Gönderen Konu: Yok Artık ! Olympiakos LeBron'u İstiyor  (Okunma sayısı 8677 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yok Artık ! Olympiakos LeBron'u İstiyor
« Yanıtla #25 : 03 Ağustos 2008, 11:48:27 »
bu 2010 da var bi keramet, herkes 2010'u bekliyor..eğer Cavs 20 verirse Olympiakos'un 40 vermesi lazım gelmesi için..Abramovich mi satın aldı naptın lan Olympiakos'u..

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 03 Ağustos 2008, 12:29:05 »
Arkadaslar Olympiakos'un LBJ icin yapacaği teklif en az 40 milyon dolar olacakmis.bu para yıllık olarak.Bunu bazi sağlam kaynaklı yerli-yabanci 3 tane spor sitesinde okudum.
Yani benim gözüm ciddi ciddi korktu.Her ne kadar LBJ'nin yasi genc de olsa NBA'de alacaği net paranin neredeyse 2 katini kazanacak.Ayrica AVrupa'da da LBJ'nin popülerliğini cok yitireceğini sanmiyorum.Sadece tek sorun sponsorlari.Sponsorlari onun Avrupa'da oynamasini isteyeceğini beklemiyorum.
100 kere söylediğim seyi bir daha tekrarliyorum.Artik Avrupa takımlarinin böyle yüksek hedefleri varsa yavas yavas Euroleague ve NBA'yi birlestirme zamani gelmistir.

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2008, 12:31:48 »
Yalnız yıllık 40 milyon dolar değil. 2 yıl için 40-50 milyon dolar düşünüyorlar.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 03 Ağustos 2008, 12:36:37 »
Yalnız yıllık 40 milyon dolar değil. 2 yıl için 40-50 milyon dolar düşünüyorlar.
O zaman ben heyecanla yanlis okudum.Pardon.2 sene icin 40-50 milyon dolar ise o is olmaz.Zaten NBA'de kontrat senesinde ona yakın bir paraya imza atacak.Daha bunun sponsorluk antlasmalari var.İs zor.
Sonuc olarak Olympiakos ismini yine gündemden düsürmeyip basinda popüler kaldi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 03 Ağustos 2008, 12:40:14 »
Zaten Olympiakos amacına yeterince ulaştı. Amerika'da manşetlere çıktı. Avrupa'nın her yerinde manşetlere çıktı. Yeterince sükse yaptı. İyi politika  :-D

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 03 Ağustos 2008, 12:41:55 »
Ulan bu olimpiyakos denen zartı bulcan bir temiz sövcen ha :x ya sen kimsin ki James gibi bir oyuncuyu almaya çalışıyon bünyen kaç senin?Akıl var mantık var ya 2010 da NYK gibi lüks bir şehre gitmek varken,ki NYKun nüfüsü yunanistandan 3-4 kat fazla..Neden yunanistan gibi zart bir yere gitsin?Reklam desen NYK ta para desen gene orda..Reklam kokan hareketler bunlar mike..

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 03 Ağustos 2008, 13:32:39 »
Hee.Bende Paris(Hilton) gibi bir manitam olsun istiyorum ama,o beni istemiyor..

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 03 Ağustos 2008, 13:37:36 »
Zaten Olympiakos amacına yeterince ulaştı. Amerika'da manşetlere çıktı. Avrupa'nın her yerinde manşetlere çıktı. Yeterince sükse yaptı. İyi politika  :-D

amaç buydu zaten. hala alabilir diyosunuz..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #33 : 03 Ağustos 2008, 13:55:01 »
   Valla avrupada sponsorları nası para vermez anlamadım bunu? Ulan nike avrupada ürün satmıyor mu yane adam amerikayı bırakıp avrupaya gitse yerin dibine mi sokucaklar,david beckham amerika ya gitti popülerliğimi azaldı keza amerikan futbol ligini yane mls i kaç kişi takip ediyordu beckham gidene kadar? Beyler sükse yaratcak herşey sporcunun yararınadır keza nike için le bron önemli bir pazarlama ürünü ama kobe,nowitzki,parker var onun dışında yane jordan deseniz adam kendisi marka zaten yane olayı amerika ile sınırlamak yanlış.Bu arada  2010 de knicks e geleceğini kimse garanti edemez keza capte boşluk olmaz ise yada le bron ohio kalmak isterse yada nets e gitmeside olası neyse 2010 yazında herşey belli olucak.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Ağustos 2008, 17:10:50 »
hocam, diğer oyuncular için hep gitmelerini mantıklı bulduğumu söyledim. özellikle childress'ın gitmesine bir çokları karşı çıktı, zaten öyle bir kontrat alırdı gibi savunmalarla.
Ama avrupa'da el üstünde olması, reklamlarda oynaması, reklam gelirleri, takımın yıldızı konumuna gelmeleri, forma satışları, seyirci çekmesi vs vs.. gibi oyuncuların aklını çelebilecek ve maddi açıdan bütün hayatlarını kurtarıcak imkanların önlerine serileceğini söyledim.

Yine AMA, bütün bunlar;  LeBron, Wade, T-Mac, Carter, Howard, Kobe, Iverson, Ray Allen, Pierce, Redd, Carmelo, Deron, Chris Paul, Garnett gibi Nba'in elit çocuklarının aklını çelmeye ve Nba'den koparmaya asla ve asla yetmez..

Not: İsmini unuttuğum oyuncular olabilir, bu liste daha uzar gider :)

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Ağustos 2008, 18:01:38 »
olay şu tüm oyuncular çocukken izlediği bird'ün, mj'ın, magic'in oynadığı bu ligde şampiyonluk mvp'lik gibi hayallerle büyüyolar avrupada para için oynamanın hayali ile diil o yüzden lebron felan şuanda o hayalleri gerçekleştirmesi en ihtimalli oyuncu
biyere gitmez kariyerine mvp'likler şampiyonluklar gelmeden

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #36 : 03 Ağustos 2008, 19:57:33 »
olay şu tüm oyuncular çocukken izlediği bird'ün, mj'ın, magic'in oynadığı bu ligde şampiyonluk mvp'lik gibi hayallerle büyüyolar avrupada para için oynamanın hayali ile diil o yüzden lebron felan şuanda o hayalleri gerçekleştirmesi en ihtimalli oyuncu
biyere gitmez kariyerine mvp'likler şampiyonluklar gelmeden

Buna katılıyorum ama paranın gücü herşeyi değiştirir neyse sonuçta amerikan toplumunda kahramanlarının yolundan gitmek en büyük tutkuları yane jordan,russell,magic yada bird seviyesine çıkmak ve nba de kazanan adam olarak akılda kalmak 25-30 m $ lık kontrattan iyi sanırım ama bir bakarsınız bütün amaçlarını yaptıktan sora le bron olimpiyakos a gider d wilkins gibi.