipek bilek'' Curry herkesi şaşırtabilir.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Yetenek Yarışmasında Curry Şov
« Yanıtla #24 : 20 Şubat 2011, 14:23:16 »
2011 All-Star yetenek yarışmasının şampiyonu Golden State Warriors'ın genç oyuncusu Stephen Curry oldu.

Maddi durumu yetersiz gençlere burs verilen yarışmada şampiyonun temsil ettiği genç en yüksek bursu aldı.İlk turda Russell Westbrook ve Stephen Curry en iyi dereceleri yaparken yarışın başta turnikeyi kaçıran Chris Paul beyaz bayrağı erken çekti.2009 şampiyonu Derrick Rose da kötü bir yarışma geçirirken John Wall da ikinci turu göremedi.

İkinci turda çok seri ve hatasız oynayan Curry 28.2 saniyede yarışmayı bitirdi ve 34.1 saniyede yarışı tamamlayan Westbrook'u geçip turnuvayı kazandı.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2011, 14:32:39 Gönderen: Alpay »