Gönderen Konu: Yok Artık ! Olympiakos LeBron'u İstiyor  (Okunma sayısı 8678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Yok Artık ! Olympiakos LeBron'u İstiyor
« : 02 Ağustos 2008, 00:03:04 »
Yunanistan'ın Olympiakos takımı bu sefer sınırları zorlayacak bir transferi düşünüyor. NBA dünyası Olympiakos'un, LeBron James'e talip olmasını konuşuyor.

2010 yılında free-agent olacak LeBron James için başta New York Knicks olmak üzere bir kaç takım gündeme gelirken, Olympiakos'un adı ise tam bir şok etkisi yarattı.

2010'da yıllık 20 milyon dolarlık bir kontrat yapması beklenen James için Olympiakos'un sınırları zorlayacağı ifade edildi.

------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yok Artık ! Olympiakos LeBron'u İstiyor
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2008, 00:05:23 »
 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Buna sadece gülerim  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2008, 00:07:16 »
İzninizle , ben "hassiktiriniz beyfendi" derim.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2008, 00:15:11 »
Yok artık yunanistan james..Yane işin tadını kaçırdılar..2010 da NYk gibi bir yer ki nüfusu yunanistandan bile fazla olan bir ŞEHRE gitmek varken neden olimpiyakosa gitsin,istediği kadar yırtsın bence olimpiyakos ancak 30MD verirse gider ki o da zor ya..

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2008, 00:17:51 »
Ben yazıyı ilk gördüğümde içimden "babayı alırsınız" diye bir ses geldi, allah allah, neden acaba :lol:

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2008, 00:25:20 »
başlık aslında durumu çok güzel özetliyor...
olympiakos'un belliki parası var...abartılı rakamlarla nba'den oyuncu getirebilecek kadar...
ama lebron'u yunanistan'a getirebilmek için paradan çok daha fazlası gerekir...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2008, 00:30:25 »
Bende ileryen yıllarda Avrupa takımlarinin kaliteli oyuncu getireceğini tahmin ediyordum fakat bu ipin ucunun kactiğinin göstergesi oluyor.Avrupa takımlarinin böyle bir hedefi varsa artik NBA ile birlesmelerinin vakti gelmistir.Ama yine de bana göre bir Avrupa takımı tek bir oyuncuya yıllık 30 milyon dolar öneremez.20 milyon civarina da LBJ oynamaz.NBA'de zaten o civardan bir kontrat yapması olasi görülüyor.
Sonuc olarak bence sadece hayal de kalır böyle bir transfer.Muhakkak önceden belirtiğim gibi bazı iyi oyuncular Avrupa'nin yolunun tutacaktir zaman icerisinde ama bu LBJ olmaz
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2008, 00:37:38 Gönderen: Langirt22 »

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2008, 00:54:19 »
Ama yine de bana göre bir Avrupa takımı tek bir oyuncuya yıllık 30 milyon dolar öneremez.20 milyon civarina da LBJ oynamaz.
Hadi Olympiakos 30MD verdi diyelim LeBRon'un gelme olasılığı % kaç :? Böyle birşey olmaz isterlerse 35MD versinler.Bu tip oyuncular emekli olduğumda fazladan 10-15MD'ım olur diye NBA dışına çıkmaz.NBA Şampiyonluğu,Hall of Fame,MVP likler 10MD dan daha önemlidir.Sende belirtmişsin sadece hayal olarak kalır.

Çevrimdışı mentos

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Ağustos 2008, 01:34:17 »
Bunlar ''Çildırıs''ı getirince gaza geldiler herhal..Hade bi ihtimal yaşlanmış Big-Ben'i getirecem dersin anlarımda Lebron'ı nereye getiriyon..Adam yazın bi haftalığına kalmaya bile gelmez oralara..

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2008, 01:54:58 »
ya bunun arkasında ciddi bir alma eylemi, iddiası yok. adını duyuruyorlar kendi takımlarının, ve childress'tan daha iyi oyunculara da talibiz mesajı veriyorlar. yoksa kendileri de böyle birşeyin olmayacağını iyi biliyordur.

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2008, 14:55:05 »
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Buna sadece gülerim  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

İzninizle , ben "hassiktiriniz beyfendi" derim.

Ben yazıyı ilk gördüğümde içimden "babayı alırsınız" diye bir ses geldi, allah allah, neden acaba :lol:

Zaten arkadaşlar durumu çok güzel açıklamış :-D :-D

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2008, 15:40:03 »
  Sabahleyin haberi okudum real gm de maşallah herkez küçümsemiş olimpiyakos un bu teklifini,olay şu açıdan baksanız derim adamın önüne vergisiz 20-25 m $ koysalar sizce amerikada paranın % 10 i iç edilmiş 82 inanılmaz tempoda maç üstüne play off artı alacağı maksimum 20-25 olur tahminimce kontrat yada haftada 2 maç en fazla  avrupada bir sürü hayran kitlesi,euroleague de tek başına salonu doldurtcak hatta forma satışları futbolcu rakamlarına ulaşıcak bir anda insanları salonlara çekicek bir hamle.Yane bir söz vardır ''at binenin ,kılıç kuşananın'' diye avrupa takımlarının çoğunda cap diye bir olay yok yane le bron a 20-25 verir üstünden 50-60 kazanır hem parasını çıkarır hemde euroleague ve yunan ligini bir anda dünyanın en popüler organizasyonlardan biri haline  getirir.Valla vergisiz cash 20-25 m $ varken adam ne etsin mvp dir ,hall of fame dir şudur budur keza nike için avrupada amerika kadar önemli bir pazar olayı sadece yunanistan olarak düşünmemek lazım.

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2008, 19:20:51 »
he he diyeyim birde güleyim tamam parayı verdi dfiyelimde LeBron zati kendisi NBA'i bırakmaz ki

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2008, 20:37:59 »
  Arkadaşlar şunu kesin sölüyorum adama inanılmaz şartlar sunarlar ve gider burdaki bütün olmaz,manyak bunlar vb açıklama yapanlar şoke olur kesin konuşmayın adamların cesaretini takdir edin yane hangi klüp düşünür bunu yane siz işi dalgaya alıyorsunuz şunu unutmayın nba de her an herşey olabilir ve fiba başkanı yunanlı unutmadan sölim ki david stern de yeni pazarlar peşinde bilmem anlatabildim mi.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 02 Ağustos 2008, 20:53:52 »
david stern de yeni pazarlar peşinde bilmem anlatabildim mi.
David Stern'ün yeni pazarlar peşinde olması engeller zaten LeBron'un gitmesini. NBA'in daha popülerleşmesini sağlayan kişinin, belki de nba'in yeni yüzünün gitmesini neden istesin ki?

Çevrimdışı Anto James

• Brotherhood
  • Rookie
  • **
  • T-mac LeBron Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Ağustos 2008, 21:16:05 »
David Stern'ün yeni pazarlar peşinde olması engeller zaten LeBron'un gitmesini. NBA'in daha popülerleşmesini sağlayan kişinin, belki de nba'in yeni yüzünün gitmesini neden istesin ki?
LeBron'u Olympiakos'ta izleyen avrupalı Nba'in kalitesinin farkına varır,sonra da acep daha ne cevherler var diye nba takip etmeye başlayabilir(sadece bir ihtimal yanlış ya da saçma birşeyse pardon:D çok saçmalıyorum bazen:D)...
Hepimiz Jordan'ın yetenekleriyle doğabilirdik;ama çalışmadan asla gerçek Jordan olamazdık...   By Anto James

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Ağustos 2008, 21:20:13 »
LeBron'u Olympiakos'ta izleyen avrupalı Nba'in kalitesinin farkına varır,sonra da acep daha ne cevherler var diye nba takip etmeye başlayabilir(sadece bir ihtimal yanlış ya da saçma birşeyse pardon:D çok saçmalıyorum bazen:D)...
Biraz zorlama gibi geldi bu fikir bana :|.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Ağustos 2008, 21:33:06 »
carmelo'yuda efes alır zaten

Çevrimdışı barondavis1

• NBA Draft'ında
  • "diğerlerinde yaptığım gibi burayı da adam etcem"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Ağustos 2008, 21:35:16 »
daum un fenerdeyken "ronaldinho ile görüşmelerimiz devam ediyor" demesine benziyo
baron#1___thornton#12___camby#23

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Ağustos 2008, 23:13:54 »
  Arkadaşlar mantıklı düşünseniz ne demek istedimi anlıyacaksınız,james nba in lokomotifimi yada marşandizimi ?

Black Smoke @ Le bron nerden nba in yeni yüzü oldu ona gelene kadar wade,howard var yane iyiki gazlanıyor adam nike tarafından daha durant,beasley le bron kadar oynamadı nba hep aynı adamlarla yürümez değişiklik olmazsa ilgi alaka azalır.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Ağustos 2008, 23:26:51 »
Lordapo abi benim postumu okumusundur muhakkak.Ben orada kücümseyenler grubundan değil ya da LBJ asla gelmez değil Olympiakos'un 25-30 milyon dolar yıllık para vermeyeceğinden bahsettim.Yoksa sana katılmakla birlikte Avrupa takımlari böyle atılgan hamleler pesindeyse NBA ile Euroleuge'in birlesmesinin yavas yavas vakti gelmistir.
Yoksa basta dediğim gibi sana katılıyorum.Yani Olympiakos 25-30 milyon civari para cıkabilirse LBJ kesin olarak hayir diyeceğini düsünmüyorum.Ayrica LBJ olurda gelirse bu basketbolun 1. spor dalı oldugu Yunanistan ve zengin Rus takımlarinin rekabet hirsini artirip böyle yeni hamleler pesine düsmeleri ve bazi yıldız oyunculari Avrupa'da görmemiz olasi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #21 : 02 Ağustos 2008, 23:32:10 »
20 MD'ın 2 katını bile verse LeBron kesinlikle gitmez. Giderse popülerliği gidecektir. Bunu  göze almaz

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Ağustos 2008, 00:21:17 »
 Black Smoke @ Le bron nerden nba in yeni yüzü oldu ona gelene kadar wade,howard var yane iyiki gazlanıyor adam nike tarafından daha durant,beasley le bron kadar oynamadı nba hep aynı adamlarla yürümez değişiklik olmazsa ilgi alaka azalır.

belki de nba'in yeni yüzünün
"Belki de" demişim dikkatini çekerim, "nba'in yeni yüzü olma" tartışması içinde adı geçmesi bile, o saydığın kişilerin arasında yer alması bile gitmememesi için yeterlidir bence.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 03 Ağustos 2008, 01:26:25 »
bir daha söylüyorum verilen msj farklı. lebron'a o kadar parayı vermezler 1. verirlerse bile lebron gitmez 2.
childress gitti ve tamam bazı nba oyuncuları veya yıldızları gidebilir. Ama lebron ve onun gibi nba'in gözdeleri arasına girmiş oyuncular gitmez avrupaya.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Ağustos 2008, 09:35:50 »
  Son kez sölüyorum arkadaşlar doğru şartlar sağlanırsa adam neden gitmesin,sonuçta para önemli olan yane le bron un avrupada oynaması popülerliğini ne kadar azaltır sorarım size.